Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

pietra
4. feb 2008

baby, kupovali ste uz niektora topanky na kupon u Batu? Ako to presne je? Lebo na kupone je napisane, ze plati na topanky zacinajuce cislom 0, teda ak to spravne chapem, na vsetky taketo topanky, ale citala som (tusim to bolo aj v tejto diskusii), ze to plati len na tie topanky zobrazene na kupone

tigri
4. feb 2008

nekupovala som, ale informovala som sa na tu u Batu v Avione a tam mi povedali, ze to plati na vsetky topanocky, nielen tie vyobrazene, podmienkou je, aby kod topanok zacinal "O"

kika25
6. feb 2008

Vymenim kupon na Bebu, Sunar, stav.sporitelnu, vankusik Disney, manikura Disney...mam toho este dost.

Ja by som zasa uvitala kupon na plienky Huggies, akykolvek tovar Babylove (prsne vlozky, plienky, vlh.obrusky...)

uhlikova09
7. feb 2008

Baby,ktorym som slubila to o co ma prosili,poslem to nebojte,len nemam cas,maly je chory 😢 posnazim sa to poslat v pondelok

sivika11
8. feb 2008

babule, my by sme mali zaujem o:
- hipp detsky ovocny prikrm
- hami masovo-zeleninove prikrmy 3x200g
😎
vymenime za kupony co nam este zostali:
- prirucka pre rodica zaciatocnika
- gliss kur vlasova kozmetika
- rimmel riasenka
- garnier spevnujuce telove mlieko
- hracka winnie the pooh
- detska manikura macko pooh
- johnson´s vlhcene utierky
- oli detska kozmetika
- mam cumel
- hami 2 mliecko
- hipp detske mliecne kase
- hipp detska mliecka vyziva s probiotickou zlozkou
- beba mliecko 3x800g
- nestle mliecna kasa + baby desiaty
- sunarka mliecna kasa
- sunar mliecko
- hami caj

lyly
8. feb 2008

baby, neviete, co stoji v DM ta hudobna hrazdicka, ked je na to zlava az 400sk? u nas som ju nevidela.

danu
8. feb 2008

lyly nejakych 900,- Sk zhruba

andrea78
8. feb 2008

stojí bez zľavy 999,-, asi pred týždnom som ju kúpila a zahrá sa s nou krásne

sloniiicek
8. feb 2008

ahojte baby. prepacte, ze vas otravujem. ale chcela som sa spytat,ze ci nemate niekde v teme presne uvedene veci, ktore su lacnejsie v tej poukazke. aby som si to popripade nekupila dopredu zbytocne, ale pockala si na tu poukazku. vdaka.

helka1
8. feb 2008

slonicek, ono tie bonusove knizky pre tento rok mozu mat ine poukazky ako pre ten minuly. Iba ak by sa ti ozvala nejaka cerstva tehulka, co uz si vybavila bonusovu knizku na tento rok a napisal ti, co obsahuje a ake zlavy su na to 😉

sloniiicek
8. feb 2008

jaaaj. tak vdaka helka. 😉

helka1
8. feb 2008

Inac tie zoznamy, co tu holky davaju to su z bonusovych kniziek za minuly rok 😉. No a neopytala by si sa priamo v DM, ci ti tu knizocku na chvilu neukazu ? 😀

alami
8. feb 2008

andrea78, alebo niekto iný, kto si kúpil hrazdičku - ako sa tam púšťa melódia, zapne si to mimi aj samo? - buchnutím ručičky... alebo to treba chodiť naťahovať? hrá viac melódií? ďakujem

andrea78
8. feb 2008

je tam taká včela a z nej visí taká úchytka so špagátom, tá sa potiahne smerom dolu a hrá to

andrea78
8. feb 2008

zapne to sám úplne v pohode, včera to sám objavil 😀

alami
8. feb 2008

ďakujem 🙂

zabka132
9. feb 2008

ahojte, ja ponukam : bablove plienky, Nivea krem na zapareniny, Johnson baby-utierky, hudobnu hrazdicku, Hipp-detska mliecna vyziva,Hami-masovozeleninove prikrmy.
Ja by som potrebovala kupony Beby, pripadne Sunar...a farby na vlasy.

zabka132
9. feb 2008

pisem za moju svagrinu...ta ponuka Hami2, hipp-detska ml. vyziva, oli vreckovky,detska manikura, prsne vlozky, hudobnu hrazdicku, fotoknihu, autosedacku, disney-hracka aj vankus, rocne predplatne mamaaja, gel proti celulitide, glisskur vlasova kozmetika, garnier telove mlieko, prirucka pre rodica zac.
ma zaujem o Sunar a Bebu.

marcelka11
10. feb 2008

Dievcata, chcem sa len podelit o neprijemnu skusenost. Posielala som kupon obycajne a nedosiel, co ma velmi mrzi. Bud sa stratil, alebo sa zisiel niekomu z posty. Len tolko k vymienaniu. Pekny den

pietra
10. feb 2008

marcelka, celkom verim tomu, ze si ho niekto nechal. Ja ked posielam, dam kupony este do prelozeneho papieru, aby nebolo vidno, co je v obalke.

marcelka11
10. feb 2008

To mi napadlo az neskor ☹

sammy
10. feb 2008

zabka, poslala som ti IP

denik
11. feb 2008

marcelka mne sa to tiez stalo.. myslim si skor ale, ze ho dotycna maminka neposlala, lebo potom nereagovala ani na IP.. nech jej teda ten moj padne na uzitok.. 🙂

uhlikova09
13. feb 2008

do kelu,baby ja fakt nestiham ist na tu poštu,uz som aj poukazky vytrhla,vsetkpopripravene... 😅 az sa hanbim proste neslubujem kedy ale do toho 31.6 či kedy to končia vam pridu.Plati pre deni,apricu a danu

danu
13. feb 2008

uhlikova09 pockame 😉

uhlikova09
13. feb 2008

ups oprava nie deni ale denik 😉

anabac67
14. feb 2008

Ak mi môže niekto poskytnuť kupon na Baťu, vymenim za ktorekoľvek kupony čo si zažiadate. Mám ich ešte všetky. Platnosť do 30.06.2008. Dik

junovka
14. feb 2008

Mam este:plys.hracka
-manikura
-hrazdicka
-Neckermann
-fotokniha
-mlieko Hipp
-prirucka pre rodicov
-plys.vankusik
-mlieko Sunar
-T-Com
-Johnsins do kupela
-spirala Rimmel
-Johnsons krem

Ako vymenu by som rada kase, okrem Hami, Nivea krem, vlh.utierky, caje Hami a kozmetiku Fa 😉

denik
14. feb 2008

uhlikova v pohode, ja som nemyslela teba 😉

maminky a nemate niektora zvysne hami kase? prip.sunarku?

sivika11
15. feb 2008

maminky, mate niektora zaujem o kuponiky lovela? lovela avivaz, praci prostriedok a tekuty praci prostriedok 😎 vymenime za kuponik na topky od batu 😵