Aké je externé štúdium VŠ ekonómie v Čadci?

lulufon
27. dec 2007

VŠ ekonómie,manaž.a verejnej správy v Čadci externe. Chcem sa spýtať, ktoré študujete na tejto výške, je to myslím súkromná vysoká škola v Bratislave, ale externe sa dá študovať skoro po celom Slovensku. Počula som, že sa tam platí dosť vysoké školné ale že profáci a skúšky su úplne v pohode. Je to pravda? Študovala som techniku, ale veľmi mi to nešlo, a potom som otehotnela a už som sa do školy nevrátila. Myslím, si, že v dnešnej dobe bez nejakého toho titulu, je si prácu nájsť ťažko, alebo pokiaľ nemáte nejaké tie konexie.

katy89
14. okt 2011

Ahojte🙂 Podala som si prihlášku na verejnú správu do Trenčína na externé štúdium🙂 Bol tam vypísaný tretí termín, čiže do 30.9.2011, iný som nestihla kvôli pobytu v USA. Ale ešte neprišla žiadna odpoveď a to je už 2 týždne. Písala som aj na študijné oddelenie a odpísali mi, že koncom tohto týždňa a nič. Neviete poradiť? že čo sa deje alebo?ďakujem🙂

mariettka27
21. okt 2011

Ahojte,ak by ste mali niektorá záujem,mám na predaj knihy:
Informatika - Mojmír Kokles,Anita Romanová. (povinná pre 1,2 a 3 ročník)
Regionálny rozvoj a regionálna politika - Koloman Ivanička, Alžbeta Ivaničková (1.ročník)
Pekný deň 🙂

nikaj77
22. okt 2011

@mariettka27
Ahoj Marietka. Mala by som záujem o knihu Informatiky od M. Koklesa a A. Romanovej. Ktorý je to rok vydania a koľko by si za ňu chcela?

paula93
27. mar 2012

Možem sa opýtať, ak chcem poslať príhlášku na externé študium do Ca tak to mám poslať na školu v BA, či na IKS do Ča...neviete prosím....aj do kedy sa tam dá prihlásiť....najlepšie nejakú stránku ak poznáte hm

sabinka13
17. máj 2012

Študuje niekto na VSEMVS predmet NJ?

tajnicka007
28. aug 2012

Ahojte, je tu niekto, kto ide na VSEMVS do Čadce??

jana1004
18. sep 2012

Ahojte, najde sa tu niekto,kto bude dochadzat na VSEMVS zo Ziliny do Cadce?

mgurnak
19. sep 2012

@janna1004 @tajnicka007-ahojte, tak ja zacinam 2 rocnik v cadci..dochadzame s babami autom, takze sa pytajte, ak nieco chcete vediet🙂

baritus
15. nov 2012

@sabinka13
@tajnicka007
@jana1004
@mgurnak Ahojte! Prepáčte ak ruším. Nechodíte náhodou do prvého ročníka VSEMVS externe ? Mali ste už skúšku z práva? Len som sa chcela spýtať že ako to prebehlo. Ja chodím na Iks Nové Zámky. A piatok budeme mať skúšku ☹. Vopred ďakujem za odpovede.

mgurnak
15. nov 2012

@baritus ja som druhacka, my sme mali pravo s brtkom..neviem, skym mas ty....

baritus
15. nov 2012

@mgurnak tiež on . je v pohode? dodrží slovo že budú otázky len z toho čo diktoval?

baritus
15. nov 2012

@mgurnak nepamätáš sa aké ste mali vlani otázky, alebo ich nemáš náhodou uložené ?

mgurnak
15. nov 2012

@baritus fuha, otazky nepamatam, ja to hned z hlavy vypustam🙂 ale mali sme len to co hovoril, aj ked jedna otazka bola fakt taka co mozno len spomenul a ja som to vtedy ani nebrala do uvahy...ale celkom sa dalo...

baritus
15. nov 2012

@mgurnak ďakujem, hádam to zvládneme 😀. Horšia ako marketing nemôže biť 😀, to sme mali minulý týždeň. Ale strašia nás že ekonómia bude ťažká a ešte financie a mená

mgurnak
15. nov 2012

@baritus tak prajem vela sil..ak by nieco, tak sa pytaj, mozno nieco este budem vediet🙂

lubka131
15. nov 2012

Ahojte, je tu nejaky tretiak-cka?

baritus
21. nov 2012

@mgurnak ahoj! nepamätáš sa vlani ste mali ťažký test z jazyka ?

mgurnak
21. nov 2012

@baritus ako pre koho🙂pre mna bol v pohode, ja anglinu viac menj viem...ale myslim si, ze test ako taky tazky nebol...

milanelo
25. aug 2013

Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave

Ahojte,
Ná forum som natrafil náhodou.Neviem či by mi vedel niekto napísať svoje dojmy z školy a z štúdia..V Oktovbri by som chcel začať študovať na Vysokéj škole ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave-MANAŽMENT MALÉHO A STREDNÉHO PODNIKANIA V REGIÓNOCH-Externe.O tej škole neviem skoro nič,a nepoznám tam nikoho kto tam začina.Chcel by som sa spýtať,aky máte dojem z školy,z profesorov,ako to tam funguje?Je na výber cudzi jazyk,alebo musíš len Angličtinu.Pracujem v DE,tak by mi lepšie vyhovovala Nemčina.Aké je dalšie uplatnenie po skončení školy?Skola je každú sobotu,a ako často je aj v piatok?

Za info ďakujem

livinka97
6. jún 2016

Ahojte, v rámci medzinárodného projektu Eurostudent robíme prieskum o vysokom školstve a tak vás, milí aktuálni študenti prvého a druhého stupňa VŠ, chcem poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka. Vopred ďakujem za pravdivé vyplnenie celého dotazníka.... vďakaaa...
http://www.svslm.sk/limesurvey/index.php/868644...

kam12
6. sep 2021

Ahojte je tu niekto kto bude študovať na VŠemvs pre akademicky rok 2021/2022?