Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

bzuco
29. jún 2008

kili...ale topánočky v novej knižke nie sú 😒 ☹

ena
autor
29. jún 2008

no, kili, trosku skor si to mohla navrhnut 🙂

kili
30. jún 2008

no ja som myslela, že to využijem, ale NO MONEY, tak smola 😔

ja sa vždy spamätám až neskoro 😅

titkovamiriam
2. júl 2008

ahojte Marek dostal dalsie kuponiky k druhym narodeninam! 😀 a bola tam aj taka miniknizka 🙂

bzuco
2. júl 2008

miriam...a čo také zaujímavé tam je? prezraď 😉

titkovamiriam
2. júl 2008

zlava na ten cistic nosa od Nivea,Johnon mlieko,zubna pasta aj kefka,niake kocky a ozdoba na autosedacku v tvare slonej hlavy. 🙂

kuky8
2. júl 2008

a k prvým tiež niečo dostaneme? 😕 😀 máme ešte čas, len sa pýtam...

titkovamiriam
2. júl 2008

my sme dostali kuponiky aj vlani 😀 aj s blahozelanim k prvemu roku.

vita1
2. júl 2008

Ahojte, my sme nic nedostali, tak som sa stazovala na zakaznicku linku a vraj to pre nich robi nejaka externa firma, takze ak ani vam nic neprislo, mate im poslat mail alebo zavolat na zakaznicky servis (kontakt je na stranke DM v rubrike Impressum - dole vlavo) a bude sa to riesit. Zrejme to dodatocne poslu. Takze nevahajte, piste! Lebo mi neverili, ze nas je viac 😉 😀 😉

junovka
2. júl 2008

titkovamiriam, presne vcera vecer som rozmyslala ci aj v druhom roku daco dostaneme, alebo nie 🙂 😅

Inak, babenky mam kuponiky na Huggies plienky do vody, kasu Humana jog.-jahodovu a taktiez cumliky na flasku od Babylove.Kto ma zaujem, tak IP 😉

lilu18
2. júl 2008

vita1 -potesila si ma 😀 uz aj idem pisat na DM. Aj nam by sa zislo zopar novych kup. 😀

vita1
2. júl 2008

lilu18, len pis, lebo mi fakt neuveria, ze som jedina, ktorej nic neposlali! 😠

ena
autor
2. júl 2008

ja si uz nepamatam, ci sme dostali aj prvy rok, ale tento ano, nejake kupony plus ramik na foto a bola som prekvapena, ale neprislo to normalne postou, ale nejaky chalan brigadnik to dorucil.. si pamatam, lebo sme to nemali v schranke, ale musela som to ist prevziat dole ku vchodu..

lilu18
3. júl 2008

hlasim ze som do DM napisala aj mi odpis. -budu riesit. TAK SI VERME ZE AJ PORIESIA 😀

silvika077
3. júl 2008

My sme dostali k prvým narodkám kuponiky a sviečku na tortu.Ale žial poslali to po narodkách aj oslave.Takže sviečky sme nevyužili.. ☹ možno nejak na rok ich skombinujem. 😀

helka1
3. júl 2008

silvika my sme na tom podobne , sviecky prisli tyzden po oslave 😉 . Nuz ale dali si zalezat, 1 sviecka bola ruzova a druha modra 😀 . A potom aj par kuponikov 😉

junovka
10. júl 2008

baby, mne doslo od Nestle vzorka Beby 2 Premium 31g balenie.Ktora mate zaujem, tak napiste IP 😉 My pijeme Nutrak, a luto je mi to vyhodit, lebo viem, ze UM su drahe.Myslela som, ze by sa hodil niekomu, kto rpzmysla prejst na Bebu 2 Premium. 😉

silvia123
10. júl 2008

a to ste zase aj niečo posielali do DM- nejaký dotazník alebo také, keď vám k tým prvým narodkám niečo prišlo?

titkovamiriam
10. júl 2008

Pri prvom nakupe sme odovzdali taku prihlasku do dm klubu a dostali sme tie vecicky co boli ako darcek 😀

vita1
10. júl 2008

silvia, posielat by to mali vsetkym detickam prihlasenym do dm klubu, takze ak ste sa minuly rok prihlasili a dostali prvu knizku s kuponikmi, tak k 1. narodeninam by vam mala prist postou knizka s piatimi dalsimi kuponmi... ak nedosla, treba im volat alebo pisat mail 😉

nathalie111
11. júl 2008

vymenim kupony:
Hami frutapura
Humana kasa
Babylove cumel na flasu na ucenie
Huggies plienky do vody
Persil

zhanam obaly od Bebe Brumik a sutazne viecka od Pribinacika...cez IP poprosim... 😉

janina77
12. júl 2008

ponukam kupony platne do 30.6.09:

Humana mliecna kasa
Babylove cumel na flasu na ucenie
Sunarka detske susienky
Huggies plienky do vody

vymenim za kupon na plienky Huggies (nie do vody), alebo za sutazne viecka z pribinacka.
cez IP.

tomzuzka
12. júl 2008

Maminy, ako funguje vymieńanie kuponov? poštou?

pietra
12. júl 2008

tomzuzka, ako sa dohodnes. Vacsinou postou, ale ked ste z jedneho mesta, mozes vymenit aj osobne. Ja som vymienala tak aj tak 😉

janina, tie "obycajne" huggies neboli len v starej knizke, co jej uz skoncila platnost? 😕

tomzuzka
13. júl 2008

pietra: ďakujem za odpoveď 🙂

emita
13. júl 2008

pietra, áno v novej plienky Huggies niesú. Celkovo sú tam dosť oničom kupóny. Som sklamaná ☹

janina77
13. júl 2008

aha, tak za tie Huggies to som nevedela, ze vtej novej nie su ☹. Skoda, to bol dobry kupon, -140 Sk, este s nejakou % zlavou ma vysli nieco cez 3 Sk /kus.

susika
13. júl 2008

Jani-to ti došli už aj nové kupony? mne neprišlo nič?treba niekde niečo poslať?aj ja ich ceeeem🙂)

lilu18
14. júl 2008

hura,huraaa--konecne sme aj my dostali kuponiky k 1 narod.-oneskorene ale predsa 😀 sviecka je uz nanic ale ostat. vyuzijeme

VITA dakujem,keby som im nenapisala iste by nic neprislo 😀

janina77
14. júl 2008

susika, ano mne uz kupony dosli, cca3 tyzdne pred narodeninami. Je tam 6 kuponov, vyuzikeme asi 2 🙂, ale aspon si spomenuli 🙂.