Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

pietra
29. nov 2007

maminasr - urcite sa ti to oplati. Mas tam rozne zlavy,napr. na mliecka, vyzivy, kozmetiku, plienky, ...

medvedik21
7. dec 2007

tak ze pribem do dmka dam rony list a oni mi daju bonusovu knizku?

padix
7. dec 2007

medvedik, presne tak

dannynka
7. dec 2007

medvedik ano,zober si rodny list prefoteny ale a zanes ho do dm droherie a tam vyplnis taky formular a dostanes tu knizku zo zlavamy 😉

junovka
7. dec 2007

chcela som sa vas opytat, ako je to s kuponom u Bati, kde ponukaju zlavu 50%-je tam napisane, ze plati len pre artikel zacinajuc 0.Co to znamena?Od akej velkosti potom mozem kupit babu topanky?Vie mi dakto poradit?

zuzana222
7. dec 2007

ahojte. junovka tak u Batu to plati na jedny topanocky, oni ti presne ukazu ktore. stoja 400,- mas na ne tu 50% zlavu. videla som ich v bielej, modrej a cervenej farbe. O -to znamena ze najmensie topanocky, ja som ich malej brala tusim velkost 18 a pol. tam sa riadis podla vnutorneho rozmeru topanky. je to len jeden druh v roznych farbach

riuska
7. dec 2007

chcem vas poprosit, neostala niekomu zlava na be-bu, ak ano pokial budem moct urcite by som za nu poslala nieco na vymenu

junovka
7. dec 2007

riuska, pisala som na 8.strane 😉

zuzume
7. dec 2007

ahojte babenky mam kupony na bebu 2 kusy

drobcek2007
7. dec 2007

ahojte mam viac volnych kuponov kto by mal zaujem ??? 😉

drobcek2007
7. dec 2007

viac cez ip 🙂

junovka
18. dec 2007

Hami kase a Beba mlieko uz nie je 😉

sofik
18. dec 2007

A ako sa ta knizka vybavuje? Daju nam ju hned ak o nu poziadam alebo budem musiet cakat.

pietra
18. dec 2007

sofik - z dm si vyzdvihnes prihlasku (alebo stiahnes z netu), vyplnenu ju odnesies, ukazes rodny list (uz si nepamatam, ci chceli aj kopiu) a oni ti hned daju dm knizku a taky papierovy kufrik s casopisom a tusim vyziva tam bola.

sofik
19. dec 2007

Dakujem. Lepsie vediet dopredu aby som tam nesla na viackrat. A su tam dobre zlavy na detske plienky a vlhcene obrusky?

mracik
19. dec 2007

Ja podarujem celú knižku nejakej mamine z Martina, posielať sa mi nechce, nie je tam nič, čo používame ☹

maminasr
19. dec 2007

neviete kde v Banovciach je drogeria DM? 😲

helka1
13. jan 2008

Ahojky babenky, mam z DM kupony na mlieka, kedze dojcim, velmi ich nevyuzijem na oplatku by som vyuzila kupony na kase ( hlavne od HIPPu) . Nema niektora zaujem o vymenu ? Dik.

crysmile
14. jan 2008

babenky citala som, ze sa da vybavit nejaky babybonus uz pocas tehotenstva, len neviem, ci to ozaj funguje.. neporadite niektora?

junovka
14. jan 2008

crysmile, pozri si www.drogeriemarkt.sk 😉 😉 😉 😉

junovka
14. jan 2008
crysmile
14. jan 2008

dik junovka 😉

danu
14. jan 2008

na dm knizku jedine ked porodis potrebuju rodny list dietatka. Na ostatne zlavy a bonusy skus mrknut priamo stranku DM 😉

crysmile
14. jan 2008

na stranke je uz napisane, ze tehotne tiez mozu mat nejake vyhody, ked donesu babybonusovu prihlasku a ukazu tehotensku knizku.. takze ked najblizsie pojdem do mesta, urcite to vyuzijem.. Dm drogeria ma fakt asi najlepsi vyber co sa tyka vsetkeho pre deticky..

junovka
14. jan 2008

...a podla mna Crysmile, ja Nelke tam kupujem aj najlacnejsi Nutrilon /300g/+kase Nutrilonu 😉 .Mas pravdu. A ked budes mat mimi, tak potom zbieraj bodiky, a budes mat aj 10%zlavu....sice to mozes robit aj teraz 😅 😉

nadhera
16. jan 2008

helka, mam nejake kasicky z DM kuponov, mne by sa zislo mlieko beba.

nadhera
16. jan 2008

babenky,nemate niektora kupony na mlieko beba? ponukam na vymenu , mam skoro celu bonusovu knizku. 😀

kasis
16. jan 2008

ja nepouzijem kupon na mliecka Bebu, Hami a Hipp, my sme Sunarovi 😉 Tak kto ma zaujem piste 😉

nadhera
16. jan 2008

kasis,objednavam si kupon na bebu 😀 a menim za sunar mliecko, pripadne, ak este o nieco mas zaujem.

kazdovci
17. jan 2008

ahojte kocky. ja mam tiez vsetky kupony na mliecnu vyzivu. podarujem, ja drobceka kojim a toto asi nevyuzijem. napiste mi do internej posty vase adresy, poslem vam to. mam este sunar, beba, hipp,, hami. dajte vediet