Aké časopisy a noviny čítate?

zrzulka
7. nov 2008

Takuto temu som tu este nenasla. Ja som prave zistila ze pri malej som si casopis ci noviny uz riadne dlho neprecitala. Donedavna som mala predplatene MAMA A JA to som si zvykla precitat ale teraz ako mi skoncilo predplatne tak si obcas prezriem Zivot u nasich. (mama odobera uz niekolko rokov) ci Slovenku u svokry ( ta mi odklada, kedze tam chodime len par krat do roka)
A este si zvyknem prelistovat akciove letaky. Asi ako vascina matiek na RD🙂)))))))

maybee
7. nov 2008

každé ráno: Nový čas, Plus 1 deň, Život, Zdravie 😉

marse
7. nov 2008

NC pre zeny, Bajecna zena, emma, eva, mama a ja, a denne Plus jeden den 🙂

sofik
7. nov 2008

Mama a ja, Mamina, Plus7dní, Zdravie a občas aj Evu, Emmu a iné. Rada čítam tak si aj rada niečo kúpim. 🙂

monkula
7. nov 2008

Muscle a Fitness

gio
7. nov 2008

Zdravie, Mamaaja,EMMA,Rebecca,Dobre jedlo, Maminka/ceska/,Novy cas byvanie, obcas Apetit.

cessy
7. nov 2008

mama a ja, dieta a emma

anickaajanko
7. nov 2008

Dieťa, Nový čas pre ženy, Star, Báječná žena

minkak
7. nov 2008

Evu kupujem pravidelne uz roky,Emu odoberam,Star, Dieťa a Zdravie-to som aj odoberala,ale uzi ch kupujem len obcas 😉

emjee
7. nov 2008

najcasopis pre maminu a dietatko https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja kupujem casaky len sporadicky, noviny citam na webe 😀
z casopisov ma v poslednej dobe zaujali Zdravie, 21.století
obcas kupim Emmu alebo Evu, ak maju dobry darcek 😀

katrin
7. nov 2008

vy máte čas aj čítať časopisy a noviny? 😕 😀

ja sa pravidelne - raz za mesiac dostanem k nejakým časopisom o bývaní (NČ Bývanie, Môj dom, Pekné bývanie,-...)

amatula
7. nov 2008

😀 😀 😀 ze casopisy?to je co?ja ked stiham dake niviny tak len v telke a na nete 🙂 sem tam si precitam letaky a katalogy co mi chodia.a sem tam tie!!co si kupuje manzel 🤐

babulka
7. nov 2008

Zda sa, ze som jedina, co cita SME (vratane perfektnych blogov na nete 🙂 ) a nie nejaky bulvar 😉 Kupujem aj Evu a Emmu, ale Evu uz asi prestanem, lebo je to sama reklama, clanky tam stratili uroven (snad s vynimkou Doroty Nvotovej) a tie modne editorialy - to by ma zaujimalo, pre koho to fotia (asi pre Bruna Cibereja 😀 ), lebo ja by som si z toho nevybrala ani len satku. EMMA je uz lepsia, viac citania, viac tipov na oblecenie pre beznych ludi, na bezne nosenie. A v poslednej dobe pravidlene Zdravie, to je fajn.

babulka
7. nov 2008

Jaj, a este mam predplatene anglicke OK!, to mam take z nostalgie, ale uz si asi nepredlzim, stale su tam ti isti ludia 😵 Slovenske OK sa mi zda nepodareny plagiat (asi ako Osklivka Katka a Ugly Betty - neda sa porovnat 😀 )

ella1
7. nov 2008

ELLE -najobľubenejší, Pekné bývanie, Esquire a potom, čo príde pod ruku. Nový čas, Plus 7 dní atd.

monkula
7. nov 2008

babulka, aj my kupujeme Sme.... 😉 😉
Ja tie ženské časáky nemám rada... 😅 😅 😅 a ani mama a ja ma už nebaví... 😔 😔

ikke
7. nov 2008

sme - ale iba na nete 😅
na slovensku este tyzden, dalej domov, bydleni a dalsie casopisy o byvani, podla toho, co pribuzni za posledneho pol roka nakupili 😀

adinka3
7. nov 2008

ja čítam LA FEMMe (je tam aj dosť kupónov - súťaže 😀 😀 ) a objavila som ženský časopis woman magazín. Evu - vyhrala som predplatné, EMMU kupuje kolegyňa v robote, Nový čas kolegyňa, ale čo si neodpustím je časopis Šarm, to každý týždeň aj Báječnú ženu.
Aj Zdravie je fajn (kolegyňa kupuje). Októbrovú som si kúpila, lebo tam bola zubná kefka. 😀 😎

m311293
7. nov 2008

Mlladá fronta Dnes, Instinkt, Epocha, Svět, Marianne a ségra mi schovává slovenské Emma, Eva, Šarm, Plus 7 dní

jahodka11
7. nov 2008

Sme, Novy cas pre zeny, Zdravie, Mama a ja, Novy cas byvanie, no a kedysi aj knihy 😀 teraz citam vacsinou na wc 😀

penelope2066
7. nov 2008

ja citam pravidelne novy cas pre zeny,sarm,bajecna zena a kazdu dobru knizku ktora sa mi dostanedo ruky

sassi
7. nov 2008

Mama a ja odoberala som, ale už nejdem predplatiť, Život kupujeme každy týžden, u svokry prelistujem Slovenku, a tioež mam rada časopis ZDRAVIE
dcera ma predplateného ADAMKA (už od školkarskych čias, 4 roky)

addaa
7. nov 2008

Ahojte z novín čítam sme a pravda sem tam na webe.

Rada mám TÝŽDEŇ, perfektný ekonomicky spoločensko politický týždenník. Teraz ho čítam a kupujem nepravidelne, kedže moj svet sa točí okolo bába, ktoré chce všade ísť a všetko dočahovať. Sú tam články, ktoré môžem kludne čítať aj o mesiac po aktuálnom vydaní a majú stále svoju vypovedaciu hodnotu.

Na dovolenku mi kúpil manžel mama a ja. Keď som tam videla na štyroch stranách fotky, stan sa krásnou mamou (či tak nejak, tak ma ten časák dosť odradil. Lebo krásna mama má na sebe boty za 3.000,-, šaty za 2.000,- a klobúk za 1.000,-. V takomto podobnom znení, tam niečo bolo ako inšpirácia pre maminky. Preto všetko, čo sa týka detičiek hladám na nete.

monkula
7. nov 2008

addaa, presne.....

danulik
7. nov 2008

ja dennu tlac necitam, lebo nestiham.. obcas sa podari a precitam si SME na nete - ked ma nieco zaujme, inac nic.. vacsinou nestihnem ani televizne noviny, takze momentalne nie som velmi v obraze 😀
no a som vyslovene alergicka na novy cas 😝 ked vidim tie 10 cm titulky a na obalke na striedacku honzika, durianovu, drobovu a podobne "celebrity", tak mi je zle 😖
casopisy kupujem (ake, to som uz spominala), ale stane sa, ze ani tie nestihnem precitat 😅

klementina
7. nov 2008

tak vam tu este chyba reflex, dotyky, geo, apetito, marianne bydleni a z tych mamickovskych je podla mna najlepsie dieta. to je asi vsetko co je citatelne. podla mna.

audreyd
7. nov 2008

... a ešte som zabudla... keď kvalitný ženský časopis, tak rozhodne miau!!!

dominka11
9. nov 2008

Ja čítavam život, šarm, emmu, evu, la femme, nový čas pre ženy pravidelne, ostatne ked sa mi pripletu do cesty.

anika
9. nov 2008

co citam............vacsinou na nete blogy na sme, muzov trend, mamaaja, obcas casaky o byvani, chodilo mi miau, dlhe roky som citala evu, uz ma to asi rok nebavi
u mamy si prelistujem vsetky mozne tyzdenniky a pravdu 🙂

nanyka
9. nov 2008

zo ženských časopisov: české Marianne a Žena a život
pravidelne: ZDRAVIE
občas: Emma, Profit, Sme a čo mi príde pod ruku

časopisy o bývaní, stavbe a záhrade skoro všetky - keďže staviame 🙂

a tiež neznášam Nový čas, Šarm a Plus 7 dní - všetko bulvár.. 😝

a dobre sa čítajú pánske časopisy 😎 😉 ako napr.esquire, gold man, maxim.. nájdu sa v nich totiž "čítateľné" články, čo v mnohých ženských čas. sú slepačie 😠

mikalove
9. nov 2008

pravidelne na nete plus1deň a nový čas,občas mama a ja,eva