Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

helka1
17. jan 2008

nadhera mas IP 😉

bzuco
17. jan 2008

aj ja môžem ponúknuť kupon na bebu, hami, hipp, hrazdičku, farby na vlasy, a ďalšie - pýtajte sa 😉
mám toho ešte dooosť

ak niekto nevyužije, poteším sa kuponu na sunar, plienky, vlhčené obrúsky, prsné vložky

nadhera
17. jan 2008

babenky,mate niektora uz bonusovu knizku pre nastavajuce maminy? zajtra nesiem do Dm vyplnenu prihlasku,tak ci sa mozem tesit. 😀

bibinka
17. jan 2008

to bzuco - kľudne ti vymením kupony na sunar,plienky aj vlhčené obrúsky,cumlíky,pedikúru,vankúše disney za napr.ab krem anticelulit,telové mlieko ,lovelu. napíš ip. 😉

larisa
18. jan 2008

ahojte, tiež mam zaujem o kupony pijeme mliečko BEBA a rada pošlem niekomu tie ktore nevyužijem. 🙂

terqa
18. jan 2008

ahojte, najde sa u niektorej zlava na mliecko Hami?
rada vymennim za nieco ine, napiste o co mate zaujem a ak mam dohodneme sa 😉

olinka6226
18. jan 2008

terqua ja mam a potrebujem zlavu na naturals&easy farbu alebo napis co mas... 🙂

nadhera
18. jan 2008

ak ste tehulky zvedave, co je v bonusovej knizke pre nastavajuce maminy:

alantura - caj na kojenie -10sk
babylove -podlozky na prebalovanie -20sk
babylove krem pre maminy na brusko -20sk
nuk,hrncek na ucenie -15sk
lovela color na pranie -30sk
ab,gel na intim hygienu -20sk

bzuco
18. jan 2008

nadhera ahoj
dnes som ti poslala tie kupony 😉

pipi1211
18. jan 2008

baby ak by ste niektora nieco potrebovali napiste mi ip bebu urcite uz bemam neviem teraz presne co som pouzila alebo vymenila teraz tu knizku neviem najst lebo mala spi tak tu nechcem hrkotat ale zajtra vam to zistim 😵 😵 😵

nadhera
18. jan 2008

bzuco, aj odo mna to dnes odislo. 😉

gulicka
20. jan 2008

terqa, aj ja mam, a mozem poskytnut 🙂

bibinka
21. jan 2008

babule- využili ste niektorá kupón na založenie stavebného sporenia pre nové bábo aj pre staršieho súrodenca? podeľte sa so skúsenosťami. ja by som to chcela využiť a zaujíma ma,kokľko je poplatoj za tú druhú zmluvu.

alinka76
21. jan 2008

ahojte, tak sa pridávam aj ja k vám. môžem vám ponúknuť určite kupon na hudobnú hrazdičku, predplatné mama a ja, zľavu v neckermanovi, Oli obrúsky čistiace, krém Nivea baby, johnsons krém, huggies plienky, príručku pre rodičov, prekvapenie od T-comu, plienky Baby love. Ja zase uvítam poukážky na prsné vložky, vlhčené obrúsky, lovelu všetko, farby na vlasy

bzuco
21. jan 2008

ali IP 😉

hanculka
21. jan 2008

ako ziskam tu bonusovu knižku ake su tam vyhody?
🙂 vďaka

marcelka11
21. jan 2008

Ahojte,
rada niekomu poskytnem kupony na Oli vreckovky, Johnson´s utierky, Johnson´s krém proti zapareninám, hračku a vankúš Disney, hud. hrazdičku, stav. sporenie, neckermann, prekvapenie od T-Comu, príručka pre rodiča začiatočníka.

Hanculka, tú knižku získaš pri narodení babatka, po predložení rodného listu a vyplnení formulára v DM zdarma.
🙂

tigri
21. jan 2008

terqa, pozri IP 🙂

tigri
21. jan 2008

alinka, tiez pozri IP 🙂

dannynka
21. jan 2008

ahojte aj u mna sa najdu nejake kuponiky tak keby bol zaujem dajte vediet 😉 vymenim za nejake oki?
najlepsie sunar 😉
kase hipp-2*250 o 94,90 lacnejsie 😉
hami masovozeleninove prikrmy 3*200g o 20-sk lacnejsie
hipp detsky ovocny prikrm125-g o 14-sk lacnejsie
nestle mliecna kasa 250+nestle baby desiaty 4ks o 82,90 lacnejsie
hrazdicka mam-maa o 400-sk lacnejsie
manikura o 30-sk lacnejsie
AB anticelulidovy balzam 200g 0 80-sk lacnejsie
gliss kur o 25-sk lacnejsie
nivea baby krem proti zapareninam o 30-sk lacnejsie
johnsons baby kupel na dobre spanie o 23-lacnejsie
garnier spevnujuce telove mlieko 400-ml o 50-sk lacnejsie
taft cely sortiment o 25-sk lacnejsie(plati do 31,3,08)
AB vitalita q10 telove mliecko na spevnenie pokozky o 70-sk lacnejsie(plati do 31,3,08)
prirucka pre rodica zaciatocnika o 59,90 lacnejsie
prekvapenie od t-comu 500-sk zadarmo
predplatenie mama a ja o 66-sk lacnejsiespirala rimmel o 50-sk lacnejsie
inak vsetky platia do 30,6,08
😉

tigri
21. jan 2008

dannynka, kuk IP...

dannynka
22. jan 2008

tigri ok 😉

danu
22. jan 2008

mala by som zaujem o kupon na Huggies plienky vymenim za ine napr. vlhcene utierky, HIPP, HAMI,plienky Babylove atd, blizsie cez IP

crysmile
22. jan 2008

ahojte.. tak ja som tehu a bola som si dnes vybavit bonus pre tehotne.. vypisala som len prihlasku na babybonus a ukazala tehotensku knizku a dostala som nivea balicek, v ktorom boli zo tri vzorky a knizôčka Aby sa babatka citili skvelo..

dannynka
22. jan 2008

ahojte aj u mna sa najdu nejake kuponiky tak keby bol zaujem dajte vediet vymenim za nejake oki?
najlepsie sunar
hami masovozeleninove prikrmy 3*200g o 20-sk lacnejsie
hipp detsky ovocny prikrm125-g o 14-sk lacnejsie
hrazdicka mam-maa o 400-sk lacnejsie
manikura o 30-sk lacnejsie
AB anticelulidovy balzam 200g 0 80-sk lacnejsie
gliss kur o 25-sk lacnejsie
nivea baby krem proti zapareninam o 30-sk lacnejsie
johnsons baby kupel na dobre spanie o 23-lacnejsie
garnier spevnujuce telove mlieko 400-ml o 50-sk lacnejsie
taft cely sortiment o 25-sk lacnejsie(plati do 31,3,08)
AB vitalita q10 telove mliecko na spevnenie pokozky o 70-sk lacnejsie(plati do 31,3,08)
prirucka pre rodica zaciatocnika o 59,90 lacnejsie
prekvapenie od t-comu 500-sk zadarmo
predplatenie mama a ja o 66-sk lacnejsiespirala rimmel o 50-sk lacnejsie
inak vsetky platia do 30,6,08

anamor
23. jan 2008

Ahojte neviete mi nahodou niektora povedat, co je v bonusovej knizke v DMke pre nastavajuce mamicky?

crysmile
23. jan 2008

ahoj anamor.. vyssie som to pisala.. ale asi v kazdej dmke davaju inak, lebo nadhera zase mala kupony.. ja len vzorky nivea

dudasik
23. jan 2008

Ahojte, to znamena,ze tie kupony su prenosne, lebo mne sa vidi,ze tam na zadnej stene pisu,ze neprenosne, no este som nemala prilezitost ist skusit do DM,ci budu pytat odomna meno, alebo co?
Ako je to? Lebo vsimla som si,ze niektore kocky to dokonca v aukciach predavaju, takze asi v pohode mozem podarovat kupony tiez,vsak?

danu
23. jan 2008

dudasik mozes vymienat darovat predavat co len chces mozes dat aj dva iste kupony naraz 😉

denik
23. jan 2008

crysmile ako ze si mala vzorky nivea? my sme nemali nič 😲 dostali sme len šeky a poďakovanie za dôveru 😀

dudasik môžeš ich použiť v ktoromkoľvek DM a nebudú pýtať nič.. vyberieš si tovar a pri pokladni povieš, že si chceš uplatniť kupón a oni ti odrátajú z ceny danú zľavu 😉

anamor pre mamičky tam je skôr kozmetika ako intim gel, farba na vlasy a tak, povedala by som, že nič konkrétne, čo využiješ v tehotenstve a inokedy nie..