Aké máte skúsenosti s biolampou?

lyzenka
5. nov 2006

ahojte,

chcela by som sa vas spytat, uvazujem nad kupou biolampy (zatial poznam len dve znacky).....a ci mate niektora z vas s "nejakou" skusenosti. Ci by ste mi to odobrili, ze aaano, kuuup si to, je to naozaj dobra vec, nebudes banovat.

Zatial dakujem. 😀

rena666
22. máj 2017

@peha
ja idem na operaciu a pozicala som si Zepter. Ako skoro ste zacali pouzivat lampu na jazvu po operacii? Niekde pisu, ze na cerstve to nema ist, niekde, ze ano a este aj napisu ako casto aplikovat a kolko minut. Kamaratka to aplikovala na cerstvu jazvu na tvari a velmi zly efekt. Mokvalo a velky cerveny flak jej ostal. Casom sa to ukludnilo, ale samozrejme hned prestala s lampou.
Vy ste zacali s osvecovanim lampou hned na cerstvu jazvu?

isis
28. júl 2017

Dobrý deň,
mám záujem kúpiť biolampu Eifa D514, máte s ňou niekto skúsenosti?

galkiss
14. aug 2017

Ja by som tiež mala záujem kúpiť Eifa D514, má niekto súsenosti????

isis
15. aug 2017

ja som si ju nakoniec kupila, pouzivali ju aj v kupeloch

galkiss
15. aug 2017

@isis a si s ním spokojná? Neviem či kúpiť eifa alebo Med Light.

isis
15. aug 2017

ja som ju doma este neskusala, prisla minuly tyzden. V kuloch sme ju pouzivali 7 dni na dutiny a detom to uzasne pmohlo. Najma dcere,som žasla a tiez som videla ako to pomohlo jednej sestricke na cerstvu velku jazvu... by som neverila keby som nevidela

domcika14
8. dec 2017

Dobrý deň, ak má niekto záujem o bioptron Zepter, alebo ine produkty od firmy, môžte ma kontaktovať na číslo 0907305868, alebo mail domca.bachrata@gmail.com. Dominika Bachratá

fenco007
27. jan 2018

Zasnem nad rozumom niektorych “biomamiciek”. Preboha ved sa opytajte akehokolvek znameho vo vasom okoli ktory studoval elektrotechniku nech sa pozrie do tej zazracnej lampy a kazdy jeden vam povie to iste - “biolampa” je obycajny odrb na ludoch rovnako ako predavaju v lekarniach sprej do nosa s ucinnou latkou “morska voda” za 6 eur. Detailnejsie - biolampa nie je nic ine len obycajna halogenova ziarovka (ta ista ktoru mate napr v aute a stoji 4 eur) s farebnymi sklickami ktore si viete menit podla nalady. Moze to niekomu pomoct? Aj ano - svetlo samo o sebe vysusuje a hreje a tym lieci, ale nechat sa odrbat a zaplatit za obycajnu baterku 300 eur to je sialene!!! Preboba ved si kupte solux za 15 eur (infralampa) a budete mat to iste len ucinnejsie! Zial kazdy predajca biolamp plati svojich ludi aby rozsitovali svoje “bohate pozitivne skusenosti” na forach ako je toto a preto este na trhu su.. hyenizmus :/

veva1987
4. apr 2018

@fenco007 takze na čo si to kupujú do rehabilitačných zariadení? 🤔 tiež neverim tomu popisu “čo všetko to dokáže” ale niečo na tom asi bude...

ala76
8. máj 2018

Ahojte žienky ktorá ste používali biolampa na kĺby (ja konkrétne potrebujem liečiť palcový kĺb na ruke.)koľko krát ste aplikovali koľko pipnuti?keď to robím dlhšie bojím sa že sa prehreje.dakujem

lenka61
15. jún 2018

Ahojte 😊 ja by som sa chcela poradiť, ak ma niekto skúsenosti...mame malého, pol ročného chlapčeka no a už 4 mesiace sa trápime s noštekom...najprv mal soplíky a tie potom prešli a prišiel upchatý noštek - opuchnutá sliznica...akurat dnes som si doniesla lampu Bioptron a tak sa chcem opýtať, aké máte skúsenosti s touto lampou? Zabrala aj na nádchu, takúto chronickú? No a akú farbu by som mala používať pri nasvecovaní? Ďakujem za každú odpoveď 😊

zuzka1008
11. nov 2018

Ahojte, sú niake obmedzenia kedy sa nemá používať biolampa? Mám na mysli kojenie, alebo kam sa nemá svietiť ?

zuzka1008
11. nov 2018

@lenka61 Presne na toto si ju chcem zaobstarať , máš dobré skúsenosti? Pomohlo?

anawi24
11. nov 2018

@fenco007 na 10000000% súhlasím, je to totálna kravina

lenka61
12. nov 2018

@zuzka1008 ahoj 😊 neviem ti povedať, my sme prišli na príčinu opuchu sliznice, tak som to ďalej nesvietila...ale isto to neublíži 😉 ak ju máš doma, vyskúšaj, za pokus nič nedáš 😊

zuzka1008
12. nov 2018

@anawi24 Preco, niake zle skusenosti?

anawi24
12. nov 2018

@zuzka1008 absolútne nelieči, vyskúšané na vlastnej koži, zbytočne výhodných 170 eur... nie je to nič iné iba trik na naivných

andulinne
13. dec 2018

@anawi24 za 170€ vam ani nemohla pomoct. Treba kupovat original vyrobky nie lacne fejky. ked lampu tak od zepter.

anawi24
14. dec 2018

@andulinne aj keby stála 10000000 nechcem ani zadarmo, dristy energie a podobné alternatívne veci (nemyslím napr. doma vypestovane alebo na lúke mnou nazbierané)... je to môj názor a presvedčenie a nikto ma na nič podobné nikdy nepresvedčí ani nenaláka, amen

andulinne
19. dec 2018

@anawi24 veď vám ju nikto nenatlaca. ja by som tiež bola radšej v situácii kedy by sme ju nepotrebovali.

marcelatt
23. feb 2019

@domcika14 dobry den, ja som z Trnavy, prosim Vas odkial ste?

fenco007
24. feb 2019

Ahojte, v tejto “bio”-dobe ked kazdy veri kazdemu odrbu na trhu (ako napr biolampy, biorezonancia, bio-ultramega-zubnakefka, bio..) a aj je ochotny vyhodit nenormalne prachy za nic, zvazujem tiez nad podnikanim s niecim “bio”. Zivnost sa uz riesi. A teda potrebujem vase napady, co si myslite napr o tomto:
Napadlo ma ze mame uz bio kadeco ale napr bio-stolnu lampu este nie. Z hornbahchu by som nakupil nejake pekne vycacane stolne lampy, dal do nich klasicke ziarovky ale s nejakym neobvyklym tvarom, nech posobia specialne, zabalil to to do pekneho obalu s napismi bio krizom krazom a ze je to biolampa co vyzaruje plne spektrum bla bla liecive ucinky atd, k tomu pekna webova stranka, reklama a ide sa. Kupili by ste si to? Co tomu chyba? Nejake napady ako to vylepsit? Vdaka!

fenco007
24. feb 2019

a este drobnost - aby som mal ciste svedomie, 30% zisku by islo na charitu. Dobry napad, ci? 🙂

anawi24
25. feb 2019

@fenco007 trefné, veľmi.... tlieskam. Aj keď som tiež spravila blbosť, no priznám si a netlačím ďalším kareláby, aké je to super, keď je to na figu

meg_junova
16. apr 2021

@fenco007 dobre mastnu sumicku a pekne logo.. a par lekarov ukecat a je to v suchu

peter1305
23. jan 2022

@vebrako Dobrý deň. tiež mám Biostimul BS. Pár rokov som ho nepoužil, a teraz už neviem nastaviť pulzný režim a čas 60 minút. Návod nemôžem nájsť. Ak je možné, môžete mi poslať postup? Mail: peter.jesensky@marticonet.sk Ďakujem.

malaslnecnica85
22. mar 2024

mám novú Bioptron PRO 1
ak máte niekto záujem