Aké máte skúsenosti s biolampou?

lyzenka
5. nov 2006

ahojte,

chcela by som sa vas spytat, uvazujem nad kupou biolampy (zatial poznam len dve znacky).....a ci mate niektora z vas s "nejakou" skusenosti. Ci by ste mi to odobrili, ze aaano, kuuup si to, je to naozaj dobra vec, nebudes banovat.

Zatial dakujem. 😀

eloh
16. feb 2010

2 katka1981:
ano, to som presne napisal, ze jej ta lampa na akne pomaha 🙂 , ale problemom zostava to, ze bez komplexnejsieho pristupu (travenie, psychika...) bude recidovat. mozno by v tomto pomohlo vyskusat farebnu terapiu pre zaludok podla navodu...

lucyy01
16. feb 2010

Ahoj Eloh,ano, poznam uz vsetko co moze sposobovat akne, preto som abslvovala aj vysetrenie zaludka aj criev, aj u krcneho som bola, na alergologii a asi uz vsade..Skusala sm aloe vera, bylinkarov, astrologa, u koznej sa liecim uz 6 rokov..dodrzujem dietu, nejem nic mastne ani vyprazane, ani alergeny ani mlieko,mliecne vyrobky, sladkosti...Biolampa je asi moja posledna nadej, teda nie posledna, posledna je Roacutan..ale najskor by som chcela vyskusat tu biolampu..

eloh
16. feb 2010

domnievam sa, ze biolampa sluzi najma na vyrazne urychlenie obnovenia poskodeneho tkaniva pokozky, toto naozaj funguje a vdaka tomu pokozka vyzera zdravsie. ako laik si tiez myslim, ze napomoct liecbe akne moze precistenie tela (vlaknina, zeleninove stavy, pravidelne uplne posty) a vyrovnanie hormonov (zacat treba vysetrenim, zevraj pomahaju fytoestrogeny - to tu ale asi vsetci vedia🙂.
priatelka brala uz aj roacutan, ktory ciastocne pomohol avsak akonahle vyprchal z tela (az po roku!), problemy sa vratili cize ide iba o odstranovanie nasledkov vnutorneho ochorenia, nie samotnej priciny a to este s hrozostrasnymi vedlajsimi ucinkami... urcite by som nieco take do seba kvoli akne nedaval.

lucyy01
17. feb 2010

Eloh, dakujem za odpoved...liecbu roacutanom mam uplne prestudovanu, viem o neziaducich ucinkoch, moja mamina ho brala tiez. mala tazku formu akne ked bola mlada a ucinok trva dodnes, takze ziadna recidiva. je to u kazdeho individualne, ako na cloveka ten liek zaberie, no ak nepomoze hned 1.kura tak 2. kura urcite.
No najskor by som naozaj chcela vyskusat tu biolampu. 😉

lucyy01
17. feb 2010

Mozte mi niekto poradit, ktora znacka biolampy je najlepsia a kolko stoji? Niekto sa skor priklana k Zepteru a niekto k Biostimulu. Dakujem za odpoved.

macka01
17. feb 2010

a mne vysvetlí niekto ten rozdiel??biolampa a solux lampa? 😉

eloh
17. feb 2010

lucy:
ja by som roacutan liekom nenazval pretoze nelieci, len potlaca prejavy (nieco ako paralen - tiez nelieci, len potlaca prejavy). priatelka ho brala dva krat, akne nielen ze ustupilo len mierne ale sa po vysadeni celkom vratilo.
ad. biolampa: o bioptrone sa hovori ze je najkvalitnejsi, ale je aj najdrahsi. spektrum polarizovaneho svetla ma v rozsahu vlnovych dlzok od 480 do 3400nm, ucinky su podlozene rozsiahlym vyskumom.
biostimul sa zevraj casto kazi a ziari len na jednej vlnovej dlzke, tazko povedat ci je to dobre alebo zle, tipol by som ze lepsie je cele spektrum (denne svetlo tiez nema len jednu vlnovu dlzku).
ako lacnejsia alternativa k bioptronu by imho mohla sluzit lampa na stranke http://www.esogroup1.com/product/biolampa-energ... - ma podobne parametre, avsak co sa tyka doveryhodnosti, kvality a spolahlivosti to neviem.
treba vziat do uvahy aj to, ze biolampa je dlhodoba investicia. priatelka ma bioptron a spokojna je ona aj cela rodina.

macka:
solux je ziaric nepolarizovaneho infracerveneho svetla, sluzi na vyhrievanie.

macka01
18. feb 2010

vdaka,takže ak by som sichcela liečiť aj nejaké kožné problémy,jazvy a pod.je lepšie investovať do biolampy.Pokiľ chcem len nahrievať napr,synovi dutiny aby sa uvoľnili,tak na to stačí ten solux?
A ešte otázka:biolampa,tomu sa ináč hovorí aj horské slnko???

lucyy01
18. feb 2010

Eloh, vdaka za odporucanie..tiez sa priklanam k tomu bioptronu od Zepteru.
No viacerych ktorych poznam su zatial s Roa a jeho ucinkom spokojni, ako som pislala, mojej mame ucinok trva uz 20 rokov 😉 a ma za sebou len 1.kuru. Lekarka mi povedala, /teda aj je to pisane v brozure roaccutane/ ze 10% zo vsetkych pacientov sa akne nemusi vyliecit ani Roacutanom.
No ale naspat k tej biolampe. Takze priatelke pomohla?To som rada 😉 Dufam ze pomoze aj mne a nebudem musiet brat tie lieky. 😉

kessiee
18. feb 2010

Poradi mi niekto?
Chcem si kupit tu biolampu bioptron a neviem ktoru, myslela som si ze je to len 1 druh..

http://www.zepter.com/eshop.sk.php?lang=sk&m=72...

Chcem ju hlavne na lliecbu akne. Potrebujem aj tu farebnu skalu svetiel?
Dakujem 😉

lucyy01
18. feb 2010

kessiee = lucyy, omylom som napisala pod sestrinym nickom.. 😉

eloh
18. feb 2010

macka:
pokial chces iba nahrievat dutiny, mal by ti stacit solux (=horske slnko)
lucy:
velkost lampy si vyber podla toho, kolko casu chces venovat svieteniu a aku velku plochu tvare chces naraz osetrovat. s vacsou (bioptron pro1 - ma aj priatelka) svietis takmer na celu polovicu tvare, s malou treba svietit na viac krat. ceny na stranke su dost vysoke. pani u ktorej priatelka kupovala - hela.hiebsch(zavinac)chello.sk predava malu za 460 a velku 1400. farebne filtre ma priatelka tiez a v navode je aj farebny program na akne, ale nepouziva ich🙂, svieti sa iba so zakladnym filtrom a funguje to.

lenka3007
18. feb 2010

kessiee rozdiel je len vo velkostiach, tam treba premýšlať ako často a akú velkú plochu chceš nahrievať a liečiť.. mi máme ten malý ručný bioptron, má aj stojan a na liečenie jurkových bolačiek a hlavne na jeho nosné dutiny to stači... a je velmi dobrý aj po pôrode... no a na všeličo možné, naša detská doktorka ho tiež odporúča...

renka9
19. feb 2010

ahojte, ja by som sa chcela opytat na servis...robia to niekde? mam asi poskodeny adapter, vobec mi nejde, a prave teraz ju najviac potrebujem pre mamu 😒

eloh
19. feb 2010

to veru netusim, na stranke som nasiel kontaktne udaje kde by mohli o servisnom stredisku nieco vediet.
Office: Zepter Slovakia, spol. s. r. o.
Address: Cesta na Senec 2/A,
821 04 Bratislava 4
Phone: +421 2 49 100 911
Fax: +421 2 49 100 922
Email: kontakt@zepter.sk

eloh
19. feb 2010

este k ucinkom, priatelka tvrdi ze jej biolampa priam zazracne odstranuje vrasky. ja jej vrasky sice velmi neregistrujem, dokonca kym mi to povedala nevedel som ze nejake ma, ale nieco na tom asi bude..🙂

lucyy01
20. feb 2010

Ahoj Eloh, uz ju mam objednanu,Biotron Compact III za 500 Eur aj so stojanom a kozmetikou. Samotna inak stala 460 tak ako si pisal ty 😉 Dufam ze pomoze 😉

milocka29
20. feb 2010

renka ohladom servisu najlepsie ak sa spytas dilera od koho si kupovala a on ti poradi najblizsi servis, alebo pokial je ustretovy, tak Ti to sam zanesie. Moja vlastna skusenost.

renka9
20. feb 2010

milocka, ja som biolampu kupovala pred 11 rokmi, v lete to bude 12, a kde je diler netusim, ale vtedy bola pani z kosic, a ja som z TT 🙂
eloh, dakujem 😉

eloh
20. feb 2010

lucy, tak to si nejaku akciu vychytila, fajn🙂

rybka271
28. feb 2010

Ahojte.predavam bilampu od zepteru,je 2,5 rocna,pouzita asi 10x.cena dohodou.je to hned ta prva bioptron pro 1.

danu
2. mar 2010

kuandbo • Včera o 22:12
Ahojte,mam taky problem... mam doma tuto biolampu + k tomu farebne svetla... nevedeli by ste mi poradit podla vlastnej skusenosti,ktora farba je na jazvy po akne? daakujem 😉

lenka3007 • 1d • Včera o 22:17
ahoj, pokial si kupoval bioptron od registrovaného zástupcu Zepter slovakia, mal si dostať aj manuál a s podrobnými popismi chorob a ktoré svetlo na čo slúži...

kuandbo • Včera o 22:24
ahoj,mam vsetko aj papiere,len v nich to vobec nieje presne popisane 😒 a neviem presne ktore svetlo je na jazvy

kuandbo • Dnes o 10:58
prosim vas,to nikto nevlastni tuto biolampu? 😒

lelask
3. mar 2010

ten Bioptron compact III vam mozem zohnat aj ja za 501 eur aj so stojanom a 6 druhmi kozmetiky.

Alebo aj ine za zvyhodnene ceny.Ak mate zaujem poslite IP.

lelask
3. mar 2010

kuandbo vsetko by si mala mat v tych instrukciach co si dostala

briketa
7. mar 2010

Dcera akurat dovrsila sest mesiacov, vysiel jej zub a strasne je prechladnuta + kasle, zvys. teplota. Ci je to uz z toho, alebo mimo toho - mozem ju oblikavat uz v tomto veku?

milocka29
7. mar 2010

briketa pokial ja viem mozes, este som nepocula aby to niekomu uskodilo.

lorry
8. mar 2010

ahojte prosim vas kde by sa dali na nete alebo v Nitre kupit biolampa ? piste mi IP dakujem

kuandbo
23. mar 2010

prosim vas nikto nevie aka farba je na jazvy od akne na bioptrone compact III ? 😒

barica
23. mar 2010

holky nemate prosim nektera zkusenosti s pouzitim biolampy na krecove zilky? ne nic rozsahleho, spis takove popraskane cervene vejicky po tehotenstvi... nemohlo by to pomoci🙂?!

majaxy
23. mar 2010

Lorry ked maš zaujem zorganizuj si doma prezentaciu a ja ti ju pridem predviest