Aké časopisy a noviny čítate?

zrzulka
7. nov 2008

Takuto temu som tu este nenasla. Ja som prave zistila ze pri malej som si casopis ci noviny uz riadne dlho neprecitala. Donedavna som mala predplatene MAMA A JA to som si zvykla precitat ale teraz ako mi skoncilo predplatne tak si obcas prezriem Zivot u nasich. (mama odobera uz niekolko rokov) ci Slovenku u svokry ( ta mi odklada, kedze tam chodime len par krat do roka)
A este si zvyknem prelistovat akciove letaky. Asi ako vascina matiek na RD🙂)))))))

cil
9. nov 2008

mne sa paci Betynka
A este citam wellness, tyzden, trend.

zuzkap2
10. nov 2008

Mama a ja a Dieťa 😉

maruschka
10. nov 2008

pravidelne Plus7dní, Život, predplatené máme Poľovníctvo-rybárstvo, deckám pravidelne kupujeme Šikovníčka s CD a občas Macko Pu, Princezná... Evu-ak je tam niečo dobré na čítanie.... 😉

Eva,Emma:
lezú mi na nervy nenormálne reklamy na celé strany, kde je odfotená hrozne divná modelka s hranatou ofinou a čiernym pásom tieňov cez oči, na sebe má handru za 20 tis a tých strán je tam asi 10-15-oblečené má zhruba ten istý hrozný štýl, ale je tam vždy v inej póze-podobnej tetanickým kŕčom... 😕
Po prípade ohromné rady typu-určite môj život nestojí za nič, ak si ráno a večer nenanesiem nahrubo pod oči a vlastne na celú tvár tento krém-maličký tégliček za 3500..takže keď si takto načrpká 2-3 krát, tak má po krémiku, ktorý si ako sama-jediná na Slovensku dovliekla až z ďalekého Francúzska 😖 😖
A úplne ma ohurujú radami, ako sa môj deň stane svetlejším a optimistickejším, ak si zadovážim rifle za 5 tis, topánky na ktorých sú nalepené kamene rôznych farieb /pri pohľade na ne nechápem, ako v tých topánkach môže zvládnuť normálnu chôdzu anorektická modelka o mušacej váhe 41 kg/a k tomu polovyťahanú blúzku z dielne nejakého neskutočne vychyteného slovenského návrhára, ktorá síce stojí okolo 7 tis., ale ktorá z nás nemá tento sladko-divoký kúsok vo svojom šatníku, nie je dáma...a to vôbec nevadí, že to vyzerá ako starý záves mojej babičky 😒

Ale to som sa zasa rozpísala o tom najnepodstatnejšom.... 😀 😀 😎

slnieckova
11. nov 2008

maruschka hovoris mi z duse 😀 😀 😀

janka1874
11. nov 2008

tak ako píše maruschka ja už tiež mám pokrk tých reklám časopis stojí 60,-Sk alebo tak nejako a je tam len samá reklama takže časopisy typu Eva, Emma, Elle vôbec nekupujem nemá to zmysel

keď tak si na klebetky kúpime Star alebo teraz je v Novom čase pre ženy stále príloha receptov a sú tam celkom dobré recepty tak skôr toto si kúpime a z denníkov celkom rada čítam plus1deň

pindula
11. nov 2008

Maruschka....ak sa ti Eva tak strasne nepaci, tak preco si ju obcas kupis? 😉 ...vies, niektore casopisy si udrzuju uroven imidzoveho casaku a sluzia ako inspiracie...co sa tyka inzercie...ano, je toho dost...ale si uvedom, ze keby tej inzercie nebolo, tak casopis vystve cenu tak, ze by si si ho uz urcite potom nekupila...totiz redakcia nieco stoji, potom musis zaplatit distribuciu.....a..a...a....
no...a kde sa podla teba maju prezentovat navrhari, ked nie v takomto casopise? aj ked...podla teba maju "kusok" zo stareho zavesu od babicky...niekomu sa to mozno paci...niekto "vrstvi" aj s takymito kuskami.....a kremik za 3500? nuz, pises, ze pani redaktorka radi, ze zivot nestoji za nic, ak si ho rano nenanesies...a co podla teba ma ta redaktorka pisat? redaktor musi byt kreativny a nieco k produktom predsa musi vymysliet....nikto nepovedal, ze tie "reci" mas brat doslovne.....

slnieckova
11. nov 2008

pindula: a preco by niekto nemohol mat na tieto casopisy aj takyto pohlad? Ved je to vec nazoru, no nie? 🙂 Ty mozno nemas rada nejake casopisy, ktore vyhovuju maruschke.

Apropo... x-casopisov nema nehoraznu cenu a nemaju take mnozstvo reklam 🙂 ale opat... vec nazoru 🙂, staci len respektovat....

pindula
11. nov 2008

slnieckova...ale ja maruschke neberiem jej nazor....ja som jej len objasnila pohlad na vec 😉 ...a povedala svoj nazor.... 😉 ....a presne tak, ja mozno nemam rada nejake casopisy, ktore vyhovuju maruschke...ale rozhodne som ich tu nezniesla pod ciernu zem 😉

apropo....ano, x casopisov nema nehoraznu cenu a nemaju take mnostvo reklam...ano, ale naklady su podstatne mensie na tieto casopisy.... 😉 staci sa pozriet na papier, aky je pouzity...atd, atd, atd 😉

titkovamiriam
11. nov 2008

ja tiez nemusim tie reklamy, ale co uz s tym moc nespravime,ja mam rada rozne citanie 🙂 -teraz vianocne letaky 😀 😀 😀

slnieckova
11. nov 2008

pindula ale aj na to znesenie pod ciernu zem ma pravo, ci nie? 😀

A pride mi smiesne ako niekedy zubami nechtami branite uplne nezmysly, ako keby ste boli sefredaktorky 😀 bez urazky.... moj nazor 😉 😀

slnieckova
11. nov 2008

Niekto mal negativny nazor na casopis, ktory citate a napisal ho sem, no boooze 😅 slnko bude aj tak svietit.... 🙄

pindula
11. nov 2008

slnieckova, ano...tak ako ja mam pravo si ho tu obhajit 😀

slnieckova...nie som sefredaktorka, ale viem, o com hovorim 😉

janka1874
11. nov 2008

baby prestante sa naťahovať ja tie časáky tiež nemusím ale nech si ich kúpi kto chce vyjdarili ste svoj názor a hotovo

pindula
11. nov 2008

janka 🙂

marse
11. nov 2008

bozinku zase tu riesite debiliny 😀 😀 tato tema sa vola, ake casopisy citate??? mate napisat nazov casaku a odist z temy, ale zrejme ste si pomylili a premenovali temu na Preco sa vam nepaci casopis tej druhej??? nema to logiku, kazdy nech si cita co chce....Jedna chce citat polovnictvo, dobre nech ho ma doma aj dvakrat, niekto chce evu s reklamou nech si vyhovie.... ale to ze uz aj tu sa najde konflikt medzi vami, to svedci za vsetko....sorry 😒

slnieckova
11. nov 2008

a zase budem ja ta zla 😀 😀

ukana
11. nov 2008

to aj tu sa da povadit??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🙄

marse
11. nov 2008

slnieckova ty nikdy 😀 😀

marse
11. nov 2008

mala by vzniknut tema Ake casopisy necitate a preco??? 😀

maruschka
11. nov 2008

😀 😀 pindula, správne-ak ja mám právo povedať svoj názor, tak aj ty máš právo povedať svoj názor 😉

ááááááááááááááále.......ja som povedala svoj názor na časopis a ty si povedala svoj názor na môj názor.... 😉 a predsa len sa bavíme o časopisoch a nie o vyvracaní názorov... 😉 Veď nejde o život 😎

ale názory sú predsa na to, aby vyjadrili to, čo chceme povedať...takže je to ok... 😎 😎

slnieckova
11. nov 2008

marse 😀 😝

slnieckova
11. nov 2008

maruschka pekne si to vysvetlila 😀 😎 😎

ukana
11. nov 2008

ale musim uznat, ze nazor Maruschky ma neskutocne pobavil a je trefny 😀

maruschka
11. nov 2008

😀 😀 😀 😀 marse, ženy sú ženy...takže ešte raz píšem: pravidelne kupujeme Plus7dní,Život,Princezná,Macko Pu, predpaltené Poľovníctvo-rybárstvo.......... 😉

veronikahel
11. nov 2008

nekupili ste si niekto nový 11/2008 La femme + L homme? bol tam darček a neviem sa dopátrať k tomu, čo to je 😀 žeby nejaká maska na vlasy??

pindula
11. nov 2008

maruschka....mas pravdu, nejde o zivot.... 😉 ....mne neslo o to, aby sme sa tu hadali....ja som len svojim nazorom vlastne chcela obhajit casopisy typu EVA...pretoze ich fakt mam rada a som rada, ze tie casaky existuju, lebo aj ked sa tam pisu vselijake veci...tak mnohokrat ma rozveselia a zabavia a niekedy az rozosmeju...a aj ked si niekto mysli, ze su to nezmysly (co im samoska neberiem), tak ja som rada, ze aj taketo druhy clankov su, lebo ma dokazu pobavit....a tiez si z nich neberiem nejake ponaucenie, alebo ich neberiem vazne....ved su to take talafatky....no, ale proste....chcela som tym povedat....som rada, ze take "nezmysly" vychadzaju...no a som rada niekedy aj tym inzerciam, pretoze sa dozviem, ze existuje to, ci ono.... 😉

marse
11. nov 2008

la femme nekupujem kedze nenosim kabelku, nebola by som in 😀 😀 a nemala ho kam dat

maruschka 😉

marse
11. nov 2008

ja si tiez kupujem emmu aj evu, nie pravidelne ale kupujem najma ak je v tom nejaky darcek, a kopa vzoriek kremov a mejkapov 😀 a obcas ked si v nom listujem tak sa mi moj muz smeje ze ako tie modelky s tym divnym oblecenim mozem kukat ze on v monterkach vyzera lepsie 😀 😀 😀 niektore veci sa nedaju nosit aôe aspon pobavia 🙂

slnieckova
11. nov 2008

marse 😀 😀

marse
11. nov 2008

pre mna osobne su casopisy takeho to druhu istou oddychovkou, lebo po vsetkych tych clankov v NC, plus 1 jeden a podobne, kde sa pise kto koho zabil, kto umrel, a plno politiky potrebujem nieco jednoduchsie a zenskejsie 🙂