Aké bolo vaše najhoršie rande?

uprimnazienka
31. máj 2019
Ake bolo vase najhorsie rande?☺
elenita
31. máj 2019
Toto moze byt dobra tema na pobavenie, som zvedava ... 😃
anitka_4
31. máj 2019
Bola som pár mesiacov po rozchode, spolužiačka z výšky mi založila profil na zoznamke. Väčšinou mi písali divní typci,ale ozval sa aj jeden celkom milý. Vraj či sa nestretneme. Tak okej,po pár dňoch písania sme si dohodli stretnutie vonku v podniku,zobrala som aj spolubyvajucu. Perfektne sme sa bavili,odprevadil nás domov. Začali sme sa viac a viac stretávať a postupne mi hovoril o tom,ako sa v ženách sklamal a že nikdy v živote nechce sex bez lásky,lebo to spravil raz a veľmi to ľutoval. Všetko by bolo okej,keby sa má asi pol hodiny na to na drzovku neopytal,či ho nevyfajcim 😂😂😂 tak fajka bez lásky áno ale sex bez lasky ani náhodou 😅
slapina
31. máj 2019
@uprimnazienka moje najhoršie rande bolo asi s kamarátovým kamarátom rande v štvorici, bol to taký prasiak nechutný, mliaskal, jedol rukami veci čo sa jedia normálne príborom 😃 Otras, srkal, pivo cez slámku hotovo !
bluka2
31. máj 2019
Chirurg (poznám ho, nevymyslal si bohužiaľ), ktorý mi rozprával príbehy zo sály. Že ako stoja penisy pacientom po podaní nejakej látky, čo dávajú pred operáciou...a okrem iného si dal niekoľko pohárikov vína a ku koncu, že už si nedá ďalší, lebo že má pohotovostnú službu, keby bolo niekoho treba urgentne operovať

...ale divných rande by bolo na celú knihu ,,😂
lily39
31. máj 2019
Kamos mi dohadzoval svojho bratranca,ze taky fajn chlapik,a je sam a bla bla....reku dobre,prisla som do kaviarne,akoze nevyzeral zle....a hned ma zacal ohurovat,aka je on dobra partia,a aka budem spokojna a same chvalenkarske reci na svoju osobu.boze jak som ja lutovala... na drzovku ked sme odchadzali mi povedal,aby som zatiahla ucet,lebo momentalne je nezamestnany.tesila som sa ako odtial vypadnem,tak som bez mihnutia oka zaplatila a dobre ze neutekala.este ma dohnal vonku,ze ci ho nehodim domov k mame,lebo jemu auto zobral exekutor.akoze cele zle....inak s tym jeho bratrancom ,mojim kamosom som este v kontakte a stale si ten chalanisko nikoho nenasiel.ktovie preco 🤣
rainbow82
31. máj 2019
Boze môžem napísať knihu.Ludia by sa pobavili.Nejeden raz som usla z rande keď mi začal ohmatavat kolienko.🤔.idem na wc a už ma nebolo.bezala ako život na autobus.Mam ich veľa no.😁
lucyluv
31. máj 2019
Cely čas ma presviedčal, že som anorektička, keď som taká chudá, že má s tým skúsenosti. Ale to že som pred ním jedla pizzu zrejme pripisoval kamuflazi 😃 bolo to rande na slepo.
alessia443
31. máj 2019
Priniesol si Velky atlas vtakov a cely vecer mi z nej cital...
majka99999
31. máj 2019
@anitka_4 asi ta uz miloval, no 😂
anitka_4
31. máj 2019
@majka99999 no toto mi ani nenapadlo 😂😂 po niekoľkých stretkach. Ale veď láska si nevyberá 😂
simculllka
31. máj 2019
Mňa raz jeden chalan pozval na rande, čo bola zrejme len zámienka, aby sa dostal bližšie ku mojej najlepšej kamoške. Neustále sa pýtal na ňu a chcel zistiť rôzne veci, že ako by ju zaujal a tak. Nakoniec to zabil tým, že sa so mnou dobre kecá, len škoda, že nevyzerám jak tá moja kamoška...😃DDDDD inak, jej sa nepáčil, takže mal smolu tak či tak🙂
galioska
31. máj 2019
Prvý frajo alebo neviem ako to nazvať, poslal mi kazetu, tu čo sa furt namotavala do kazetaka a na nej že sa do mňa buchol, že som najkrajšia z ulice a iné somarinky a či pôjdem s ním do kina, ani nepamätám ako som odkázala že pôjdem ...stretli sme sa na moste na konci ulice, on v predu ja za ním, stále sa má pýtal či som si istá s tým kinom a keď sme došli, nič nedávali😂, tak sme šli domov a od vtedy som s ním neprehovorila ani slovko ale viem že mal ocina taliana, bol tmavší, mal kucierky a by ma fakt zaujímalo ako sa má😄🙄, asi to idem aj zistiť😜
whatever1
31. máj 2019
@alessia443 🤣🤣🤣
0silvia0
31. máj 2019
@alessia443 to čo mal vtedy 13 rokov? atlas vtákov? a ty si sa tvárila, že ťa to zaujíma?😂
elenita
31. máj 2019
@0silvia0 Tak zasa, mohlo ist aj o ine vtaky ... 🤔😝😂😂
adrika25
31. máj 2019
Najhoršie bolo keď som ešte bola na výške, spoznala som sa s ním cez známeho. Prvé rande bolo v kine po ktorom má zobral do supermarketu lebo on spozná povahu ženy podľa toho ako vie nakupovať v obchode🙈údajne povaha ženy sa spozná podľa toho ako vie nakupovať potraviny a čím lacnejší tovar kúpi tým je lepšia do života😂😂😂zaklincoval to tym, že chleba treba kupovať pred zatváranim obchodu lebo vtedy býva lacnejší a parky môžem jest aj po záruke kľudne aj 4 dni vydržia. Utekala som čo mi nový stacili. PS: čo viem dnes je z neho uznávaná kapacita v IT oblasti a verím, už tie parky po záruke neje🤦‍♀️😂
0silvia0
31. máj 2019
@elenita žeby? 😲
amelie2017
31. máj 2019
Este na vyske ma po veeela rokoch nechal frajer. Po niekolko mesacnom pisani s jednym typkom sme sa stretli. Na fotke sympatak, taky taliansky typ, v skutocnosti bol ako Desperado, len vysoky asi 150 cm. Opytal sa ma, kolko vazim, ze zena by nemala vazit viac ako 50 kil, lebo to uz su vorvane. Tak reku ze 52. Normalne sa postavil a odisiel. Chvala bohu. (Pri mojej vyske by mi vtedy mohli ratat rebra aj cez zimnu bundu).
januska20
31. máj 2019
@amelie2017 nesedela si do jeho tabuliek 😀
erickatt
31. máj 2019
Rande na slepo:. Slobodný starý mladenec, byval vedla šenku s mamou. Toho času nezamestnaný a dve hodiny mi rozprával zážitky zo šenku a okolo jeho spolupijačov...
erickatt
31. máj 2019
A potom, rozvedený, dve veľké samostatne deti, zabezpečeny. Nakoniec bol UŽ takmer v rozvodovom konaní , na krku exekúcia.. a deti v škôlke
0silvia0
31. máj 2019
@amelie2017 no škoda ze si duchaprítomne niečo neutrusila o trpaslíkoch merajúcich meter desat🙄😂
iv007
31. máj 2019
Pozval ma na caj,no nakoniec sme pili miesane drinky.Pri plateni vypytal peniaze odomna, nakolko on si vzal len drobné na ten caj.. platila som teda cely ucet,ja studentka VS,on Ing.zamestnany v IT firme..
aleshka_supermama
31. máj 2019
Zoznámila som sa s jedným chalan tuším exekútora robil bol to fajn chalan chodili sme na kávu do kina a po mesiaci ma pozval na víkend do Tatier na wellnes že si mám v práci vybaviť voľno že to už aj zaplatil tak som aj išla.. Ako všetko bolo super aby neplatil všetko len on tak som aj ja platila obedy, vonku kávu.. Prišli sme domov a po 3 dňoch mi príde sms rozratana suma koľko mu mam za ten výlet poslať priložil mi aj číslo účtu 🤣🤣 Jasne ze som mu nič neposlala, po týždni mi príde sms zase že sa pripomína lebo mu zatiaľ nič neprišlo 🙈🙈🙈 potom mi už nenapísal.. Kamoška sa smiala že raz mi príde papier od neho ako exekútora a bude si tu sumu vymáhať 😅😅🤔
0silvia0
31. máj 2019
@iv007
@aleshka_supermama títo dvaja ako cez kopirak 😯🥴
alessia443
31. máj 2019
@0silvia0 Tak prosim tento pan "ornitolog" bol uz muz v tzv.najlepsich rokoch, odo mna o 10 rokov starsi, velmi vzdelany rozhladeny muz na urovni😀. Vo svojej profesii bol velmi uspesny, dlhe roky zil a pracoval v nemecku, dofrcal na najnovsom Passate, ale mna za celu dobu nasho spolocneho randenia nepozval ani na kavu... Teda vlastne, ked som mala narodeniny, tak ma na tu kavu pozval, a dal mi aj darcek - hrube bavlnene tmavozelene pancuchace, o 4 velkosti vacsie nez nosim, aj to navyse tehotenske🙄🙄🙄. Ako som si neskor vsimla na cenovke, ktoru tam "nahodou" zabudol, boli z vypredaja😀. Ani na celodennom vylete sme sa nemohli ist najest do restauracie, ale zobral ma do Billy a kupil mi jeden suchy rozok! On sa rozvazal na super fare, ale mna nechal v noci, v zime, v dazdi ist domov pol hodinu peso z rande. Po tom, co som to nase randenie stopla, mi este poslal dvojstranovy traktat o tom, ako sa vo mne strasne sklamal😀
martinenka886
31. máj 2019
Boze moj baby, to je taka hanba ale takto anonymne preco nie. Sa normalne zblaznite, prihlasila som sa na zoznamku, vzdy len podivini, ale raz napisal pekn a aj mily chalan. Strasne obre mi rozumel a chapal ma, obcas som neverila, ze je to naozaj muz. Dohodli sme si stretko a on prisiel s mamou 😮 A nakoniec sa z neho vyklul sice pekny, ale strasny motak a priznali sa, ze som si pisala s jeho mamou lebo mu pomaha hladat si lasku, tak som si s nimi pokecala, rozlucila sa a dekovala sa 😃
dopolbokaodrata
1. jún 2019
@martinenka886 😂😂😂 ja viem ze to vtedy asi nebolo smiešne, ale tento zatiaľ vyhráva 😁 ale uz si ho možno nejaká vzala, aj tu sa veľmi veľa báb sťažuje na mamánka 😂😂😂
majcika
1. jún 2019
Moja známa starša odomna o cca 30 rokov mi dohodla rande so svojím známym. Dofrcal na červenej octavii, v tej dobe v chytené auto. Vzal ma na večeru ale celý čas mi hovoril len o tej našej staršej známej, čo bola jeho kamoška aj od neho cca o 30 rokov staršia. Nakoniec rande mi oznámil, že Betuska(ta známa staršia žena) s nami bude chodiť na rande a všade. Išiel ma priateľský pobozkať na rozlúčku, od zľaknutie mi padli kľúče a stvornozkovala som do trávy ich hľadať. On hovoril o Betuske, že hej zavolá povedať o rande ako super dopadlo. Ja som z tej trávy skoro vyletela domov a 3x skontrolovala že brána zamknutá. Telefón som týždeň ignorovala. Pochopili aj s Betuskou. Mesiac som mala horor sny
tova
1. jún 2019
zoznamili sme sa na pokeci. Dohodli sme sa ze sa stretneme v obchodnom centre pred vchodom... Ked tam prisiel bol tak skaredy aj dotieravy ze po 5 min. rohovoru som povedala ze idem si do auta pre nieco, nasadla som a viac ma nebolo...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli