Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

ena
autor
27. okt 2006

Miriam17: pozrela si si to? 🙂

zuz11
27. okt 2006

dufam ze stihame aj my 😀

ena
autor
27. okt 2006

zuz11; mozno bude nieco aj buduci rok 🙂 sice, ved bude vacsi ten jednorazovy prispevok pri narodeni 🙂 Tak nech si mladatko rozmysli, ze ci chce zlavy v DM alebo peniazky 🙂)

ervotoc
27. okt 2006

🙂 nooo ja sa chystam na kaše,len mi napriklad nevyuzijeme zlavy na pokrač,mlieka sunar,ci podobne,ked mate niekto zaujem poslite v ss adresu poslem vam tie kupony poštou 😉 aj na vseličo ine čo tam je 😉

danii
27. okt 2006

ja som to uz zaregistrovala, dokonca ked sme boli tento tyzden v dm aj som nieco o tom hladala ale ako na potvoru nemali ani jeden letak o tom...... v celej predajni 😖

zuz11
27. okt 2006

danii, no potrebujes k registracii rodny list takze casu dost a potom staci vyslat manzela iba z rodnym listom a nech sa staraju tetusky 😀

danii
27. okt 2006

lenze ja som chcela nejake info o tom, co nemali.... minule som ten letak drzala v ruke, ale nezobrala..... no a teraz ho uz pre zmenu nemali.

ena
autor
27. okt 2006

ervotoc: ved to, si myslim, ze si mozme tie kupony aj povimienat, ja uz posielam sunarove veci naprikald miriam17.. my sme nutrilonovi 🙂

danii
27. okt 2006

to tie kupony musim zbierat na konkretnu vec? 😕

ena
autor
27. okt 2006

danii: top sa nezbiera, tam mas zlavu na konkretne veci, ides si napriklad kupit nutrilon a ked kupis velke balenie, tak k nemu mas male balenie zadarmo, len odovzdasdas pri pokladni konkretny kupon, alebo kupujes vyzivu a zaplatis o 7 sk menej... a par veci je tam celkom zadara, sebamed balicek, plastovy cestovny obal na vlhke utierky..

danii
27. okt 2006

a tie kupony zbieram ako? pri kazdom nakupe mi daju?

ena
autor
27. okt 2006

danie, to dostanes taku knizku , v nej mas vytrhavaci estrany a na kazdej zlavu na nieco...
ale teraz uz neviem, ci nemyslis, kupony, ktore dostavas pri kupe tovaru v nejakej hodnote, tusim bolo za 100korunovy nakup jeden kupon a ked ich nazbieras urcty pocet, nalepis na kartu a mas 10percentnu zlavu pri dalsom nakupe.. ale to je nieco ine, jedna taka akcia boal nedavno a neviem, ci teraz je zas nova...

to co je v nazve temy, ta bonusova knizka, to je to prve ;))
ved si pozri stranku 🙂

zuz11
27. okt 2006

danii, ja ti mozem dat mam ten letak doma 😀

ervotoc
27. okt 2006

babenky nutráč uz neni... 😉 ak niečo ine,ok 😉

ervotoc
27. okt 2006

hipp 2 -pokrač.mlieko ,walt disney hračka,hipp 3,beba bifidus a baby susienky k tomu,nestle ryzová-naš ju nema rád-kaša,sunar premium alebo complex banan double,nivea krem baby,babylove jumbo pack -plienky,dudliky,dove,gosh krem,lactacyd,mionall,lovela avivaž,fotka,astor anti stress 😉

danii
27. okt 2006

uz som si ich stranku pozerala..... 😉

vavka33
11. feb 2007

Maminky a dostali ste aj ten startovaci balicek ,co tam reklamuju?

madeleine
11. feb 2007

Na detičky narodené v roku 2007 čaká babybonusová knižka v hodnote cez 7.600,- Sk s rôznymi zľavovými kupónikmi, prostredníctvom ktorých si môžete uplatniť zľavy na rozličné produkty pre Vaše dieťatko ale aj pre Vás. Presvedčte sa sami!

Pre každodenné zdravie Vášho dieťatka sú tu Hipp detské mliečne výživy s probiotickou zložkou 2 x 300 g o 112,90 Sk lacnejšie. S Hipp detskými mliečnymi výživami si môžete byť istá, že zdravie Vášho dieťatka je v dobrých rukách.

Pre nerušený spánok Vám ponúkame v babybonusovej knižke Johnson´s baby kúpeľ na dobré spanie 300 ml o 23,- Sk lacnejšie.
Zvláčňujúce zloženie kúpeľa dodá detskej pokožke vlhkosť a jeho príjemná vôňa navyše pôsobí príjemne upokojujúco.

Pre suchý zadoček Vášho drobčeka sú tu babylove Jumbo Pack plienky, ktoré získate po predložení kupónu o 50,- Sk lacnejšie. babylove plienky sú pre pocit istoty a pohodlia pre Vaše dieťa ideálne. Ponúkajú spoľahlivú ochranu pred vlhkom pri vysokom komforte ich nosenia.

http://www.dm-drogeriemarkt.sk/

kangaroo
11. feb 2007

škoda len že u nás v dm tie kuponové veci nemajú 😠 , nábláznia a potom tam človek chodí a pýta sa ako žobrák 😠 😠 a nič z toho

madeleine
11. feb 2007

kanga, nepripustaj si to... ja potrebujem na tvar Sensibio, velku radost mi urobila akcia kde usetris 50,- pri kupe kazdeho balenia. Po asi dvoch tyzdnoch som konecne nasla lekaren, kde to mali mat a tam o tom nic nevedeli. Kedze som vytrvala, tak som pockala kym to vyzistili. Zistili, ze tu akciu maju, lenze nie je v systeme, mam prist o tyzden... citim sa ako debil, ale kedze jedna stoji 300 korun, stoji mi to za to. A nech si myslia co chcu, mne je to jedno, tie akcie nerobia, lebo chcu niekomu nieco darovat, ale niekoho ziskat... tak sa cit ako zakaznik... chcu ta ziskat? Maju ta mat! 😎

lubik
12. feb 2007

pripajam sa - moj maly je cisto kojeny, tak ak niekto potrebuje poukazky z DM knizky na nutrilon, sunar, atd, mozem posunut. inak, platnost poukaziek pre babatka nar. 2006 je do 30.6.2007 😉

kangaroo
12. feb 2007

madeleine:jo jo, ja sa drzo pýtam, ved nás na to navnadili a nič,budem ich otravovať kým akcia nevyprší, nech ich aj šlak trafí 😀

hanka274
12. feb 2007

vavka, hej dostala som, hned pri predlozeni Rod. listu a pri vyplneni takeho letaku. Mne sa tato akcia inak velmi paci, kde mi taketo daco daju, a ceny tam az take dake vysoke nemaju, ako inde, mozno nieco viac, ale je tam vela lacnejsich veci....
Ak niekto tiez chce mliecka, prihlaste sa mi, pretoze prepadnu. Sme len cisto kojeni a uz papame ine. Nekupujeme nic. okrem drogerie a oblecenia 😀

danii
12. feb 2007

podla mna je to uplna blbost. tie veci v tej knizke....keby som to vedela co to je, ani sa neunuvam.... 😠 viac ako polovica je mi na nic....

ena
autor
12. feb 2007

kangaroo: no, ked u vas v dm nemaju tie bonusove knizky, tak im posli mail , na stranke je taky kontakt: zakaznik@dm-drogeriemarkt.sk
mozes im potom podla mna poslat kopiu rodneho listu a oni poslu bonusovu knizku..
malemu prislo teraz k prvemu roku par dalsich kuponov, teda, nijake extra zlavy, ale napr su tam susienky hero zadarmo.

hanka274
12. feb 2007

danii, to mi je luto, ze to je pre teba blbost. ale co ta druha polovica co sa ti dajme tomu hodi? To ti da kto zadarmo? Alebo v knizke take zlavy? Ide o to, ze to je len tak, len za to, ze tam docvalas a doneses ukazat rodny list. Miliony ti za to nedaju....Je to mile, ja chodim velmi rada do DM, nie len pre toto, uz aj skor som chodila, velmi dlho maju akcie a velmi dlho uz im trva takato bodova akcia. Proste len tak nakupis a este dostanes v buducnu za to nejake darceky....neviem co viac a hlavne kde.
Ak mas nieco lepsie porad...budeme rady.

hanka274
12. feb 2007

a danii, mozno aj pre mna je viac ako polovica na nic. Ale je pravda naozaj, druhu polovicu mam lacnejsiu alebo zadarmo uplne. Ak mas tip kde mi toto poskytnu daj.
A to co nepotrebujem, napriklad ovocne prikrmy alebo kase, lebo ja si robim sama, tak to som dala kamoske. Aj tu spiralu, momentalne mam celkom novu, a vies ako sa potesila? Takze uplna blbost to urcite nieje.

mimi109
13. feb 2007

hanka suhlasim s tebou oplati sa to
aj ja som z toho vyuzila mozno polovicu co som nepotrebovala som dala sestre a naopak ona zas mne 😵

eta
13. feb 2007

ja sa tiez pridavam s kuponmi-kto ma zaujem poslem UM-Nutrilon, Sunar, Hipp, Beba2,
Johnsons baby-krem,sprch.gel,prsne vlozky,a aj nejake veci z tej dospelackej kozmetiky-kremy,make up....atd 🙂

vavka33
13. feb 2007

ja som si tam snes poslala prihlasku,tak uvidim,co tu je 😉