Aké časopisy a noviny čítate?

zrzulka
7. nov 2008

Takuto temu som tu este nenasla. Ja som prave zistila ze pri malej som si casopis ci noviny uz riadne dlho neprecitala. Donedavna som mala predplatene MAMA A JA to som si zvykla precitat ale teraz ako mi skoncilo predplatne tak si obcas prezriem Zivot u nasich. (mama odobera uz niekolko rokov) ci Slovenku u svokry ( ta mi odklada, kedze tam chodime len par krat do roka)
A este si zvyknem prelistovat akciove letaky. Asi ako vascina matiek na RD🙂)))))))

veronikahel
11. nov 2008

marse, ani ja nenosim kabelku a mam kupeny vo velkom formate...
čo mate také ťažke srdce na tie časopisy?? je tam vela reklam, ale prečitali ste si tam niekedy nejaky članok??

ale dosť, lebo ideme mimo témy...

marse
11. nov 2008

veronikahel, napisala som len ze la femme nekupujem, a to s tou kabelkou bolo myslene v zarte, a ked clovek lepsie precita tak sa dozvie ze emmu a evu kupujem, a nic proti nim nemam ...no len treba lepsie citat , stava sa clovek nepochopi 😔 🙄

veronikahel
11. nov 2008

mala som to asi oddeliť, pretože to o eve, emme bolo pre tie, ktoré ich tu uplne zavrhuju

marse
11. nov 2008

ved pisem clovek obcas nepochopi a teraz so to aj ja zle pochopila, sorry 😵 😵

janka1874
11. nov 2008

bože žasnem na čom všetkom sa tu dá hádať išla som do tejto témy že zrelaxujem kým dieťa spí ale tu sa zas niekto uráža a podobne

ja mám radšej na relax časáky tipu Báječná žena alebo Nový čas pre ženy tam sú aj celkom dboré rady a aj články a tej reklamy tam nie je až tak veľa

mimochodom aby niekto zle nepochopil istého času som evu mala strašne rada ako časopis ale teraz je tej reklamy na mňa trošku moc niekedy mám už 15 strán prelistovaných a ešte som sa nič nedozvedela len reklamy ale tým nechcem povedať že nekupujte každý nech si číta čo chce

nanyka
11. nov 2008

janka1874 nežasni, to je ženská hysterická povaha 😀 - aj ja som občas taká 😔 a úprimne sa za to hanbím 😉 snažím sa polepšiť 😀

ešte som zabudla - časopis Vitalita, ten mám rada..

dudri
12. nov 2008

bajecna zena, mama a ja

chymenitta33
27. feb 2009

Aojko🙂)

Mama a ja, Dieťa, šarm,

zuzka1.
27. feb 2009

Kazdy mesiac Dieta, Mama a ja, Mamina, Eva, Emma.
tyzdenne Bajecna zena a Novy cas pre zeny

zuzula28
27. feb 2009

my čítame denne buď Pravdu alebo Sme, občas Týždeň a z komerčákov mám najradšej Harpers Bazaar, ale aj tam sú niektoré čísla perfektné a niektoré dosť slabé...

grettka
28. feb 2009

kazdu sobotu kupujem Pravdu, a prilezitostne Zurnal, Profit alebo Tyzden, mesacne pravidelne Marianne.

julia777
1. mar 2009

čítam pravidelne Emmu, Evu, Elle, občas Zdravie. Prelistujem vždy báječnú ženu a nový čas pre ženy, ale len málo s toho prečítam.
K Emme, Eve a spol. chcem povedať len toľko, že tie drahé šaty, krémy treba brať ako inšpiráciu. Napríklad tie modne editoráli sú fotené ako čistá inšpirácia nikto nechce aby si to normálne zarábajúci človek kúpil. A nájde sa tam aj oblečenie a kozmetika ktoré sú cenovo dostupné.
Ale súhlasim, že mody, kozmetiky, reklám je v Emme a Eve dosť veľa na úkor článkov, ktoré boli kedysi veľmi kvalitné, teraz už také často ani v niektorých číslach nie sú.
A nový čas pre ženy a báječná žena mi prídu ako časopisy, ktoré píšu dookola o tom istom, nejaké kvalitné články tam človek nájde ťažko.

julia777
1. mar 2009

Zuzula Týždeň je naozaj dobrý časopis, takisto aj Trend, Profit, kedysi som ich čítala, lenže teraz nemám toľko času. Mám dosť čítania v škole a v robote 😀
Preto teraz skôr vyhladávam len niečo na odlahčenie, zábavu.
Ale cez leto si ich určite rada prečítam. 🙂

briketa
1. mar 2009

Citam fotograficky mesacnik Digital SLR a National Geographic. To mi vydrzi na mesiac.
V TV pozeram tiez len National Geographic kanal,ale strasne radi aj s manzelom chodime na filmy do kina.

digysa
1. mar 2009

Tak ja mam dost vazny problem s citanim mojich casopisov. Nebudem ich menovat, lebo su vsetko americke....ale uz som sa rozhodla, ze ich prestanem odoberat, lebo ich vobec necitam...absolutne nemam cas na citanie....jedine, co citam je foxnews.com na internete, lebo ma bavi politika a inak vsetko co citam sa tyka:

Tomas a jeho kamarati, o krtkovi, o mackovi, o autickach, o princovi bajajovi, o repke a inych zajimavych "clankoch" pre deti... 😎 😉 😀

digysa
1. mar 2009

briketa: aj my odoberame National Geographic a tiez NG Traveler a NG little kids. Moj syn zboznuje ten casopis.

trixi
1. mar 2009

Pred tehotenstvom, snad vsetky modne casopisy - Elle, Marianne, Vogue ..., teraz snad vsetky casopisy o maminach a detoch 🙂 - Maminka, Mama a Ja, Dieťa, este v rychlosti Moderni byt, Bydleni a kedze sa stale snazim zhodit par kil tak Shape a Dieta, odoberam este Apetit, Gurman a La Cucina Italiana - kedze musim obcas aj navarit 😉 . My sme citatelska rodina, nasa postarka je z nas na nervy, pretoze ked ma kazdemu doniest casopisy ktore odoberame, tak vraj moze zacat posilovat 😀 . Ked mi zostane cas tak v rychlosti prelistujem National Geographic, Digitalni fotografii a potom mamine bulvarne casopisy.

emogeon
1. mar 2009

ja tie nase mamickovske uz nekupujem, stale sa clanky opakuju dokola 😅
a inac trend,profit,miau a u mamy aj zivot 😵

zuzanockamt
1. mar 2009

ahojte 🙂
ja som si kupovala kedysi pravidelne evu, lebo to bol vyborny casopis, mali perfektne clanky...teraz este obcas kupim, lebo stale dufam, ze sa vratia k povodnej verzii ... najdu sa aj teraz este celkom dobre clanky, ale uz to nie je to, co byvalo 🙄
a este u svokry citam zivot a novy cas pre zeny a u nasich aj bajecnu zenu ... no a bulvarne infosky na nete

sstefi
1. mar 2009

ja som si po dlhom čase kupila Rodinu, ale bola som veeeeeelmi sklamana, asi 10stran o "móde"- foto na celu stranu, dalších 12 strán reklamy, 1 "pribeh", jeden rozhovor a to bolo všetko. 😖
nikdy viac, len som si myslela, že dávnejšie cca 2 roky dozadu, to bol celkom fajn časopis, tak že ho mrknem, ked cestujem do prace. no ale nebolo čo "mrkať" 😠

sstefi
1. mar 2009

aj ja už mam tych mamičkovskych dosť, furt to isté dookola, prestalo ma to bavit. min.mesiac mi skončilo predplatné mama a ja(čitala som to cca 5 rokov 😅 ), tak som skončila 😀 ale teraz som si kupila maminu, kedze mi kamoska vravela, že tam čosi pisala, tak som to chcela vidieť 😝 🙂

zuzanockamt
1. mar 2009

mne sa zda, ze väcsina casopisov, ktore su na trhu dlhsie a este pred par rokmi boli fajn, tak idu dole vodou 🙄

babulka
1. mar 2009

Akurat som docitala najnovsiu Emmu, pacila sa mi 🙂 Normlane som aj citala, nie len listovala.
Zuzanockamt - presne ten isty pocit z Evy mam aj ja, pisala som to uz na prvej strane. Neda sa to porovnat s tym, co bolo pred par rokmi, vyborne, svieze clanky, zabavne, na jednej (tusim sa volala Marcela) som sa smiala, az slzy tiekli.
Teraz - vyrazne sa vyprofilovali ako elitarsky casopis. Na porovnanie - Eva - laky na nechty - Lancome, Dior, Givenchy... Emma - Bourjois, Loreal, Avon..
Precitala som si aj reakciu Pinduly, je uplne normlane, ze svojho zamestnavatela budem obhajovat aj ja. Len yb ma zaujimalo, ci titeo caspoisy maju akukolvek sebareflexiu smerom k vernym citatelom, ktori prechadzaju ku konkurencii...ci ich to este zaujima, alebo nie. A ako reaguju, ked vidim reakciu kmenoveho zamestnanca (ak sa ti nepaci, tak nekupuj!)...

fifina461
7. apr 2010

Dakujem vám pekne, pomohli ste mi s diplomovkou...ja momentalne nečítam nič,,,iba DP :D ale inač noý čas pre ženy, baječná žena, SLovenka a v knižnici Eva a Emma..papa

nguyen
7. apr 2010

Hey digysa, ako ja ti uprimne zavidim Vanity za menej ako 70 dolacov rocne 😝 🙂

sjuzi
7. apr 2010

Mňa v poslednej dobe najviac baví čítať 100+1... Kupujú to moji rodičia, tak si ho potom požičiavam... Tiež ma už omrzeli "maminkovské" časáky... Resp. keď už, tak som si kupovala Dieťa, sa mi zdalo také profesionálnejšie, Mama a ja mi príde už hrozne komerčné.
Evu a Emmu prelistujem vždy u niekoho na návšteve... Ale keďže som pracovala v kozmetickom priemysle, tak viem, ako sa mnohé články píšu... 😒 A stále dokola, na jar - chudnutie, v lete ochrana pred slnkom, na jeseň lupiny, akné, v zime výživa... 😀

salonka77
7. apr 2010

Spociatku som kupovala mamickovske casaky typu Mama a ja, Dieta, Mamina, ale v poslednej dobe uz ma nebavia a nekupujem ich. Je to stale o tom istom, dokola sa to opakuje... Som milovnickou bulvaru, takze si neviem asi predstavit den bez Noveho casu a casopis Star ma zaujima. Takze toto je u nas tzv. povinne citanie 😀 😀 😀

bellada
8. apr 2010

casopisy kupujem raz za cas, Emu a Evu ak potrebujem inspiraciu na modu a kozmetiku, Bajecnu zenu a Novy cas pre zeny ak su tam dobre recepty, Zivot, Slovenku, Plus7 ak ma zaujme nejaky clanok o ludoch... ked som zariadovala byt tak som casto kupovala casopisy o byvani, boli dobrou inspiraciou...a v robote som citala Trend a Profit 😉

duska1122
8. apr 2010

ahojte ja kupujem dietu , apetit, frajer automagazin,
sestra mama a ja , otec zahradkara ,
sem tam kupime pekne byvanie, burdu. zena a zivot
no a nekupujem uz emmu a evu, okrem toho ze je tam vela reklam , mam pocit ze tam stale pisu to iste dokola. ale to bude tym ze som ju kuúpovala 7 rokov pravidelne a uz ma omrzela.

bets
8. apr 2010

ja mam predplatne na Historicku reveu a teraz som poziadala o predplatne na casopis GEO. u nas toto zbezne cita aj syn, alebo pozerame spolu krasne fotografie a zbezne detom porozpravam, co som tam zaujimave citala.
teraz mozno pribudne casopis o byvani, len sa musim zorientovat.... ktory casopis o byvani by ste mi odporucili?