Aké je externé štúdium VŠ ekonómie v Čadci?

lulufon
27. dec 2007

VŠ ekonómie,manaž.a verejnej správy v Čadci externe. Chcem sa spýtať, ktoré študujete na tejto výške, je to myslím súkromná vysoká škola v Bratislave, ale externe sa dá študovať skoro po celom Slovensku. Počula som, že sa tam platí dosť vysoké školné ale že profáci a skúšky su úplne v pohode. Je to pravda? Študovala som techniku, ale veľmi mi to nešlo, a potom som otehotnela a už som sa do školy nevrátila. Myslím, si, že v dnešnej dobe bez nejakého toho titulu, je si prácu nájsť ťažko, alebo pokiaľ nemáte nejaké tie konexie.

mariettka27
11. mar 2011

ahojte kočky,som druháčka v Čadci a dá sa to zvládnuť...ja mám manažment,rozdiel je asi v 3-4 predmetoch,je to fajn....škola mi spestrila život...treba ísť,ak ešte váhate....nebojte,zvládnete to... 😉

mgurnak
11. mar 2011

ahoj @mariettka27, super, tak to si potesila, nevadi ti, ze manazment je iba 3 roky?potom prestupis alebo co planujes? 😉

mariettka27
11. mar 2011

@mgurnak ahoj,no ani nevadí...pri zápise do prváku nám síce tvrdili,že bude aj mgr na manažment,zatiaľ sa však paráda nekoná...budem to riešiť budúci rok podľa situácie v práci a tak celkovo...na vs by som nechcela prestupovať,ale zasa sa mi nechce ani dochádzať do BB(tam je rovnaký štud.program na manažment)...takže to nechávam otvorené zatiaľ.. 😎 ..ty si na tom ako?hm?

mgurnak
13. mar 2011

@mariettka27 no ja som chcela ist studovat tiez manazment, ale ma odradilo to, ze je to len bc, aj mojho muzika...teraz len posielam pirhlasku, minuly rok som to nestihla🙂uvidim, ako to budem zvladat popri malom aj robote🙂

mariettka27
21. mar 2011

@mgurnak určite to zvládneš,veď my ženy nie sme žiadne padavky 😉 ...mám aj spolužiačky,ktoré si v lete odrodili a veselo študujú ďalej...len si to treba asi dobre zorganizovať...a vy chcete ísť s manželom obaja na túto školu? 🙂

mgurnak
21. mar 2011

nie, manzelik uz vystudoval 😎 vsetci v jeho rodine su nejaky ing a podobne, len ja som taky "zhyralec" tak som sa to rozhodla zmenit🙂

mariettka27
21. mar 2011

@mgurnak jej,tak to si môžeme podať ruku,u nás to je podobne s tou rodinou 😝 ....akurát tento druhý ročník je ťažší...v prváku nám povedali,že ak si myslíme,že teraz to je hrozné,tak že sa len rozbiehame....a my sme si mysleli,že nás chcú postrašiť 😀 ...

mgurnak
22. mar 2011

super, tak to si ma povzbudila 😉 ako casto chodis vlastne do skoly? je to kazdy tyzden?

mariettka27
23. mar 2011

@mgurnak 😉 ...mávame väčšinou len soboty,sem-tam nejaký piatok...tento rok máme celkom dobrý rozvrh,teraz som mala týždeň školu,týždeň voľno 2x po sebe...takže občas sú voľné aj víkendy...záleží ale na rozvrhu...skúšky mávame chvalabohu tiež len piatky a soboty... 🙂 ..teším sa,akurát som jednu náročnú zvládla 😝

samara28
1. jún 2011

ahojte, je tu niekto kto studuje verejnú správu II. stupeň ?? najlepsie v cadci ..... diik za info 😎

samara28
1. jún 2011

@cirkas ahoj, ja som z bytce studujes verejnu správu alebo manazment ?

shivaaa1
5. jún 2011

AHOJ IDE NIEKTO STUDOVAT TENTO ROK NA TUTO SKOLU????

cmelo
8. jún 2011

má niekto web odkaz na túto školu, nikde na webe to nemôžem nájsť

eja37
27. jún 2011

Ahojte, som na tejto stránke prvý krát. Je tu niekto, kto ide na vsemvs Čadci externe? Rada by som sa s niekym zoznámila. Môže byť aj niekto, kto už tuná študuje. Mám 36 rokov a po 18-tich rokoch chcem znova študovať. Chytá ma však panika. Preto by som rada niekoho spoznala.

mgurnak
28. júl 2011

@shivaaa1 ahoj, ja idem, 23.augusta je zapis...🙂

mgurnak
28. júl 2011

@eja37 ahoj, nic si z toho nerob, aj mna chyta panika, hlavne preto, lebo v novembri mam termin🙂 ale hadam to nejako zvladneme🙂

eja37
29. júl 2011

@mgurnak Ahoj, držím ti palce s bábätkom. Ja mám už tri. Aj ja idem 23. augusta na zápis. Ja idem na management. A ty? Inak volám sa Erika. Som strašne rada, že si sa ozvala. Celý mesiac na túto tému nikto nepísal. Tak sa teším. Nevieš náhodou kedy je nástup do školy? Mne sa totiž 1.10. vydáva švagriná. Ahoj 😵

mgurnak
29. júl 2011

@eja37 aj ja som chcela manazment,ale ma odradilo to,ze sa este neda studovat mgr..tak idem na verejnu spravu....ale predmety su skoro tie iste ako som pozerala...s tym nastupom uvidime co nam povedia pri zapise...ale aj ja som zvedava...mozno sa stretneme...ja som marcela🙂

mgurnak
30. júl 2011

@eja37 erika, este otazka ze odkial budes dochadzat?🙂

eja37
1. aug 2011

@mgurnak Ahoj, som z Horného Vadičova. A ty?
Ja som si volala ohľadom mgr. štúdia na študentský servis a povedali mi, že ak nebude mgr. na management, nie je problém prestúpiť na verejnú správu. Tak si počkám. A možno to nebudem ani zvládať. Čas ukáže. Veď už som 18 rokov zo školy von. Vieš po anglicky? Ja ani slovo. Tajne som dúfala, že bude aj nemčina - tú viem ako začiatočník. Ale anglicky vôbec nič.
Ozaj už vieš, čo budeš mať? Ja mám doma 2 dievčatá a tretieho syna. 😎

mgurnak
5. aug 2011

ahoj, ja som uz zilincanka 🙂a neboj sa nejako to vsetko zvladneme..ja sa akurat bojim toho, ze ako to bude s kojenim a tak...kedze sa mala/budeme mat babu/narodi zaciatkom novembra....a o ang sa neboj, pokial viem, nie je to tam az take tazke..oni s tym aj rataju, ze v tej ang nebudeme profesionaly🙂

eja37
15. aug 2011

@mgurnak
ahoj, tak Vám to s bábätkom vyšlo. Nám až na tretí krát. Myslíš, že budeme chodiť do školy na celý deň? Nevieš koľko tam budeme sedávať? Ja keď som po pol roku nastúpila opäť do práce, riešila som kojenie odsávaním. 😲 ahoj

cherrybaby007
16. aug 2011

Ahojte najdem tu niekoho kto sa prihlasil na tuto skolu v bratislve? :o)

mgurnak
22. aug 2011

@eja37 tak si pripravena na zajtrajsi zapis?hadam sa tam stretneme, aj ked si myslim, ze tam asi bude dost vela ludi....ja budem ta s bruskom🙂a ides ama alebo s niekym? ja som prehovorila aj kamosku na studium, tiez mamicku, ma teraz 7 mes dceru...takze zajtra asi pojde aj snou...tak ak nas spoznas tak sa k nam prihovor....bude sa nam azda lepsie spolu studovat🙂

eja37
9. sep 2011

@mgurnak Ahoj Marcelka. Prepáč, dlho som tuná nebola. Myslím, že som Vás obe videla. Zmenila si si fotku však? Sedeli ste v prvej rade pri dverách nie? Ja som tiež sedela v prvej rade o pár sedadiel Ďalej. Aj som sa ti chcela prihovoriť ale prišla na zápis aj kamoška z dediny čo som vôbec nevedela, že ide študovať. Tak sme sa zakecali. Potom samotný zápis. Tak som sa rozklepala, lebo oni chceli jednu kópiu zmluvy odovzdať a ja šikovná som ju poslala doporučene poštou. Potom sa zrazu všetci zišli dolu a už som nevedela kde si. Tak ťa budem pozerať 24.9.2011. Ako ste prišli na zápis? Aj tvoja kámoška je zo Žiliny?

😉

eja37
12. sep 2011

@eja37 Ahoj Marceli. Prosím ťa nemáš mailovú adresu? Naša komunikácia by bola rýchlejšia. Erika

eja37
30. sep 2011

@mgurnak
Ahoj Marcelka! ideš dnes do školy? Písala som ti na mail, ale vrátil sa mi späť. Ja mám balatova@strob.sk
Erika

mgurnak
30. sep 2011

jo , idem, poslala som ti mail na tvoju adresu.dufam ze dojde🙂

mariettka27
3. okt 2011

@eja37 ahoj,neboj zvládneš to,len treba chodiť na prednášky a učiť sa,nie je to škola na zaplatenie ako si mnohí myslia...a čo sa týka manažmentu druhý stupeň,akreditáciu sme dostali koncom augusta myslím...prajem veľa zdaru...už máte za sebou myslím aj nejakú tú prednášku,však? 🙂