Akcia v DM drogerie - bonusová knižka

ena
27. okt 2006

Vsimla som si, ze nie vsetky mamicky s babatkami zaregistrovali tu akciu s bonusovymi knizkami, no a bola by skoda im to tam nechat 🙂) Tak si mrknite http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a tam DM BABYBONUS. Plati to pre babatka 2006, ale mozno budu mat nieco aj pre buducorocne babatka..
Staci do dmka zaniest rodny list..

pietra
6. okt 2008

baby, tym ktorym neprisli kupony k roku a potom po telefonovani alebo pisani do dm prisli, ako stare ste mali deticky. Kamoske kupony neprisli, tak na moju radu volala na zakaznicku linku a tam jej povedali, ze kedze maly ma uz 16 mesiacov, tak jej nic neposlu, ze to uz su vyradeni z pocitaca 😕 Mne to pripada ako nejaka hlupost, ze ju ta zenska na telefone len odbila
Jednej znamej inak zas tvrdili, ze sa tie knizky uz nedavaju a potom v inej pobocke jej ju bez problemov dali. Obcas fakt neviem,co si mam o dm mysliet

pipi1211
6. okt 2008

no tak nam teda nic neprislo 😠 😠 😠 ale to je uz asi neskoro sa ozvat ze?

pietra
7. okt 2008

pipi, za pokus to stoji, ja si myslim, zeby to mali poslat. Ved skus a daj vediet, ako si dopadla,lebo tej mojej kamoske tvrdili, ze jej to uz neposlu, ked sa ozyva tak neskoro

sammy
8. okt 2008

Nam tiez nic neprislo ☹ Myslite, ze este je sanca?

linddi
8. okt 2008

Ahojkajte 🙂
Tak kupóniky prišli aj so sviečkou /milé 😵 /, no tie kupóny sa mi zdajú o ničom ☹ , neviem, nič ma tam neupútalo ☹ , ale sviečka potešila.

vita1
8. okt 2008

Ahojte, nam tiez nic neprislo, tak som pisala na zakaznicky email, odpisali mi, ze to pre nich robi externa firma a ze teda zistia, v com je problem. Asi nezistili, lebo ani potom nam nic neprislo! 😠 😠 😠 Ale vraj im treba pisat, aby vedeli, ze ten ich uzasny system nefunguje... 🙄 😒 😀

strasska
9. okt 2008

Mam otazocku? teraz som nasla zapotrosene kupony pre tehulky 😀 Myslite, ze ich este budem moct pouzit, aj ked uz je babo na svete?

bzuco
9. okt 2008

ahoj..pokiaľ sú ešte v "záruke" - sú platné...myslím, že áno, nemal by byť problém

bzucinka2
12. okt 2008

strasska, suhlasimso bzucom, ved som bzucinka 😀 😀 😀

kutina
24. okt 2008

ahojte, baby mám voľné tieto DM kupóny: - prosím len IP
2x LOREAL špirála
2x LOREAL sérum na mimické vrásky
2x LOREAL make up
2x šport-pro
2x QUELLE
2x 10% zľava v obchode PRE DETI
2x zľava stavebná sporiteľna
2x detská kozemetika OLI
2x zľava na GRACO
2x JOHNSONS BABY – telové mlieko
2x HUGGIES nohavičky
2x ELEKTRODOM NAY strážca detí
2x dojčenská flaša AVENT 125 ml + cumlík
2x NUK – kojenecká fľaša
2x NUK cumlík
2x BABY NOVA cumlík
1x plyšová hračka DISNEY
2x podbradník DISNEY
2x hrazdička MAA-MAA
2x NORIT
2x lovela aviváž
2x kozmetika FA
2x TAFT
2x LOREAL masážny systém

2x detská mliečna výživa HIPP
2x mliečne kaše HIPP
2x mliečne kaše NESTLE
2x BEBA mliečna výživa
2x HAMI kaša mliečna
2x mliečna výživa HAMI
2x HUMANA čaj
2x SUNAR mliečna výživa2x sunarka mliečna kaša
2x čaj pre dojčiace matky HIPPP

Potrebujem:

Plienky BABYLOVE
Plienky PAMPERS
Palette
Lovela prášok
Hipp príkrm
Johnsons kupel
Babylove utierky

evinah
11. nov 2008

Jej a este som vam zabudla napisat, ze v DMe je teraz akcia, ze ak pri plateni predlozite vyplnenu tu knizocku s nalepenymi kuponmi, tak okrem zlavy dostanete aj knizocku s dalsimi kuponmi na zlavy na vybrate produkty s 50%nou zlavou. A je tam aj kupon na CEWE kovovy kalendar a chcela som sa opytat nemate ho niektora?Ako sa tam prehadzuju mesiace,alebo ako to vlastne vyzera ?? 😕

evinah
11. nov 2008

pardon tento prispevok patril inam... 😠 😀 😝

nadhera
15. nov 2008

babenky, co je to za zlava 50% v DM? oplati sa? mam vyplnenu knizocku,ale chcela som si ju nechat na december, pretoze minuleho roku davali na nakup po 17tej dalsich 10% dole. myslite si,ze to je vianocna akcia a uz nic ine nebude? 😉

gocrazy
15. nov 2008

ahoj nadhera,

vcera som dostala tu knizocku, su tam produkty za polovicne ceny, napr. loreal elseve sampon, krem na tvar, garnier krem na tvar, na telo, spiraly maybeline,maxfactor a loreal, nivea sampon, krem na telo, na tvar, vademecum bieliaca pasta, farba brillance, loreal puder, hol. strojcek wilkinson, rexona men spray, dove sprch.gel, mexx parfem,rimmel lak na nechty, adidas po holeni pre panov,kovovy kalendar, tekute mydlo disneya jocker 25% zlava na hociktory produkt z predajne....pre mna celkom zaujimava ponuka na nakup vianocnych darcekov 😉

zuzula20
15. nov 2008

Ahojte baby, viete mi poradit? Mam kupony z tej baby bonus. knizky a su tam aj na take produkty, ktore som v predajni DM nevidela (napr. detska stolicka a tak...) Ten kupon mozem pouzit aj v inej predajni na nakup daneho tovaru, alebo mi ho v DM nejak objednaju? Dufam ze ste ma pochopili a moc som to nedoplietla 😅

gocrazy
15. nov 2008

Ahoj zuzula,
ta stolicka sa da kupit v predajni Pre deti, aj cez ich internetovu stranku, lenze pozor, s nou kupujes aj tu cestovnu postielku, takze tu zlavu si odrataj z ceny z oboch, nie ako ja, zle to pochopila a myslela si, ze ta stolicka ma po odpocitani zlavy vyjde len cca. 800 Sk a navyse budem mat cestovnu postielku zdarma, blba no 😀

evinah
15. nov 2008

AHojte, ak ma niekto zaujem, mam tieto kuponiky z tej novembrovej knizky, kupony su platne do 7.12 na vsetky produkty je zlava 50% a poslem vam ich bud za znamku, alebo na vymenu za nieco z novej knizky ako napr. Makeup L'oreal, kozmetika FA, Taft, plienky Babylove, palette, Hipp prikrm, babylove utierky.

V ponuke mam tieto kuponiky:
Garnier ultra lift denny krem za 127
Maybelline Volum' express maskara za 120
Nivea Q10 Plus telovy krem 300ml za 118
CEWE kovoy kalendar za 190
Vademecum White zubna pasta 20ml za 95
Nivea Q10 Plus light denny krem 50ml za 180
L'oreal true match puder za 215
Max factor masterpiece beyond maskara za 200
Wilkinson Quattro Titanium precision holiaci strojcek za 225
L'oreal Dermo -expertise age perfect denny krem 50ml za 240
Rimmel wear maxx lak na nechty za 67
L'oreal double extension maskara za 245
Mexx fly high woman 40ml za 395

a este mam kuponik na
L'oreal volume shocking maskara o 100 sk lacnejsie platny do 30.6.09

zuzula20
16. nov 2008

Dakujem gocrazy, tak to by ma nenapadlo, ze to je zlava z oboch produktov, no neva.
To sme teda blbe dve 😀 😀

zade
16. nov 2008

Na margo tej sviecky k prvym narodeninam. Nam to prislo dvakrat. Raz k vyrociu prveho roka a opat asi o dva mesiace 🙂

zrzulka
16. nov 2008

Ja by som mala zaujem z advent DM knizky o sampon elseve za 49.90
dove sprchovy gel za 42.90
nive care sampon za 41.90

Vymenim za cokolvek z knizky okrem zolika
maybelline mascary
disney mydla
loreal mascary

veronica1
16. nov 2008

zrzulka - ty mas advent DM knizku? to je aka? lebo mne nic take neprislo, ja mam len tu staru ktora je platna do juna 2009 a tam nic take ako ty pises nie je.

alusha
16. nov 2008

tu adventnu knizku davaju za nakup nad 500sk myslim, my uz mame dve 🙂

zrzulka
16. nov 2008

nam dali ked sme si uplatnovali 10 percentnu zlavu. takze nad 500sk davaju? tak to budeme mat viac kusov kedze 500sk nakup tam nie je problem urobit kazdy tyzden🙂))

norik1
16. nov 2008

Baby ja len cumim...v Kosiciach mame ine DM? Ja mam len tu baby bonus knizku a koniec....a pravidelne si uplatnujem 10% zlavy....to ako sa dostanem k inym knizkam?

bzuco
16. nov 2008

túto adventnú knižku dajú ak si uplatníte 10% zľavu - ale len v mesiaci november...a nie je to určené/limitované hodnotou nákupu

wien
17. nov 2008

Ahojte,

ja môžem ponúknuť tieto kupóniky:

Persil sensitive 2 kg prášok alebo 1,5 l tekutý - 50 Sk - platný do 31.12.2008

kupóny platné do 30.6.2009:
babylove ošetrujúci olej s mandľovým olejom 15 sk
oli detská kozmetika 30 sk
pampers active baby 40 sk
huggies detské nohavičky 40 sk
avent fľaša 125 ml+ cumlík sensitive 80 sk
nuk first choice - kojenecká fľaša 300 ml 25 sk
nuk cumlík 10 sk
baby nova latexový cumlík 19,90 sk
disney winnie the pooh plyšák 80 sk
maa-maa hud. hrazdička 200 sk
humana feniklový čaj 10 sk
hipp čaj pre dojčiace mamičky 117,90 sk
norit tekutý 750 ml 99,90 sk
lovela prášok 2,8 kg 70 sk
lovela color tekutý 1,5l 30 sk
výrobky Fa 30 sk
taft lak na vlasy 30 sk
palette deluxe farba na vlasy 30 sk
L´oreal proti celulitíde 100 sk
l´oreal sérum vyhladzujúce mimické vrásky 100 sk
L´oreal Infallible make - up 100 sk
PSS - 2400 sk - zľava poplatok za uzatvorenie zmluvy
športpro zľava 15%Graco set - stolička tea time+cestovná postieľka express 1850 sk

za ofrankovanú obálku s adresou.

chasencha
18. nov 2008

baby potrebvala by som tie kupony na babylove plienky ak mate vymenim ze ine co potrebujete ak budem mat 🙂 IP

wien
21. nov 2008

Aktualizácia:

kupóny platné do 30.6.2009:
babylove ošetrujúci olej s mandľovým olejom 15 sk
oli detská kozmetika 30 sk
pampers active baby 40 sk
huggies detské nohavičky 40 sk
avent fľaša 125 ml+ cumlík sensitive 80 sk
nuk first choice - kojenecká fľaša 300 ml 25 sk
nuk cumlík 10 sk
baby nova latexový cumlík 19,90 sk
disney winnie the pooh plyšák 80 sk
maa-maa hud. hrazdička 200 sk
humana feniklový čaj 10 sk
norit tekutý 750 ml 99,90 sk
výrobky Fa 30 sk
taft lak na vlasy 30 sk
palette deluxe farba na vlasy 30 sk
PSS - 2400 sk - zľava poplatok za uzatvorenie zmluvy
športpro zľava 15%Graco set - stolička tea time+cestovná postieľka express 1850 sk

za ofrankovanú obálku s adresou.

effie81
21. nov 2008

Ahoj baby!Nechcete niektora vyuzit tu akciu Sunar 1plus1?Teraz mi dosiel list s tym kodom,ale my nepijeme UM,tak by len prepadol ten kupon..Ked chcete niektora tak napiste IP.Pripadne mozme vymenit za nejaky kupon v DMke na niektoru kasu.

kuky8
21. nov 2008

Ahojte,
z knižky, kde sú 50% zľavy ponúkam za ofrankovanú obálku:

- L´Oréal Dermo-Expertise Age Perfect, denný krém 50ml, cena 239,90Sk, kupón platný od 15.12. do 21.12.2008
- Disney, tekuté mydlo 250 ml, 49,90 Sk, kupón platný od 1.12. do 7.12.2008
- Nivea Q10 Plus, telový krém 300ml, 117,90 Sk, kupón platný od 1.12. do 7.12.2008
- Mexx Fly High woman, 40ml, cena 394,90 Sk, kupón platný od 15.12. do 21.12.2008

(Ceny sú už po zľave.)
Ak má niekto záujem, prosím cez IP.