Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

hilarion
24. nov 2008

ahojky mala by som zaujem o kuponiky Atosedacka solo,fotokniha Johnson utierky,beba 3, AB krem anticelulitidny.hip kase,

lilu18
25. nov 2008

ahojte,ponukam bebu,persil a hugies do vody

papradie
27. nov 2008

ponukam kupony platné do 30.6.2009

Hami frutapura -20sk
Kaša humana -10sk
Babylove cumel na flasu na ucenie -54,90sk
Huggies plienky do vody -20sk
Persil 2kg -50sk

mam záujem len o susienky Sunarka

lalupa
27. nov 2008

susienky sunarka? sila, ja z toho nic nemam a to mame rovnaku expiraciu...je mozne, ze su rozne knizky? 😕

alusha
28. nov 2008

vyzera to tak, ze su rozne knizky, lebo ja nemam ani susienky, ani persil, ani hami frutapura 😖

denisocka
28. nov 2008

a ja nemám nič baby 😀

evina313
28. nov 2008

baby prosim vas, ta advent knižka sa da ziskat len v novembri??? 😕 mne povedala predavacka v dm že az v decembri, ked si uplatnim 10 % zlavu. tak ako je to?

melany_s
28. nov 2008

evina, ja som advent knizku dostala v novembri, ked som si uplatnila tu 10% zlavu. myslim, ze aj v letaku bolo, ze to plati len v novembri. pozri sa na internetovu stranku dm-drogeriemarkt, aj tam to je - "november plny vyhod"

sstefi
28. nov 2008

lalupa, papradie písala o kuponoch z "knižky", ktoré deťom posielajú ked majú 1.narodeniny spolu so sviečkou na tortu 😉

evina313
28. nov 2008

dakujem 😉 dnes tam skočím

denisocka
28. nov 2008

a kolko dní-týždnou pred narodkymi pošlu?my budeme mať 1.rok pred vianocami

sammy
28. nov 2008

No nam neprislo nic k 1. narodkam ☹ Uz som 2x pisala do DM-ky, ale najskor ze je vraj este skoro, este to moze prist a potom ze to preveria a nic sa neudialo 😠 Este sa chystam napisat o tyzden, ked bude mat mala 14 mesiacov, ze uz sme aj zabudli, ze mala narodky 😠

luci79
28. nov 2008

ahojte baby, ako postupivat, aby som dostala tu DM bonusovu knizku. Mam 3tyzdenneho maleho a chcela by som to vyuzit. Len neviem ako na to 😒 . Vypytam si formular v DM, ktory vyplnim, prilozim kopiu rodneho listu.... A co potom? Co sa deje potom? Mozete mi niektora napisat viac?
Akosi nemam 'cas' zacat citat vsetky prispevky od zaciatku ☹ , kedze mi maly dava dost zabrat 😵....

stresmenka
28. nov 2008

luci toto všetko im odovzdáš a oni ti dajú do ruky tie kupóny no a nakupuješ u nich 🙂

ilduska14
28. nov 2008

evina,moja sestra robí v DM-ku a hovorí že do konca novembra."Slečna" chcela na tebe asi ušetriť 😠
Luci,ak to tam všetko čo si písala dáš,tak ti hne ´d na mieste dajú balíček a v tom máš všetko. 😉

evina313
28. nov 2008

ilduska14 - asi 😉 , ale už ju mám 😀

lalupa
28. nov 2008

sstefi, dikes 😉 chapem 😀

ena
autor
28. nov 2008

evina313- my sme boli v dm ke dnes, vyuzila som tu 10 percentnu zlavu za nalepene nalepky a dostala som vianocnu knizku, a zlavy v knizke su take ze od 1.12. sa daju tie zlavy vyuzit, takze ak si nakupovala, mala si tie kupony dostat teraz.

sstefi
29. nov 2008

my sme dostali tu knižku den po narodeninách a dostali sme modru sviecku a mame dievcatko 😀 . ale cca týžden pred príp. po narodkach došli ostatnym babam. niektorym aj skor 😉

veronica1
29. nov 2008

ponukam kupony z vianocnej knizky:
Elseve sampon
Maybelline Volum´Express maskara
Disney tekute mydlo
Brillance farba na vlasy
Nivea Q10 Plus light denny krem
L´Oreal true match puder
Max Factor Masterpiece beyond maskara
Rexona men Quantum antiperspirant
Dove go fresh sprchovy gel
Nivea beauty care sampon
L´Oreal Dermo-Expertise Age Perfect
Rimmel Wear Maxx lak na nechty
L´Oreal Double Extension maskara

vymenim za: Babylove plienky
Babylove útierky
Johnson kupel na spanie
Hipp ovocny prikrm
Hipp caj pre dojciace matky

posielajte mi len IP.

papradie
29. nov 2008

su knizky, co sa dostavaju pri narodeni babatka to su tie s vela kuponmi a ja mam knizku co sa dostava k prvym narodeninam babatka. Takze preto susienky mnohe nemate

funy
29. nov 2008

ahojte, o tomto som sa dnes nahodou dozvedela.
som v deviatom mesiaci a chcem sa spytat ako to funguje. pridem do dm a poviem ze som tehotna a daju mi nejaky kupon? nemam cas to tu vsetko citat. uvitam radu pls na ip. dakujem
funy

tarina
29. nov 2008

hmmm ☹ nam k 1.narodkam neposlali tiez nic. tak neviem aky v tom maju poriadok. do ktorej dm ste sa boli v BA registrovat, ci to je jedno?
a k tej adventnej knizke so zlavami_ ak by ju este mali, myslite ze by mi ju dali aj v pondelok ci to je uz nerealne?

emita
30. nov 2008

funy teraz dostaneš kupóny "pre tehotné"-musíš vyplniť prihlášku a asi ukázať tehotenský preukaz... potom s rodným listom dostaneš kupóny "pre bábätko"

papradie
3. dec 2008

ponukam kupony platné do 30.6.2009

Hami frutapura -20sk
Kaša humana -10sk
Babylove cumel na flasu na ucenie -54,90sk
Huggies plienky do vody -20sk
Persil 2kg -50sk

mam záujem len o susienky Sunarka a susene mlieka roznych znaciek

alusha
8. dec 2008

ahoj, vymenim kupony, mam takmer vsetky okrem nejakych ovocnych vyziv, mam zaujem len o plienky babylove 😀

lalupa
8. dec 2008

zhanam kupony na sunar a ovocne vyzivy

papradie
15. dec 2008

aktualizujem ponukam kupony platné do 30.6.2009

Kaša humana -10sk
Babylove cumel na flasu na ucenie -54,90sk
Huggies plienky do vody -20sk
Persil 2kg -50sk

mam záujem len o susienky Sunarka a susene mlieka okrem Beby

dannia
18. dec 2008

ahojte, ponukam na vymenu kuponiky platne do 30.6.2009 cez IP:

Oli -30Sk
Nuk flasa -25Sk
Nuk cumlik -10Sk
Baby nova cumlik -19,90Sk
Disney hracka -80Sk
Maa maa hrazdicka -200Sk
Hipp mliecna vyziva -120Sk
Beba mliecna vyziva -86,90Sk
Hami mliecna vyziva -40Sk
Sunar mliecna vyziva -100Sk
Loreal masaz.sys. -100Sk
Loreal make up -100Sk
Loreal maskara -100Sk
Loreal serum na vrasky -100Sk
Philips detsky strazca -350Sk

mam zaujem o kase a caje pre kojace maminky

lilu18
19. dec 2008

ahojte mam zvysne kuponiky z adventnej knizky-platne do konca tohto roka

l oreal puder
garnier tel.mlieko
rimmel lak na nechty
l oreal maskara

vsetko s 50% zlavou povodnej ceny

este mam kup.platne do 30.6.2009
beba
huggies do vody
persil

cez IP