Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké bolo vaše najhoršie rande?

uprimnazienka
31. máj 2019

Ake bolo vase najhorsie rande?☺

dzt
8. jún 2020

@z1984 boze 😂 džentlmen jak sa patrí 🤦🏽‍♀️

leuchtturm
8. jún 2020

v cajovni som raz zazila taku Milu prihodu...v Bratislavskom Starom meste Bola jedna mala cajovna, kde robili casnikov ludia s Downovym syndromom. Ako sme si objednavali caj, vybrala som si automaticky caj na chudnutie a ten downik na celu cajovnu veselo vravi: slecna chce chudnut, vsakze? 😀

desertroses
8. jún 2020

@leuchtturm to je také úprimne milé. Na to sa nedá nahnevať.

leuchtturm
8. jún 2020

@desertroses no, nic ine nepovedal len pravdu, ale trapne mi to bolo v tom Momente az az 😀

flavica
8. jún 2020

@leuchtturm to uplne chapem, myslim, ze to by nam kazdej bolo 😀

len_nig
8. jún 2020

Aj ja mám za sebou super zážitok keď som mala cca 18 :D s chalanom sme sa poznali z videnia jedneho mesta, začal mi písať na fb, bol uplne zlatý, fešák...dohodli sme si stretko že príde po mňa autom a niekde pokecáme. Prišiel, pokecali sme, zlatý všetko super. Takto sme sa stretávali asi mesiac, nič sme nemali spolu okrem bozkávania až naraz na mňa vybafol, že jemu by sa páčilo, keby sa pred ním spravím s uhorkou alebo na riadiacej páke 😂 ostala som mierne zaskočená, pretože predtým nikdy neprejavil záujem ani o sex, skôr už ja som sa snažila mu dostať do nohavíc a zrazu takýto extrém na mňa vytiahol z ničoho nič :D stretávanie sme ukončili, nepredýchala som to, až o pár rokov neskôr som sa dozvedela, že chalan sa hanbil lebo mal obriezku a preto nechcel sexovať a kompenzoval si to showkami s uhorkami a riadiacimi pákami :D 😅

katpox
8. jún 2020

Najhorsie rande, takze mala som 19r.stretko zo zoznamky, na fotke pekny blondak s jamkou na lici,komunikativny, vtipny pri pisani. Na stretko,"rande"prisiel zakrsly starsi blondak mlaskajuci zuvacku utopeny v terenaku. Zo slusnosti som mu povedala,ze teda musim rande surne zrusit. No ma presvedcil aspon na chvilu pokecat,ze ked uz prisiel ..tak no na chvilu fajn.prva otazka, ci nepoznam pannu ,ze ci som neni ja panna ako pocestna som bola
Ale povedala som nie,bol sklamany..,.,dalej perlil, ze ake ma super auto a ma upodozrieval,ze ho ukradnem a sa chvalil aky je prachac,ze za nim chodia babenky, aby drinky kupoval..no ako trvalo to cca 20min.som mu povedala,ze uz surne musim,bolo to na grc....najkratsie,najhorsie...

petulaptt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mladena
12. jún 2020

Joj baby, a toto nebolo ani tak, že zlé rande, ale stalo sa vám už, že ste mali nadpojené vlasy a rande a samozrejme nemáte chuť sa chlapovi zdôveriť s tým, že tie pekné vlasy vlastne nie sú vaše a tak sa bozkávate a tak podobne, trocha sa pritom samozrejme rozcucháte a z ničoho nič vám vypadne celý prameň nadpojených vlasov na zem a chlap si to všimne? Bo mne sa to žiaľbohu stalo. 😀
A viete čo chlapec na to povedal? Že-.Padajú ti vlasy, nemala by si si ich toľko farbiť. 😀 Tu vidno, že chlapa umelinou ľahko oklameš😀

elenita
12. jún 2020

@mladena Umrela som 🙈😂😂

katyav
16. jún 2020

Boli sme so súborom na folklórnom festivale. Z nášho mesta dva súbory v dvoch autobusoch. Kamoške sa dlho páčil chalan z vedľajšieho autobusu. Festival super atď.. Pred koncom už len také postávanie pri stánkoch a popíjanie. Bol už večer, spievalo sa, kamoška sa začala rozprávať s tým chalanom, padli si do oka a tak jej dotyčný hovorí, že či pôjdu za ten amfiteáter, že má deku, budú pozerať na hviezdy, rozprávať sa, je tam kľud.. Bola tam tráva, rozprestrel deku, ľahli si a po chvíľke sa začali bozkávať. Už bola ale pokročilá hodina, takže sa vrátia, aby ich nehľadali. A v tom zacítila ten smrad. Nič nehovorila, ani on. Až keď sa vrátili z tej tmy pri stánky, kde sa svietilo, uvideli sme niečo..Proste on tú deku rozprestrel rovno do hovna. Tam, za tým amfiteátrom niekto vykonal potrebu. A ona celé rifle od hovna, ruku, on mikinu, chrbát.. Dvaja smradi v autobusoch. Každý nastúpil do svojho a od vtedy sa už nestretli, len ho sem tam zahliadla v meste 😃

tanija133
17. jún 2020

@katyav 😅

dzt
17. jún 2020

@katyav no rande sa posralo, doslova 😄😄😄

haramiova
17. jún 2020

Toto je super tema, strasne sa smejem na prispevkoch. Mam aj ja nejake z casoch za mlada 😊
Len skoda, ze nepamatam si vsetky. Najprv mi mamina dohadzovala kolegyninho syna. Ten ma pozval do kina, tak dosiel autom vecer pre mna a isli sme. Pri pokladni vytiahol peniaze len za svoj listok. Tak som teda dala aj ja peniaze. Potom zahlasil ze zvysok z mojich penazi si necha za cestu – za benzin. Mama ma prehovorila este nech mu dam sancu tak ma zas pozval na pizzu. Pri plateni som teda dala peniaze, dala som viac lebo som nemala drobne a on len dolozil zvysok. Takze som skoro platila aj za neho. No uz som skoncila, viac som s nim nikam nechcela ist. Potom mi dohadzovala zas kolegu mladeho z prace. Bolo to rande na slepo. Isla som ho pockat na stanicu a odtial sme isli ku nam. Tam po mne skocil na gauci, ze som prevratila lampu jak som odskocila. Povedal ze on caka sex, esteze bol brat doma a vyhodil ho. Mama bola zhrozena, lebo, ze vyzeral ako slusny chlapec 😊
S dalsim exotom sme si pisali na pokeci, potom zacal, ze by sme sa mohli stretnut nazivo. Ja ze ok podme do kina alebo si sadnut niekam. A on zacal, ze nie on sa chce ist prejst k dunaju. Ze som zlatokopka co sa chce nazrat a aby mi kino zaplatil a potom este sa mu nasackujem do domu. No mala som dost..... hned som ho blokla.

moonlight1210
22. jún 2020

@haramiova to mi pripomina, ze na takeho exota som trafila v mojich pociatkoch na pokeci aj ja. Vtedy este mlada, neskusena zaba. Jeden mi zacal pisat. Taky vtipny, mily, sympaticky sa zdal. A zrazu napisal, ze by ma rad pretiahol. Tak ma zaskocil, ze som sa zmohla len na to, ze tak hadam najprv aspon prijemnu veceru v peknej restauracii a prechadzku letnym podvecerom, trochu romantiky.
Taka sprska vulgarizmov ma zasypala. Vytrvalo vypisoval cely vecer s frekvenciou kazde cca dve-tri minuty, a kombinoval uz nekombinovatelne. A potom nahle prestal. Az som mala dojem, ze sa pri tom asi chudak sam “urobil”. 🙂

evkamotka
27. jún 2020

bolo to nase druhe rande, dostala som menzes a priserne ma bolelo brucho. akoze priserne. bolo mi trapne sa ale priznat, prip si vypytat ibalgin. on ako program vymyslel, ze sa prejdeme po hradzi v BA. je fakt neskutocne dlha, hlavne ked ledva stojite na nohach. cele rande som sa musela pretvarovat, strasne to bolo. ale on super, uz sme manzelia. mala som sa priznat, ved ma dve sestry...

dilino
27. jún 2020

@bluka2 kriste ježiši spitý doktor no čista katastrofa

evkamotka
27. jún 2020

s jednym byvalym priatelom som chodila cca 3/4 roka nechapem ako som to tak dlho vydrzala. posledne rande bol klinec, po ktorom som sa s nim rozisla. totiz mlady pan vytiahol meter a normalne mi zacal merat kolko cm mam od krku po tricko - aky mam vystrih. tricko som mala extra slusne, napriek tomu mi oznamil, ze mam limec o 2cm nizsie nez ma byt podla nejakeho ortodoxneho katolickeho media a je teda nevhodne a vyzyvave
este ine jeho perly: zena ma byt len matka a nema pracovat, deti kolko pan boh da. mam vyzyvave rifle - boli uplne obyc, vadilo mu ze su obtiahnute, ze cirkvi treba davat desatinu prijmov, viedol si appku prijmov a vydavkov, kde mal mna ako samostatnu polozku a pisal si, kolko na mna minul. kazdy jeden bozi vikend nemohol mat rande lebo chodil kazdy raz 25 rocny cap s rodicmi k babke. takze sme sa mohli stretavat iba 1x tyzdenne po praci...je toho viac, toto mi narychlo napada

dilino
27. jún 2020

@sante81 odpadne vaľam sa smiechom no to magor čisty

evkamotka
27. jún 2020

Baby gastrace su ok, bol byvaly ma pozval do drahej nobl restiky a platil zlavomatovou poukážkou. Vytlacenou doma na papieri :D

0silvia0
27. jún 2020

@evkamotka pocuj, to aki exoti sa na teba lepili? 😂😂

dilino
27. jún 2020

@cacianka MEGA SUPET TOP TOP TOP 1 milion bodov no smrťťť z rehotu mega TOP

iviacik
27. jún 2020

@evkamotka a kde si mal tu poukazku vytlacit? 🙂

evkamotka
27. jún 2020

@iviacik hlavne ma mal pozvat normalne do restiky ked uz chcel. Nie tam v tych nobl chvilach vytahoval zlozeny papier, ze on ma na to poukazku ach jaj

evkamotka
27. jún 2020

@0silvia0 to bol stale ten isty

evkamotka
27. jún 2020

Este som mala raz priatela,ali sme 18,on problem s pleťou. Lenze vyrazky mal aj okolo ust, pri pere.... Chcel sa bozkavat, och nechutne to bolo, biele tucne vyrazky olizovat

iv007
27. jún 2020

Kamoska bola na takom rande z pokecu.Profesionalny vojak,stale rozpraval o svojej ex.Hned na prvom rande ju volal byvat k sebe domov,ze si ma doniest veci a spominal ze chce 3 deti.Chudak asi rychlo potreboval dohnat stratene roky..

kacusik69
27. jún 2020

@evkamotka poukazka bola ale zrejme voucher na danu veceru... ktory zaplatil uz predtym, takze nic zle na tom nevidim... ani na tom ze to kupil na zlavomate...

falbala132
27. jún 2020

@mladena haha, som si teraz spomenula na svoje jedno rande, kde boli hlavnou temou vecera tiez moje vlasy 🙂 rande bolo fajn, az tak, ze som z toho bola trochu rozklepana, ked zaplatil ucet v bare kde sme boli, siel este na toaletu a ja som sa vtedy nahla ponad stol uz neviem kvoli comu a cyhtilo mi o sviecku vlasy 😀 😀 😀 normalne mi zacal horiet taky dost hruby pramen vlasov (mala som ich vtedy asi do pol pasa), tak som to zacala hasit, chytila ma uplna hroza, pan co sedel pri vedlajsom stole mi uz isiel na pomoc ked som to nakoniec nejako uhasila 😀 a v tom sa vratil chlap a ze co to tu tak zacalo smrdiet, som sa tvarila ze neviem, ze podme uz prec 😀 no dodnes sa na tom strasne smejem 🙂 (potom sme spolu dlho chodili, no uz nie sme spolu)

falbala132
27. jún 2020

a este jeden, nie uplne rande, ale.... boli sme s kolegami na vino v jednej utulnej vinoteke a prisiel tam taky sympaticky cca 45 rocny chlap s nadhernymi modrymi ocami, jeden kolega ho poznal a ze je slobodny, tak mu hovorim, zoznam ma. zacali sme kecat a on ze ma len chvilu, ide do kina, take male umelecne kino v meste. vravim, ze tam tiez rada chodim a ze minule ked som tam bola mali nejaky problem s filmom, tak nam pustili nahradny a este nam dali volny vstup na akekolvek dalsie predstavenie. a on na drzovku, ze ak nevyuzijem, ci mu nemozem jeden listok dat. ja s otvorenymi ustami, ze urcite to vyuzijem a popriala mu pekny vecer. odisiel a o 3 minuty sa vratil, aby mi dal svoje telefonne cislo. ja ze dakujem, ale nemam zaujem. a co z neho vypadlo? ze to mi dava preto, keby som si to rozmyslela s tym listkom, ze on by ho fakt chcel 😀 😀 😀 doteraz mam ten papierik s jeho telefonnym cislom vyveseny na nastenke v praci ako obraz hanby dnesnych muzov 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli