Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

marian86
25. dec 2015

Ahojte za postovne mam tieto kuponiky

marian86
21. jan 2016

Za postovne

martinarezova
16. mar 2016

Ahojte nemate niekto kupon 10%zlava na anglictinu hellen doron?

bobova
17. mar 2016

Ahojte, mate niekto doma plysovu žabku zn. babylove z dm drogerie na predaj? My sme taku stratili a banujeme za nou. Ak sa vas drobec s nou nehra tak by som ju veeelmi rada odkupila...

votulka
18. mar 2016

ahojte, nemate niektora zlavovy kupon z babybonusu pri narodeni dietatka, neviem tie svoje najst a mam pocit, ze tam bola zlava do maderny. dakujem

peponka
22. apr 2016

ahojte, nevie niekto kod dm kuponu pre liliputi.sk? ide o 10percentnu zlavu... vdaka 🙂

eugenie
16. máj 2016

Ahojte, damy, su tu niektore, ktore nevyziju kupony na Sally Hansen laky na nechty (kt. sa posielali spolu s brozurkou domov) a daruju ich za postovne, prip. vymenia? Moc by ste mi tym pomohli. Dakujem 🙂

evkapen
29. máj 2016

Ahoj, je na vnimavehracky.sk momentalne nejaky zlavovy kupon?

marian86
30. máj 2016

@evkapen ahoj ano je platny do 31.10.216 -15%

evkapen
30. máj 2016

@marian86 dakujem pekne, vedela by si mi z neho.poslat kod alebo ho odfotit?

marian86
30. máj 2016

Ahojte mam tieto kuponiky ak by ste mali zaujem 🙂

purinkaa
5. jún 2016

Vymenim 6 kuponov platnych do 30.6. 2016 do hotelu Permon, kde mozete ist za zvyhodnenu cenu....osobna skusenost....odporucam..... za nalepky Animal Kingdom alebo Harmony kody.....🙂

zbinka
16. júl 2016

prosim vas nemate niekto DM zlavove kupony na pobyt v AQvacity v Poprade???

annia99
19. júl 2016

mam dve kuponove knizky... ak by mal ktosi zaujem... piste IP .. poslem

mirus1311
15. aug 2016

ahojte, zľavu na časopis MAMA A JA nemá niekto? Ďakujem 🙂

mis_h
31. aug 2016

Ahojte, mam otazku, ktora sa tyka dm babybonusu....dostala som kupony od kamosky, ale nie som clenkou klubu babybonusu, ale som clenkou dm active beauty....do babybonusu sa mozem registrovat az v novembri ale tie kupony co mam su platne do konca oktobra....preto sa chcem opytat, ze pri nakupe musim predlozit aj karticku alebo jednoducho iba mi nablokuju tovar, dam kupony a odrata mi to zlavu z nakupu? Resp. ak zbieram body na kartu a predlozim ju nevadi ze na nej babybonus nebude - odrata mi to aj tak zlavu z tych detskych veciciek?

marian86
31. aug 2016

@mis_h ahoj kedze kuponiky sa mozu vymenit mamicky.. tak nemyslim si ze by bol problem ze Ty resp. tvoje dieta este nie je v babybonusu... kupony neskontroluju kto je a kto nie je v babybonuse.. staci ak pri pokladni das tvoju kartu a kupony ..maly by vsetko platit

marian86
31. aug 2016

Darujem za postovne.. nemam: ALex, SOMAT a Frosch

jakli
7. nov 2016

Ahojte nemate nahodou z novembrovej knizky zlavu na anglictinu helen doron 10%??? Budem velmi vdacna.

votulka
8. nov 2016

@jakli ahoj, ja mam knizku 09/16 a nemam v nom kupon na helen doron

jakli
8. nov 2016

Skod, ale dik aj tak za ochotu 😉

votulka
10. nov 2016

@jakli dokedy potrebujes?

jakli
11. nov 2016

Na utorok

votulka
11. nov 2016

@jakli dnes by sa mi mozno podarilo behnut do dm, mam dost bodov, tak by som si vzala knizku... a ak by bol v tejto, tak ti mozem posunut. Potrebujes mat asi fyzicky u seba, ze?

jakli
11. nov 2016

Jj myslim ze bude treba aj fyzicky mat, ak by sa ti podarilo tak postou by to stihlo prist a za postovne poslem prasulky. Dakujem

delideli
12. nov 2016

Nema niekto, prosim, aktualne kupony do AURAMARKETU/Zezuzulla a na PIPPILOTTU? Dakujem 🙂

delideli
12. nov 2016

Stacia mi fotky alebo len prepisat kody do spravy <3

marian86
19. nov 2016

Za postovne

jakli
2. feb 2017

Ahojte nahodou niekto platne kupony na anglictinu Helen Doron?

kl733
4. feb 2017

Zdravím maminky nenájde sa u vás kupon na zľavu preplatného časopisu Mama a ja? Dakujem krásne