Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

mimi109
8. mar 2007

ladybird kamoska kupila tiez tu hrazdu v DM a hudobna je v tom zmysle ze ked potiahne sa tie srandy co tam visia vtedy to vydava zvuky
my mame taku hrazdu ze sa tam zapne gombik a spieva to kym to nevypnem alebo kym nedojdu baterky 😀

maca793
30. mar 2007

baby mám nejaké kupóny zľavové do DM-drogerie, sú tam kupóny na mliečka Nutrilon a Beba, nemali by ste záujem? mne je to ľúto vyhodiť.

hanka274
18. apr 2007

baby, viem, ze do 30.juna este casu, ale nechcete niekto kupony v DM vymenit alebo darovat, tiez to nechcem vyhodit.
-mliecka Hipp, Beba, Sunar,
-kozmetika Johnsons
-prsne vlozky Babylove
-cumlik MAM
-caj
-make up Astor
-plet. krem Gosh
-gel na celulit. Loreal, serum Loreal
-intimn. hyg-Lactacyd obrusky, Mionall Tea Tree Oil gel
-Lovela praci prasok
-holiaci strojcek Gillette Venus+nahradne hlavice
-caj na redukciu hmotnosti

ak by niekto ponukal kozmetiku Niveu, Lovela-avivaz tak sa hlasim-pouzivame.

vavka33
19. apr 2007

hani ja mam niveu baby proti zapareninam ak chces.
mam aj plienky huggies a babylove-to mi nepouzivame.

vavka33
19. apr 2007

Sunar,Hipp,Hami-mlieka nepouzivame,ak by niekto mal zaujem 😉

erka12
19. apr 2007

baby aj my mame hrazdicku z dm a hudobna je preto,lebo hra ten medvedik,ja som si to vsimla az po tyzdni,ze sa da zapnut 🙂

vavka33
19. apr 2007

Hlavne ze si si to vsimla.vidis,ked to spominas,mozem posunut kupon aj na tu hrazdu 😀

paska
19. apr 2007

tak ja by som brala tie na tu bebu 😉

vavka33
19. apr 2007

pasi,ty mas ty knizku z dmka?
su tam kase a neviem,ci to potom mozem dat.je tam sunarka,s bananmi a ryzou,ale mliecna,nestle ryzova-mliecna,hypka ovocna-mliecnahami s marhulami-mliecna.vsetko su od 4.mesiaca,ale ja neviem,vanes som nedavala mliecne,lebo som nedavala take mlieko.Aj leusi davam ine.francuzke,tak asi nemozem mliecne kase od inej znacky,ci ako to je.

paska
19. apr 2007

vavi možeš jej dať to obsahuje um a v malom množstve nič sa jej nestane klidanko jej navar 😉

vavka33
19. apr 2007

A to nevadi,ze to nie je miesane s franc.mliekom,ked to pije.?

hanka274
19. apr 2007

vavka, ty mas niveu proti zapareninam? ja som to nemala...ty mas inu knizku asi ked moja mala sa narodila v r.2006.
Ale ty si mimo BA, a neposielaj kvoli tomu postou. To je v poho. Dik za ochotu.
Uprimne, ja tiez nechcem posielat postou kupony.
Maminy, alebo aj nemaminy z BA, mozem darovat, vymenit, len sa ohlaste!!!!

vavka33
20. apr 2007

Hani,prave som poslala jednej postou kupony na plienky,tak poslem aj tebe niveu,daj mi di IP adresu.A ty by si mi mohla poslat ten prasok na pranie a ten cajik na redukciu hmotnosti.
My sme uz rok 2007,tam su ine vyrobky-teda zopar 😉

hanka274
25. apr 2007

vavka IP, pa!
baby ostatne ozvite sa!

maryx
26. apr 2007

Ahojte,
ak by mal niekto ešte zbytočné kupony na Bebu, veľmi by mňa aj moju dcérku potešili. Ja môžem zase poskytnúť kupony na iné mliečka z knižky, lebo ich nepotrebujeme a takisto aj na pracie prostriedky.

zuz11
26. apr 2007

baby ja zhanam predajnu DM v BA kde maju hudobnu hrazdu u nas na mileticke ju uz pol roka nemali 🤐 tu hudobnu, nehudobnu maju 🤐 dakujem

tinockaaa
26. apr 2007

ahojte baby, zuz11 ono sú tie hrazdy dve? alebo teda rozdielne? práve nad tým rozmýšľam že ten kupón využijem ale nechcem kúpiť blbosť. 😒 tak ktorá je lepšia?

zuz11
26. apr 2007

no oni su na pojhlad asi uplne rovnake len jedna je hudobna a druha nehudobna ale na obe mozes vyuzit ten poukaz tak zhanam hudobnu, myslim si ze bude lepsia 😵

ena
autor
26. apr 2007

zuz: tusim ich mali este na Fedinovej v Petrzalke.. ked myslis tu, co je aj v DM knizke.. skusala si pozriet v Draciku? My sme mali odtial, a hudobnu to myslis, ze jedna z hraciek ak stlacis tak hra, alebo nejake natahovacie hracie hracky na nej maju byt?

ena
autor
26. apr 2007

zuz: V draciku neviem, ci ta nevyjde lacnejsie ako v DMke s kuponom🙂

zuz11
26. apr 2007

ena, no neviem ma byt hudobna ale bacha aj ta nehudobna vyzera uplne rovnako 🤐 len asi napis na skatuli maju iny 🤐 a ja chcem tuto za tu dm karticku asi nikde nedostanem tak lacno hrazdicku a myslim si ze posluzi tak isto ako aj drahsia a este aj usetrim 😵

ena
autor
26. apr 2007

zuz: my sme z dracika kupili tusim za 499.. inak ja sikovnica, isla som pred pouzitim tie hracky umyt, bachla som to vsetko do vody a zrazu mi zacal medved vo vode hrat 🙂 ja som si nevsimla, ze macko je na baterky, ale rychlo som ho vylovila, manzel rozobral, fenom vysusil a v pohode funguje 🙂

zuz11
26. apr 2007

ta v DM vyjde sa mi zda 350sk ta hracia 😀

hanka274
26. apr 2007

maryx a odkialze si???

maryx
27. apr 2007

hanka274
z Martina

nathalie111
17. máj 2007

ostali mi nejake seky platne do 30.6.2006,kto ma o nieco zaujem,piste..venujem.. 😵

vikuska
17. máj 2007

ahojte,mne tiez ostali nejake kupony platne do 30.6.2007,vacsinou kozmetiku a drogeriu,ja ich nevyuzijem,tak keby mal niekto zaujem,poslem. 😉

tamarka
17. máj 2007

Ahojte, aj mne ostali kupony, ak mate zaujem, darujem 😀

elri
17. máj 2007

maryx, mas este zaujem o kupon na Bebu? Mozem ti poslat, nepotrebujem..moj kupon plati do 30.6.

Baby, nepoculi ste nieco ohladom kuponov, ktore dostali babätka narodene v roku 2006, ze predlzuju ich platnost? Aj ja mam este nejake ktore mozem podarovat 🙂

junior
18. máj 2007

ahojte dievcata,

nenasiel by sa u niektorej kupon na nutrilon? Dakujem