Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

00matula
2. mar 2012

ahojte maminy, ja som teda tych kuponov povyhadzovala a tot vidim, ze si to vymienate medzi sebou ako karticky.. 😀 Teraz ale neviem, ako to potom riesite, ja vacsinou uz do Dm moc nechodim, nakupovala som vacsinou len plienky, tak pomenej bodikov mam ale kuponovu knizku marec-april-150 bodovu mam, tak kto by mal zaujem o niektore kupony....

petraas
2. mar 2012

baby ak mate niekto nepotrebne kupony do C&A ponuknite🙂

nathalie111
2. mar 2012

@garnelia ahoj,ano,nasla a "preregistrovala" 😉 uz sme boli v babybonuse,ale tak,ked to treba zaregistrovat aj takto,tak pohoda...a ked navyse dostaneme novu knizku s kuponmi,aspon budeme mat co vymienat...tesim sa na spolupracu... 🙂 🙂 🙂

adanaty
2. mar 2012

ja nakupujem cez net vo feede a neriešim žiadnu trhaciu knižku 🙂 tam sú tiež perfiš akcie a príde mi to rovno ku dverám...

garnelia
2. mar 2012

@nathalie111 Naty aj ja sa tesim na spoluracu!!! 🙂 🙂 🙂

@adanaty mozem ta poprosit,hodis nam sem link?Alebo do ip nech nam to nemazu,rada sa pozriem na tu stranku,dakujem 🙂

lubka_to
3. mar 2012

@adanaty je pravda že to máš rovno ku dverám ale ked si prirátaš poštovné tak to výjde aj tak dosť draho, a do mesta chodíme stále takže behnuť do DMky nie je problém...akurát som pozerala že Pampers zelené tu stoja 16,49 eur a ja ked použijem v DMke kupony tak ma vyjdu iba 12euro a to si myslím je dosť na jednom balíku, a mlieka tiež ja kupujem Sunar Nutradefense s kuponom v DM aj so zlavou s nákupu za 8,50 a na tej stránke maju akciu 12,99......

kkubekova
3. mar 2012

@juliam Vdaka, skusim im napisat 😉

tosijo
3. mar 2012

@kkubekova ahoj, my sme tiež k prvym narodeninam nič nedostali. len nejake kuponiky ☹

kejka22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkubekova
3. mar 2012

@tosijo No my ani kuponiky 😒 uvidim, spytam sa teraz priamo v predajni - v pondelok sa chystam na nakup 😉

dankahc
3. mar 2012

ahojte zhanam kupon ariel activ gel vimenim za dm baby bonus co si vyberiete okrem lovely

kaby
4. mar 2012

Necitala som sice celych 162 stran tejto temy, ale uprimne povedane, myslela som si, ze tu sa kuponiky bud vymienaju medzi mamickami, alebo si ich navzajom daruju....aby uz ktosi zarabal na kuponoch, ku ktorym prisiel zadarmo, tak to je pre mna nepochopiteľné..... hmmmmm... 😖

lubika86
4. mar 2012

ponúkam na dreft,hami optivital 2,3 alebo 4,hipp plus 2 alebo 3,sušienky sunarka alebo kaše sunarka..vymením za čaje sunárek alebo kaše nestlé alebo persil sensitive

argyro
4. mar 2012

Škoda, že som túto tému objavila až teraz, tie knižky zväčša celé vyhadzujem, nemala som ich komu posunúť, teraz máme doma už len jednu, možno dve.. Napíšte do IP ak niečo chcete z aktuálnej ponuky, pošlem za poštovné. Záujem mám len o bio výrobky a eko čiastiace prostriedky, ale pokiaľ viem, tie teraz na kupónoch nie sú.

martinkatinka
4. mar 2012

@kaby tu sa vymieňajú, len za poštovné, čo viem, žiadna mamička nikdy nechcela nič navyše....

kaby
4. mar 2012

@martinkatinka presne na tejto strane kejka22 predava kupony na sunar za 5,50....

martinkatinka
4. mar 2012

@kaby no tak beriem spať, lebo doteraz som si to nevšimla a naozaj sa čudujem.... lebo ja iba vymieňam a maminky boli vždy ochotné, milé a nikdy nepýtali viac ako poštovné a ja som tiež posielala iba za poštovné....

kaby
4. mar 2012

@martinkatinka ved prave... je tu kopec zlatych, ochotnych maminiek, ktore poslu kuponiky za postovne....tak ma to dost prekvapilo... hm, co uz...

kejka22
4. mar 2012

@kaby ja so si kupoyn musela kupit a nie za tuto sumu ovela vyšiu ale mojmu nutradefens nesedí preto ich posuvam admina som požiadala o vymazanie a treba sa opýtat aj na dvovod kupony inak vymienam a posielam a vela tie maminyk čo sme menily alebo som posielala za poštovne vedia že posielam viac kuponov vätšinou ako mám alebo pri viac krát za poštovne ani poštovne nepýtam

adanaty
4. mar 2012

@lubka_to s tými kupónmi to znie výhodnejšie, ako píšeš...ja už som ale asi voči Dm veľmi skeptická...ešte keď som nemala malú, tak som tam kupovala kozmetiku a stále bola drahšia ako napr. v TETE a inde (keď som si to potom porovnávala)...a to ma poznačilo a i preto ani neviem o tých kupónoch...takže ja nikoho neprehováram, ja len že nakupujem tam a mám to pohodlnejšie...🙂

monigue333
4. mar 2012

Ahojte, mohli by ste mi poradiť, neviem sa príliš orientovať v týchto DM-bodoch, zatiaľ som ich ešte nevyužila, ale ako sa napr. dostanem k nejakému zľavovému kupónu na Sunar Nutradefense, resp. k čomu ste ich dostali Vy, lebo keď ja pozerám tie ich zľavové knižky, tak nič z toho sa mi nehodí a mnohé užívateľky tu ponúkajú kupóny napr. na sunar a podobne a ja som takéto produkty v zľavových knižkách nevidela, je to z nejakých predošlých akcií, či ako? Ďakujem

lubka_to
4. mar 2012

@monigue333 tie kuponíky na mlieka sa dostavali ked si si prihlasila dieťa do babybonusu, tam ti dali knižku s kuponmi na detsku kozmetiku, plienky, mlieka, kaše a podobne.....Prihlas si deti do toho programu a pri pokladni ti daju uvitaci baliček so zlavovou knižkou a vždy pri narodeninách posielaju niečo, my sme teraz akurát dostali k roku a je tam kopu kuponov ktoré využijem.......A aké kupony by si potrebovala, čo tam kupuješ, možno mám niečo navyše....

garnelia
4. mar 2012

@kaby ahoj,ja som menila kuponiky s @kejka22 maminka bola mila a poslala mi z tych co som ja potrebovala aj po dva kusy,takze pise pravdu,ja mam dobru skusenost 😉 tiez som bola prekvapena z predaja aj som sa cudovala ze preco predava ked predtym vymienala(z vlastnej skusenosti),ale ked ich kúpila...neviem,asi ich hodila na zle miesto,mala do bazara...

monigue333
4. mar 2012

@lubka_to no super, ďakujem za odpoveď 🙂 akurát som plánovala ísť zajtra do dm-ky prihlásiť sa do babybonusu, tak snáď mi to bude jasnejšie 🙂 Ďakujem za ochotu, uvidím čo tam dostanem, ja som mala záujem práve o ten Sunar nutradefense a tak som sa dostala k tejto debate 🙂

kejka22
5. mar 2012

@garnelia dakujem

zuzin78
5. mar 2012

ahojte
mam velmi vela kuponikov z 50 bodovej knizky platne do 31.3.2012 / kupony do CA nemam a ani zoliky na cely nakup a -25% / mam tieto knizky az 9x darujem za postovne
dalej ponukam kupony

kupony do DM drogerie platne do 30.6.2012

hipp detske keksy 150g usetrite 0,55€
nosic Manduca do 5rokov us.10€
set hraciek uset 10€
bosh ponorny mixer uset 20%
kurz anglictiny helen doron od 3-22mes usetr 10%ˇ
sunar complex 2,3,alebo 24 usetr 2,50€
sunarka mliecna kasa usetr 0,85€ sunarek caj 200g usetr. 0,78€fotokniha usetr 10€
foto na platno uset5€
deky usetr 10%
nestrle junior drink 400g 1+1zadarmo
sunarek ovocny prikrm 200g usetr 0,23€
sunarka detske susienky 175g uset 0,43€
luvn care podbradnik uset 1,68€
ob tampony 16 ks 0,50€
lovela tekuty prasok 1,5l usetr 1,45€
sebamed umyv. emulszia 200 ml uset 1,40€

tesco vyuctovanieplatne do 1.4.

ariel tablety 16ks zlava 1,30€
airwick electric osviezovac do zasuvky 1,3€ zlava
nestle detska kasa 21% zlava

darujem za postovne. ak mate zaujem ozvite sa do IP. dakujem

zuniq
5. mar 2012

maminky mam tieto kupony platne do 31.3.2012
Nivea kondicionér, cena vyhody 2,09
Palette, farba na vlasy 1,18€
Wellaflex , gel/lak... 2,69 €
Astor, lesk na pery 1,47€
Catrice, maskara 1,13€
L'Oréal, make-up 4,43€
Weleda, liftingový očný krém 5,48€
L'Oréal, Kód mladosti 3,64€
Dove, výživný krém 0,50€
Fa, tekuté mydlo 1,94 €
Palmolive, sprch. gel, 1,94€
C-THRU, dámska edt 3€
Dove, pánsky dezodorant 0,75€
Vademecum, zubná pasta a ústna voda 0,43€
Colgate, zub. pasta 1,48€
Hello kitty,lesk na pery 1e
Persil, tablety 4,49€
Ariel, odstr. škvrn, 1,86€
Wilkinson, strojček a hlavica 4,49 €
Biotrue, roztok na šošovky 4,63€
Fotokalendár 5€
Toma, minerálna voda 0,15€
Jupik, napoj 0,51
Poukážka so zľavou -10 % na celý nákup v sieti predajní Alpine Pro
Poukážka eurOKontakt so zľavou -15 % na jeden produkt z vybranej skupiny kožených a textiliných pracovných tašiek značky Samsonite
Poukážka so zľavou -15 % na ročné predplatné časopisu Môj dom
Poukážka so zľavou -30 % na jedno prístrojové ošetrenie v štúdiu krásy Iduna
Poukážka Medissimo – mamografické vyšetrenie prsníkov za 18€
Poukážka Medissimo na masáž tváre a mikromasáž očí v dĺžke 20 min za zvýhodnenú cenu 15,-
aj poukážku do CA so zľavou 25percent

do 30,6,2012
Mam ukľudnujuci cumel 0-2mes. zľava 0,50
sebamed baby mydlo 0,50
johnsosn baby šampon s harmančekom 0,50
elmex det.zub.kefka 0,45
johnsons baby kupeľ 1,25

a mam aj novu 50bod.knižku platnú do konca mája, chýbajú tam iba jokery
vymením za plienky,obrúsky,junior drink alebo ponuknite čo máte
kuponiky vymením, ponuknite, hodi sa mi najviac plienky babylove, obrusky babylove, prip.ine

joveta
5. mar 2012

@petraas Ahoj, ja mám doma 5 kuponiky platné do konca marca. Chcela by som ich vymeniť, za jeden resp. dva 25% jokery do Dm-ka.

petraas
5. mar 2012

@joveta ahoj, tak bohuzial zolikov uz nemam...skoda ze si nenapisala skor lebo vcera som jedneho dala kamoske..