Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

tilly24
5. mar 2011

@aglutig ahoj mala by som zaujem o kupony na mliecnu kasu hami a sunarka, pozri vyssie ci neco nechces z mojich kuponov

mafia102
6. mar 2011

Vymenim takmer vsetky kupony z 50 bodovej knizky platnej do 31.3 (vsetko3x) a z 50 bodovej knizky platnej do 31.5, alebo poslem za postovne. Ja by som chcela fa dezodoranty alebo sprchove gely a johnsons kozmetiku, vlhke utierky.

tilly24
6. mar 2011

tak maminy pozrite stranku www.bugy.sk, je tam vikendova akcia vlhcene obrusky huggies jedno balenie za 1 euro - oplati sa 🙂

tilly24
6. mar 2011

@mafia102 mam kupon na fa deodorant

mafia102
6. mar 2011

@tilly24 A co by si chcela ty?

littledevil
6. mar 2011

@mafia102 Ahoj, mas aj kupon na Sunar complex, dakujem.

mafia102
6. mar 2011

@littledevil nie, ten nie je v poukazkach, jedine mam Hami optivital, alebo Nutrilon kasa.

tilly24
6. mar 2011

@mafia102 ahoj no ak mas kupon na palmex, alebo nutrilon a nepotrebujes tak jedno z toho.

martinka17
6. mar 2011

babenky, včera som v DM zaevidoval u jednej pani nový mailing....nedostali ste už niekto tie kupóny? Jedidné, čo som si stihla všimnúť bol CIF, ináč som sa nestihla opýtať, čo tam je 😲 😀
A nemá niekto na výmenu NIVEA mliečko z tej 150 bodovej knižky?

kvetinka211
6. mar 2011

@martinka17 ahoj, je tam somat tabl. do umyvacky 28ks, ecover cistic na sklo, cif cistaci prostriedok 2 druhy, bref 3-aktiv zavesny do wc, ajax univerzalny cist. prostriedok a swirl 12x40l sacky do kosa

martinka17
6. mar 2011

@kvetinka211 uff, tak to je čistý jarný úklid, díííík, som chcela kozmetiku, ale niečo asi aj tak využužijem 😵

mafia102
6. mar 2011

@tilly24 ahoj, mam aj palmex, aj nutrilon, takze ti to kludne mozem poslat, ale ak este tyzden pockas, tak budem mat 2x.

mafia102
6. mar 2011

@tilly24 ale nutrilon je len kasa, a nie mliecko, ak ti to nevadi.

tilly24
6. mar 2011

@mafia102 ahoj dobre pockam, ano viem to je kasa, tiez mam tu knizku, este pozri na predchadzajucej strane mam napisane ake mam zvysne kupony, tak si este nejake vyber.

tilly24
6. mar 2011

@mafia102 este k tomu kuponu na to fa - to je na sprej, nie na gulicku, len teraz ma napadlo, ze su aj na gulicku, no ja mam ten na sprej

mafia102
6. mar 2011

@tilly24 hej pozerala som, zoberiem aj to, aj lactacyd, a z tych poukazok do 31.5, tak by som chcela vsetky co este mas, ak sa da 🙂

tilly24
6. mar 2011

ok, este su vsetky co su v inzerate tak ej tie poslem napises mi adresu na IP. dakujem, posielat to budem az v priebehu týždna, skor koncom, vtedy chodi manzel do prace autom tak by to poslal.

aglutig
7. mar 2011

tak nechcete nikto žiadny z mojich kuponikov? mam ich na predchadzajucej strane dost vela vyfotenych. najlepšie IP

wewerqa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonalove
8. mar 2011

Vymením kupony z babybonusu, -platné do 30.6.2011 a z 50a 150b knižky, z niektorých kuponov mám 2-3ks, len sa spýtajte. Kupony i viac mojich kuponov vymením za 5% zlavu na nákup do DM, sunarka kaše- mliečne, tekuté, johnsons kozmetika, babylove vložky do podprdy, hami kaše, persil prášok, fa antiperspirant, nivea sos krem, prípadne iné ponúknite..
+ ešte mám sunar 12,
crocodile rozvojová podložka- 11€ zľava pri nákupe
Philips scd 480- 20% zlava na nákup v NAY elektrodom

sonalove
8. mar 2011

Mal by niekto záujem o niektoré z kuponov? Kupony vymením, prípadne dohoda možná, ponúknite. 🙂

vera1132
9. mar 2011

kde zhánate tolko kuponov ? ? ?

Dnes som bola v DMke a pytala som sa na kupon čo som vytlačila z pampers či platí aj na vlhčené utierky, a že nie. a minule som tu čitala že niektora z mamičiek kúpila na kupon vlhčené utierky. 😒 no škoda, skúsim v tescu alebo niekde kde ešte sa dá použiť kupon

martinka17
9. mar 2011

@vera1132 mali by to vziať, zavolaj zajtra na ich infolinku a opýtaj sa, prečo nechceli brať. aLebo si kupovala viacej kusov v balení?

vera1132
10. mar 2011

@martinka17 ja som sa najprv pytala ci beru, a oni ze ne, tak som nebrala nic. 😒

martinka17
10. mar 2011

@vera1132 no mňa u nás v DM poznajú, už sa mi všetky aj zdravia, ako idem okolo 😀 ale tiež sa pýtam, ale ak je na kupóne, mali by brať.
0800 111 881
tu ti povedia, či mali brať, sú zlatý 😀

vera1132
10. mar 2011

@martinka17 ďakujem

aaadinka
10. mar 2011

aky uspech tu ma DM 😀.Ja som makala v DM 7 rokov ,estelen ked zacal babybonus a to vam poviem,ze zacinalo sa s inymi pokazkami ako su teraz.Na zaciatku tam davali kopu veci zadara,teraz su zvacsa len zlavy,a pri zlavach z nakupov,tiez to zacinalo so zlavou 25 percent a teraz je to uz zlozitejsie 😀,ja vam mozem poslat tiez kuponov kopec,nepotrebujem ani na vymenu 🙂,teda akurat zlavu na koncovy nakup a -25 perc. na jeden vyrobok si necham 🙂tak ak budete chciet tak mi napiste,ja to skoro stale cele vyhadzujem.....

aaadinka
10. mar 2011

@vera1132 a pokial mas kupon na zlavu na utierky,tak ti to vziat musia,urcite babenka zase nestudovala interne oznamy a nevedela o prebiehajucej akcii 🙂))ked budes volat na infolinku tak ich akurat dobre dodzubu xixixixi

aaadinka
10. mar 2011

@vera1132 ale teraz pozeram tieto aktualne kupony,ale teraz sa neda naozaj za to nakupovat vlhcene utierky....predtym boli , dokonca aj ja som si za tie kupony kupovala,teraz je akcia len na plienky.....

vera1132
10. mar 2011

@aaadinka dik, škoda, brala by som aj vlhčené utierky. ale plienky budem musieť kúpiť, drobcovi sa minajú, a stimi kuponmi sa oplatí kúpiť balienie to 70 ks alebo 60. alebo nie? 🙂