Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké bolo vaše najhoršie rande?

uprimnazienka
31. máj 2019

Ake bolo vase najhorsie rande?☺

saraju12
27. jún 2020

@falbala132 😂😂😂😂😂 nečudujem sa že je slobodný

falbala132
27. jún 2020

a este tretie mam 😀 mi to napadlo, ako si tu citam vase stare prispevky 🙂
takze bola som na jednej akcii, kde bolo vela politikov, trosku, fakt uplne trosku som sa pripila, ale iba tak ze som bola v nalade, uplne pri zmysloch a mozno trochu v provokacnej nalade. prisla som tam k jednemu z tych politikov a hovorim mu, odkedy vas sledujem v politike, viem, ze ak raz budem mat syna, dam mu Vase meno 😀 ostala som do konca, vlastne nas uz ostalo iba zopar a on sa ponukol, ze ma odprevadi domov, ze tam a tam ho caka jeho sofer. tak ze reku ok, nic mi myslim nehrozi, som uz velke dievca, sli sme cez nejaky podchod a tam zrazu vytahy, presvedcil ma ze to vedie do pozemnej garaze, samozrejme ze to viedlo do jeho bytu. ale vravim si, "ok, chce sa hrat? tak sa budeme hrat, ukazem mu co je to byt odmietnuty" 🙂 posadila som sa za jeho stol a sebavedomo hovorim nech ma niecim ponukne, mal doma iba 2 balicky prazenych mandli a nejaky superdrahy koňak. prve susto mandli a konaku a zacal zhadzovat sako, ja ze posad sa, chcem sa este rozpravat, zacala som mu tam robit prednasku z moralky, on sa ma do toho stale znasil dotykat a ja som podvedome pila ten konak a jedla tie mandle. bolo asi 2 hodiny po polnoci, ked zazvonil zvoncek, skoro som umrela. on ze chod otvorit, to je kamarat. ja ze co tu chce kamarat?? a on ze chcel sa mnou trosku pochavlit. a ja zase ako velke dievca, idem otvorit a to uz bolo fakt na infarkt - vo dverach stal kamarat mojho otca v župane!!!! tiez na mna vytrestil oci a hovori mi, "neboj sa, nepoviem to tatovi" 😀 😀 😀 chcem zdoraznit, ze som mala vtedy 33 rokov a otcov kamarat ma pozna od mojich 6. rokov 😀 hned sa zdekoval... pana politika situacia trochu schladila, no potom pokracoval v presviedcani a ja v konzumacii mandli. nakoniec ked usudil ze zo mna fakt nic nebude, zavolal toho sofera a odprevadil ma bezpecne az domov. ja som stravila zvysok noci na zachode a snazila som sa privodit si dávenie, lebo som si uvedomila ze som zjedla 2 balicky mandli a bala som sa ze sa otravim arzénom 😀
na druhy den som mu este poslala SMS, "no co, pytal sa kamarat aka som bola?" a on ze "jasne, a povedal som ze moja najlepsia" 😀
a baby toto neni vymyslene 🙈🙉🙊

0silvia0
27. jún 2020

@falbala132 ty si cislo🤣

whatever1
27. jún 2020

@falbala132 🤣🤣🤣

evkamotka
28. jún 2020

@kacusik69 voucher do restiky je v pohode. Ked sa dohodnú kamaratky, alebo by som isla s manzelom, ze podme to tam skusit. Ide o situaciu. Pozvat tam babu na rande a snazit sa ju ohurit moc neohuri ked potom vytahuje zlavomat....Potom ani predtym ma tam nevzal

anita1978
28. jún 2020

Na rande som nebola už dobrých 20 rokov😁 Do kategórie najhoršie by som zaradila skôr to pekné.
Koncom 3 triedy na SŠ som začala randit s chalanom ktorý sa mi strašne páčil bol veľmi hanblivy, ale boli 3 krasne dni on už mal po maturite cez prázdniny odišiel do Švajčiarska písali sme si listy už iba a časom menej a menej...
Čo si pamätám to ani rande nebolo ale bola sranda Ja som chodila do Nitry do školy a keď som došla domov tak som sa chcela stretnúť s kamoškami a tak sme boli v bare a vojaci sa ku nám nepozvane pridali. Boli otravný a začali rozprávať o živote v kasárňach. Spomenuli aj môjho otca, ktorý bol v tom čase: Náčelník štábu práporu. A kamoška to využila predstavila ma priezviskom ako dôkaz poslúžil aj môj občiansky a od vojakov sme mali pokoj na dlho😁

tezzka32
28. jún 2020

Ja som mala krasnych 17..zbalila som fesaka s modrymi ocami. Par krat sme sa po skole stretli ale vsade boli ziaci(znami) zo skoly tak som sa hanbila. Uz sme sa stretli asi 5x a ziadna pusa lebo sme sa obaja hanbili teda. Tak sme sa cez sms dohodli, ze na najblizsom rande si uz pusu dame. Prisiel den D, cele rande nervozita... Az mu prisiel bus.. Pred dverami sme si dali v rychlosti taku cudnu pusu 🤣 a pamätám sa, ze vecer som mu písala nech mi prepaci ak sa mu pusa nepacila a same ospravedlnovacky 🤣🤣🤣 teraz to nevyznie tak vtipne ale bol to dost trapas.

dzulik_
28. jún 2020

@tezzka32 😁😁😁 to by bola tiež dobrá diskusia, prvá pusa a trapasy s tým spojené 🤣

anita1978
28. jún 2020

Baby pamätáte si Jula Viršíka. Každý štvrtok na intraku sme to počúvali Hitparáda a príbehy😁

dadulkaf
28. jún 2020

@anita1978 áno pamätám a tú hitparádu obnovil. Myslím, že teraz býva v nedeľu.
https://www.google.com/amp/s/www.expres.sk/rela...

moonlight1210
29. jún 2020

@kacusik voucher je uplne ok.
Len v nobl restike by mal zachovat etiketu a pri konci vecere sa zdvihnut, ze ide este volat/na toaletu/cokolvek a ist sa s obsluhou dohodnut, ze to zaplati na bare alebo inak, no nie pri stole.
Hlavne ak je na prvom rande.

Lebo to je ako by tam jedlo neservirovali, ale len kydli na tanier na jednu kopu s tym, ze vsak je to stale to iste jedlo a na forme nezalezi.

Takze je jedno ako to muz zaplati. Hoci aj stravenkami, len nech tomu da primeranu formu a sebe dostojnost.

altaya
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cervenaruza123
1. júl 2020

Ahojte. Tak ja mam dve nevydarene rande.
Prve som pokazila ja. Stretnutie cez net, fajn chalan, ale just som v ten den dostala menzes a ja mavam hrozne krce a som celkovo aj neprijemna. Takze som sa cele rande tvarila dost blbo, ale bolo mi trapne priznat preco, tak som sa snazila spravat normalne, ale videla som na nom, ze si mysli, ze sa mi nepaci. Uz sme sa potom nestretli. Skoda, lebo mohol byt fajn, ale nepamatam si z toho rande az tak vela, prevazne som tajne predychavala krce a nevnimala okolie. Proste trapas. Krce prisli tesne pred rande, takze nemala som cas to rusit zial.
Druhe rande, to ma uz dlho balil jeden chalan, brigadovala som a chodil stale za mnou do prace, nepacil sa mi az tak, ale nechcela som ho odpisat podla prveho dojmu. Ked som mu padla do oka, prva jeho otazka bola, ci chodim do kostola, uz to mi prislo podozrive 😀 . Bol starsi odo mna a podla vsetkych indicii sa moja mamka smiala, ze ho iste mama nuti do sobasa a ja vyzeram jak slusne dievca, co nevie povedat nie, tak som mu padla do rany. Dlho sa snazil, nakoniec ma pozval na kavu. Cely cas rozpraval o sebe, nedalo sa to pocuvat. Na konci rande priznal, ze naozaj ho mama nuti do sobasa, tak ze rychlo hlada nejaku, co by si ho vzala 😀 .

cervenaruza123
1. júl 2020

A este pridam taky vtipny zazitok z brigady. Jeden chlap chodil vo velkom balit kolegynu. Ona nemala zaujem, tak si od nej vzdy akoze nieco kupil, aby sa mu musela venovat. Chcel na nu urobit dojem aj tym, ze kolko toho nakupi a ona z toho samozrejme bude mat nieco navyse k platu a tak podobne. No ale nezabralo. Po par mesiacoch cely nastvany prisiel vratit vsetky tie veci, ze on si vsetko kupil len preto, aby s nim ta nasa kolegyna sla von, ale ona aj tak nechce, tak okamzite nech mu vratime peniaze. Samozrejme peniaze dostal spat bez zbytocnych problemov, aby dal pokoj konecne a my sme z neho aspon mali este dlho srandu 😀

laila22
2. júl 2020

Ešte ma napadol jeden môj zážitok. Ešte v čase SMS fóra na teletexte pred 20 rokmi som si dala stretko s chalanom slušným, podľa písania. Išli sme do reštaurácie, nebol nejaký extra fešák, ale nechcela som byť plytká.. Tak sme tam sedeli. Rozprával, že žije u mamy, ale má byt ktorý prenajíma, že brat mu nakázal akú stranu ma voliť a poslal s ním svojho syna, aby skontroloval ci volil, čo mu brat nakázal.. Potom mi zahlásil, že si musí dať liek, lebo je chorý, že ak budeme stat pred oltárom, tak sa pýtajú ci vieme o svojom zdravotnom stave, tak aby som bola v obraze. Sedela som tam a počúvala a premýšľala, že pôjdem na WC a už sa nevrátim. Ale bolo mi ho ľúto, taky mamin tutko, dobracisko, ešte aj s chorobou. Tak som to dobojovala s nim do úspešného konca, nechala som ho nech ma teda aj odprevadi cez park. Potom som sa s ním rozlúčila, poďakovala. Viac som ho nevidela.

adjuska
13. júl 2020

Bola som na strednej skole. Tesne pred rande som bola u kamarata, kde sme pili. Potom som isla na rande. Hned ako som prisla k lavicke na ktorej ma cakal, tak som sa vyvracala :D. Chalan mi dal pusu aj tak :D :D

Tu začni písať odpoveď...

Odošli