• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

19. novembra 2016 
Ahojte za postovne mam tieto kuponiky
25. dec 2015 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Za postovne
21. jan o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte nemate niekto kupon 10%zlava na anglictinu hellen doron?
16. mar o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, mate niekto doma plysovu žabku zn. babylove z dm drogerie na predaj? My sme taku stratili a banujeme za nou. Ak sa vas drobec s nou nehra tak by som ju veeelmi rada odkupila...
17. mar o 17:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nemate niektora zlavovy kupon z babybonusu pri narodeni dietatka, neviem tie svoje najst a mam pocit, ze tam bola zlava do maderny. dakujem
18. mar o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nevie niekto kod dm kuponu pre liliputi.sk? ide o 10percentnu zlavu... vdaka :slight_smile:
22. apr o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, damy, su tu niektore, ktore nevyziju kupony na Sally Hansen laky na nechty (kt. sa posielali spolu s brozurkou domov) a daruju ich za postovne, prip. vymenia? Moc by ste mi tym pomohli. Dakujem :slight_smile:
16. máj o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, je na vnimavehracky.sk momentalne nejaky zlavovy kupon?
29. máj o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evkapen ahoj ano je platny do 31.10.216 -15%
30. máj o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marian86 dakujem pekne, vedela by si mi z neho.poslat kod alebo ho odfotit?
30. máj o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mam tieto kuponiky ak by ste mali zaujem :slight_smile:
30. máj o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vymenim 6 kuponov platnych do 30.6. 2016 do hotelu Permon, kde mozete ist za zvyhodnenu cenu....osobna skusenost....odporucam..... za nalepky Animal Kingdom alebo Harmony kody.....:slight_smile:
5. jún o 22:48  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas nemate niekto DM zlavove kupony na pobyt v AQvacity v Poprade???
16. júl o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam dve kuponove knizky... ak by mal ktosi zaujem... piste IP .. poslem
19. júl o 23:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, zľavu na časopis MAMA A JA nemá niekto? Ďakujem :slight_smile:
15. aug o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, mam otazku, ktora sa tyka dm babybonusu....dostala som kupony od kamosky, ale nie som clenkou klubu babybonusu, ale som clenkou dm active beauty....do babybonusu sa mozem registrovat az v novembri ale tie kupony co mam su platne do konca oktobra....preto sa chcem opytat, ze pri nakupe musim predlozit aj karticku alebo jednoducho iba mi nablokuju tovar, dam kupony a odrata mi to zlavu z nakupu? Resp. ak zbieram body na kartu a predlozim ju nevadi ze na nej babybonus nebude - odrata mi to aj tak zlavu z tych detskych veciciek?
31. aug o 11:11  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mis_h ahoj kedze kuponiky sa mozu vymenit mamicky.. tak nemyslim si ze by bol problem ze Ty resp. tvoje dieta este nie je v babybonusu... kupony neskontroluju kto je a kto nie je v babybonuse.. staci ak pri pokladni das tvoju kartu a kupony ..maly by vsetko platit
31. aug o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Darujem za postovne.. nemam: ALex, SOMAT a Frosch
31. aug o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte nemate nahodou z novembrovej knizky zlavu na anglictinu helen doron 10%??? Budem velmi vdacna.
7. nov o 21:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (15. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakli ahoj, ja mam knizku 09/16 a nemam v nom kupon na helen doron
8. nov o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Skod, ale dik aj tak za ochotu :wink:
8. nov o 12:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (15. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakli dokedy potrebujes?
10. nov o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na utorok
11. nov o 06:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (15. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakli dnes by sa mi mozno podarilo behnut do dm, mam dost bodov, tak by som si vzala knizku... a ak by bol v tejto, tak ti mozem posunut. Potrebujes mat asi fyzicky u seba, ze?
11. nov o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jj myslim ze bude treba aj fyzicky mat, ak by sa ti podarilo tak postou by to stihlo prist a za postovne poslem prasulky. Dakujem
11. nov o 12:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (15. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nema niekto, prosim, aktualne kupony do AURAMARKETU/Zezuzulla a na PIPPILOTTU? Dakujem :slight_smile:
12. nov o 07:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Stacia mi fotky alebo len prepisat kody do spravy <3
12. nov o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Za postovne
19. nov o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok