• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

19. novembra 2016 
maminasr - urcite sa ti to oplati. Mas tam rozne zlavy,napr. na mliecka, vyzivy, kozmetiku, plienky, ...
29. nov 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ze pribem do dmka dam rony list a oni mi daju bonusovu knizku?
7. dec 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medvedik, presne tak
7. dec 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medvedik ano,zober si rodny list prefoteny ale a zanes ho do dm droherie a tam vyplnis taky formular a dostanes tu knizku zo zlavamy :wink:
7. dec 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som sa vas opytat, ako je to s kuponom u Bati, kde ponukaju zlavu 50%-je tam napisane, ze plati len pre artikel zacinajuc 0.Co to znamena?Od akej velkosti potom mozem kupit babu topanky?Vie mi dakto poradit?
7. dec 2007 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. junovka tak u Batu to plati na jedny topanocky, oni ti presne ukazu ktore. stoja 400,- mas na ne tu 50% zlavu. videla som ich v bielej, modrej a cervenej farbe. O -to znamena ze najmensie topanocky, ja som ich malej brala tusim velkost 18 a pol. tam sa riadis podla vnutorneho rozmeru topanky. je to len jeden druh v roznych farbach
7. dec 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem vas poprosit, neostala niekomu zlava na be-bu, ak ano pokial budem moct urcite by som za nu poslala nieco na vymenu
7. dec 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuska, pisala som na 8.strane :wink:
7. dec 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky mam kupony na bebu 2 kusy
7. dec 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mam viac volnych kuponov kto by mal zaujem ??? :wink:
7. dec 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac cez ip :slight_smile:
7. dec 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hami kase a Beba mlieko uz nie je :wink:
18. dec 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako sa ta knizka vybavuje? Daju nam ju hned ak o nu poziadam alebo budem musiet cakat.
18. dec 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofik - z dm si vyzdvihnes prihlasku (alebo stiahnes z netu), vyplnenu ju odnesies, ukazes rodny list (uz si nepamatam, ci chceli aj kopiu) a oni ti hned daju dm knizku a taky papierovy kufrik s casopisom a tusim vyziva tam bola.
18. dec 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem. Lepsie vediet dopredu aby som tam nesla na viackrat. A su tam dobre zlavy na detske plienky a vlhcene obrusky?
19. dec 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja podarujem celú knižku nejakej mamine z Martina, posielať sa mi nechce, nie je tam nič, čo používame :frowning2:
19. dec 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kde v Banovciach je drogeria DM? :astonished:
19. dec 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babenky, mam z DM kupony na mlieka, kedze dojcim, velmi ich nevyuzijem na oplatku by som vyuzila kupony na kase ( hlavne od HIPPu) . Nema niektora zaujem o vymenu ? Dik.
13. jan 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky citala som, ze sa da vybavit nejaky babybonus uz pocas tehotenstva, len neviem, ci to ozaj funguje.. neporadite niektora?
14. jan 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crysmile, pozri si www.drogeriemarkt.sk :wink: :wink: :wink: :wink:
14. jan 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik junovka :wink:
14. jan 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dm knizku jedine ked porodis potrebuju rodny list dietatka. Na ostatne zlavy a bonusy skus mrknut priamo stranku DM :wink:
14. jan 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stranke je uz napisane, ze tehotne tiez mozu mat nejake vyhody, ked donesu babybonusovu prihlasku a ukazu tehotensku knizku.. takze ked najblizsie pojdem do mesta, urcite to vyuzijem.. Dm drogeria ma fakt asi najlepsi vyber co sa tyka vsetkeho pre deticky..
14. jan 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a podla mna Crysmile, ja Nelke tam kupujem aj najlacnejsi Nutrilon /300g/+kase Nutrilonu :wink: .Mas pravdu. A ked budes mat mimi, tak potom zbieraj bodiky, a budes mat aj 10%zlavu....sice to mozes robit aj teraz :sweat_smile: :wink:
14. jan 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka, mam nejake kasicky z DM kuponov, mne by sa zislo mlieko beba.
16. jan 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,nemate niektora kupony na mlieko beba? ponukam na vymenu , mam skoro celu bonusovu knizku. :grinning:
16. jan 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepouzijem kupon na mliecka Bebu, Hami a Hipp, my sme Sunarovi :wink: Tak kto ma zaujem piste :wink:
16. jan 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis,objednavam si kupon na bebu :grinning: a menim za sunar mliecko, pripadne, ak este o nieco mas zaujem.
16. jan 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. ja mam tiez vsetky kupony na mliecnu vyzivu. podarujem, ja drobceka kojim a toto asi nevyuzijem. napiste mi do internej posty vase adresy, poslem vam to. mam este sunar, beba, hipp,, hami. dajte vediet
17. jan 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok