Aké časopisy a noviny čítate?

zrzulka
7. nov 2008

Takuto temu som tu este nenasla. Ja som prave zistila ze pri malej som si casopis ci noviny uz riadne dlho neprecitala. Donedavna som mala predplatene MAMA A JA to som si zvykla precitat ale teraz ako mi skoncilo predplatne tak si obcas prezriem Zivot u nasich. (mama odobera uz niekolko rokov) ci Slovenku u svokry ( ta mi odklada, kedze tam chodime len par krat do roka)
A este si zvyknem prelistovat akciove letaky. Asi ako vascina matiek na RD🙂)))))))

kingstonka
7. nov 2008

no aj ja by som rada vediet co je "citatelne" .... vsetky casopisy co som mala rada sa pokazili- malo dobrych clankov a vela reklam

maja22
7. nov 2008

Ja som pred materskou pravidelne čítala .týždeň, mala som dosť dobrý prehľad o rôznych veciach, od politiky až po kultúru, bavilo ma to... Odkedy som doma, tak je to len Mama a ja a Katolícke noviny... A občas niečo iné, napr. Nový čas pre ženy, kt. kupuje sestra... Inak sa o ostatných veciach dozvedám akurát zo správ, čo je dosť slabé, ale asi to tak rýchlo nezmením...

icerna
7. nov 2008

ja citam tiez len MAMA A JA,MAMINA A DIETA obcas,sem tam evu ci nieco podobne 😕

titkovamiriam
7. nov 2008

novy cas,novy cas pre zeny-posielam krizovky,tabu,evu,mama a ja,televizia,pravda,rybasky casopis co ma syn,pc casopisy,a vela odbornych-v praci 😀

ttina23
7. nov 2008

no tak ja citam casopis mama a ja a pri mame novy cas a novy cas pre zeny kedze ich ona kupuje stale a vela casakov pozriem na nete

alica147
7. nov 2008

muscle&fitnes 😀 teraz už iba čítam,cvičiť nevládzem 😀

harmi
7. nov 2008

ahojte

ja som pred materskou citavala veeela a vsetko.ale teraz nemam na to cas.ale ked som u nasich tak si samozrejme popozeram vsetky letaciky a sem tam manzel kupi Novy cas alebo Zivot no a samozrejme mamickovske casopisy.akurat tu mam Maminu tak budem rada ked sa k nej dostanem.

ukana
7. nov 2008

plus7dni, uz roky 🙂

ukana
7. nov 2008

jaaaj, a este ZDRAVIE, a so synom ADAMKO 😅

andrea.m
7. nov 2008

plus 7 dní a knihy.momentálne vasilkovú je super.

bambusko
7. nov 2008

dieta, pravda, zdravie, zornicka

pindula
7. nov 2008

EVA, OK! (slovenske), Glamour, Amica, Myself, Rebecca

drejka
7. nov 2008

SME, Trend, Miau, Eva, Emma, Plus7 dní, žurnál, Profit,Ekonom, Šarm, Dobré jedlo - zbožňujem čítanie novín a časopisov ,a zatiaľ si na to viem nájsť čas 😉

slnieckova
7. nov 2008

Eva? Ema?... hm, reklamy na rozne kozmeticke vyrobky a 20 stran nezmyselnych a hlavne pre mna nepozeratelnych fotiek s modou 😀 za to nepotrebujem vyhodit 50,- ci kolko to stoji. Plus7 dni je fajn 🙂, Sarm hlavne kvoli programu, obcas sa tam najdu aj dobre pribehy (zo zivota, celebrity ma netrapia), Zdravie - ale to malo

veronikahel
7. nov 2008

tak ja som na začiatku materskej, čitala mama a ja, evu, plus7dni, ale teraz už sa k tomu nedostanem a keď, tak pride ku mne moj syn a mam po čítaní a niekedy aj po časopise 😀 😀 ale pravidelne čítavam u svokrovcoch letáky 😀

a ešte sa mi podarilo prečítať 7 kníh Harryho Pottera, ale to nebol časopis...

časopisy sú fakt už len o "celebritách" alebo o reklame... česť výnimkam...

danulik
7. nov 2008

eva, emma a teraz uz aj mama a ja 😉

roasha
7. nov 2008

plus 7dni,sarm,novy cas pre zeny,dobre jedlo,zahradkar,elle,obcas ema.
na nete si denne prebehnem plusku,topky,a azet aktuality.ja som obrovsky pozierac informacii,s fotografickou pamatou. 😀 😉 😀

harmi
7. nov 2008

slnieckova, presne si to vystihla s tymi casopismi Eva a Emma. 😀

amee
7. nov 2008

Naši toho kupujú na tony, ale ja si kupujem Miau, Dieťa, Maminu a Mama a ja. Zbožňujem knihy a časopisy, ale absolútne nemám čas na nič nie to ešte si sadnúť a čítať. Cez deň sa nedá a večer som rada keď sa osprchujem a zalahnem 🙂

tilly
7. nov 2008

mama a ja a macko pusik 😀

roasha
7. nov 2008

na detske som zabudla,barbie,a princess 😀
tato kupuva pocitacove casaky,ale tie ma zial bohu nezaujimaju-skoda,vedela by som si davat fotky do alba. 😀

ejusa
7. nov 2008

Ja citam Mama a ja a vsetky bulvarne casopisy 🙂,ale len Novy cas pre zeny,Cas pre Teba,Chvilka pre mna,Bajecna zena,sem tam Markiza,ajtak vsade pisu len to iste 🙂

harmi
7. nov 2008

jaaaj aj ja som zabudla na Zaradkara a manzel si sem tam kupi Rybarsky casopis

kotenko
7. nov 2008

solid europe - drahy a ja:
mama a ja
wedding day
regionalne noviny TEMPO

staxa
7. nov 2008

ahojte,
ja citam casopisy a noviny vecer, ked maly zachrni a su to najma mama a ja, eva, ema, niekedy zdravie..
predplateny mam iba mama a ja. z novin su to sme, ked pride manzel domov tak tam obcas mrknem.
ale poviem vam, ze som este nenadabila na casopis, ktory by mi uspokojil vsetky potreby naraz, v kazdom z nich si najdem nieco 🙂)

capricieux
7. nov 2008

jednoznacne .tyzden 😉

tweetinkapp
7. nov 2008

Ja citam pravidelne Novy cas pre zeny a Bajecnu zenu...a Pravdu.....inak co sa mi pripletie do ruky 😀

eva7780
7. nov 2008

život,sem tam šarm,ale aj tak tam je to iste

dada2007
7. nov 2008

Kupujem Mama a ja, Dieťa a Mamina a ostatné prešmejdim na nete...prečítam si tam len to, čo ma zaujalo 😉

audreyd
7. nov 2008

dieťa, mama a ja (plánujem zrušiť), .týždeň, život... ostatné sa dozviem na nete 🙂