Aké máte skúsenosti s biolampou?

lyzenka
5. nov 2006

ahojte,

chcela by som sa vas spytat, uvazujem nad kupou biolampy (zatial poznam len dve znacky).....a ci mate niektora z vas s "nejakou" skusenosti. Ci by ste mi to odobrili, ze aaano, kuuup si to, je to naozaj dobra vec, nebudes banovat.

Zatial dakujem. 😀

gabrielkabj
22. máj 2008

jednoznačne zepter je najlepšia a nielen lampa ale aj varne systémy su super ja mam od fy. Zepter skoro všetko a ta lampa je jednička teraz sa da k nej aj dokupit aj farebna terapia od nas z rodiny pracuju vo fy. Z... tak si vždy niečo objednam a su aj rozne akcia proste super a na riady doživotná zaruka ja ich mam už 12 rokov

uhlikova09
22. máj 2008

my sice nemame biloampu ale ludia v okoli ktori ju maju si velmi chvalia zepter

gabrielkabj
23. máj 2008

zepter je najlepší zepter je najlepší Slovenskó Slovenskó heja heja heja Slovenskó. Tak som sa trocha vyšantila

biela
23. máj 2008

už som si kúpila zepter 😀

trixi
23. máj 2008

Ahojte, ja pridam jednu veselu prihodu na ucinky Biolampy, ktora sa stala u nas doma cez Vianoce. Mali sme navstevu a pani bola velmi nachladena, chora. Moja mama ma biolampu a neda dopoustit na jej priaznive ucinky. Tak ju ponukla tej pani, ze ked sedi, nech si svieti lampou na celo, nos a ze sa jej ulavi. Zastrcila lampu do zasuvky a asi po 30 min. sa spytala, ci uz je jej lepsie. Pani povedala, ze jej to velmi pomohlo, ze uz je jej lepsie. Mne to bolo divne, pretoze nasa Biolampa kazde 2 min. zapipa a vtedy nepipala. Tak som pozrela na lampu a mila pani sice lampu mala v elektrike, ale ju nezapla tlacitkom On/Off. Takze my mame taku uzasnu biolampu, ze aj ked nie je zapnuta, tak uzdravuje 😀 .

katcha22
14. júl 2008

ahojte... mame cela rodina skusenosti s biolampou.. vynikajuca vec, ktoru si pochvaluje hlavne moja babka... Mne sa vytvorili biele flaky zo slnka na brusku, a svietila som si touto biolampou kazdy den...a tie skvrny miznuuu !!! kvoli tomu som ani na plaz nechcela chodit, ale uz to mizne, tak sa nemusim bat

Ak niekto o tom chcete vediet nieco viac, kludne sa opytajte alebo piste na moj mail : katcha22@azet.sk

inka04
3. aug 2008

Nemate niekto skusenosti s pouzivanim biolampy BIOSTIMUL pocas prveho trimestra? Viem, ze sa to moze pouzivat v tehotenstne, ale v prvom trimestri sa nejak obavam? Predtym to bol pre mna pomocnik takmer pri kazdom zdravotnom probleme, ale teraz sa nejak bojim! Nemoze to babatku uskodit? Nemyslim, priame svietenie na brusko, ale napr. pri bolestiach hlavy, nadche... Dakujem!

martina.d.
3. aug 2008

ahojte, my máme zepter. Používame ju často, či na chrípku, jazvy, kĺby, nos, prsia a tiež som ju veľmi využila po pôrode, pri zápaloch prsníka a pod. Vrelo odporúčam. 😀 😀 😀

marbella
3. aug 2008

myslite,ze by to pomohlo aj na tmave flaky od vredov? my ju doma mame,len musi do opravy 🙂

aspinka
23. mar 2009

Ahojte my sme kupili infralampu http://www.datart.sk/katalog/Infralampa-ETA-129... len neviem presne ako dlho a v akej vzdialenosti nahrievat vie mi niekto poradit?

katka1981
6. apr 2009

My by sme radi predali Zepter biolampu, lebo sme dostali darom druhu taku istu, tak starsiu co ma asi 2 roky by sme chceli predat. Je v 100% stave, len tu darovanu nemozeme predat, lebo by to znami nerozdychali. Mame ju aj zo stojanom v povodnej krabici, malo pouzivanu. Info cez IP.

denisocka
6. apr 2009

kolko stoji Zepter mala cestovna? kde ju zoženiem najlacnejšie

lucie.krajcarova
22. jún 2009

Holky, poraďte, jak dlouho se má svítit, např. na jizvu po císaři? Mám lampu půjčenou a bez návodu ☹

aponchie
22. jún 2009

ja mam od zepteru hrnce a na predvadecce lampy sem taky byla ,ale nevim nevim jak u malejch deti..pani rikala,ze super pro deticky,ale problem je v tom,ze mala nebyla schopna vydrzet sedet ani minutu a nechat to na sebe zarit..nevim kolik stoji ,ale mam pocit ze ta cestovni snad cca10+tis?

zoja2011
4. aug 2009

ahojte ja by som sa chcela opytat,na biolampu,,mam ekzem ,na stupach a rukach,,a pouzivala som tuto lampu asi mesiac,a zabera super,..lenze som v tretom mesiaci tehotenstva a neviem ci by som mala prestat,alebo naopak,,mozem ju pouzivat dalej_?.dakujem

katka1981
1. nov 2009

zoja, v pohode ju pouzivaj aj pocas tehu, hned na prvej poradni som sa nato pytala lekara, povedal, ze nie je problem, len nech si radsej nesvietim na brusko. Vzhladom k tomu, ze som mala kvasinky alebo nieco podobne, svietila som si aj tam dole. Ked uz bola mala vacsia, citila som ze to svetlo vidi, lebo sa vzdy skriabala vyssie, tak mi muz svietil z ineho uhla aby jej nesvietil do ociek 😀 ziadny problem sa nestal, mala je zdrava.

kotenko
2. nov 2009

tiez zhanam biolampu "do ruky". paci sa mi nieco takehoto, ale 552 eur, fuuha... chcem to dat ako darcek rodicom. a cena do 150eur. ale to asi nenajdem, co???

http://www.bioptron.zs.sk/bioptron3/

eviku78
2. nov 2009

ahojte. my mame biolampu od zepter a som velmi spokojna. zabrala mi paradne na kurie oka, ked na mna lezie nadcha, tak sa nahrejem a hned to prejde atd. vrelo odporucam. 😉

kotenko
2. nov 2009

eviku a aku mate? posli link do posty, ak mozes

franco
12. dec 2009

Nasiel som novu lampu, ktora vyzera ako Zepterovska, ale je ovela lacnejsia. www.medilight.sk 🙂

ygreen
12. dec 2009

chtěla bych vás poprosit - moje mamka má artritidu a artrozu, poradíte mi, která lampa je na toto nejlepší a nestojí majlant? Děkuji 🙂

soso
21. dec 2009

ahojte, chcela by som malej nahrievat na licku zranenie, ale bojim sa, ze nezavrie oci...ako nahrievate deticky, napriklad pri soplikoch, alebo teda v pripade na tvar? Nevadi, ked na to pozru? A co sa tyka jazvy...my mame malu jazvicku, ale mamu na nu davat opalovaci krem 50tku, aby nespigmentovala...nemoze sa to stat nahrievanim biolampou? Poradte mi! Dakujem 🙂

lucyy01
22. dec 2009

ahojte, zaujala ma tema o biolampe, chcela by som sa vas s pytat, teda ak s tym mate niekto skusenosti, ci pomoze aj na akne..mam nieco asi medzi stredne tazkou a lahsou formou akne 😒 a vyskusala som uz vsetko a nic nepomoha (okrem lampy) 😒 s akne sa trapim asi 6 rokov ☹ dakujem

katka1981
10. jan 2010

soso, nevadi ak nezavrie oci, neublizi jej to, moze maximalne vysusit sliznice.

eloh
15. feb 2010

"ahojte, zaujala ma tema o biolampe, chcela by som sa vas s pytat, teda ak s tym mate niekto skusenosti, ci pomoze aj na akne..mam nieco asi medzi stredne tazkou a lahsou formou akne a vyskusala som uz vsetko a nic nepomoha (okrem lampy) s akne sa trapim asi 6 rokov dakujem"

priatelka ma dlhodobo problemy s akne, biolampa (zepter) jej ho pomaha liecit, dokonca jej odstranuje jazvicky, ktore si myslela ze bude mat do konca zivota. pokozku ma viditelne hladsiu a zdravsiu. biolampu pouziva aj na vselico ine cela rodina (klby-jej mamina opat spravi drepy, zapaly, prechladnutia..). treba si vsak uvedomit, ze akne ma pricinu vo vnutri tela, napriklad v zlom traveni (a zle travenie ma pricinu napriklad v dlhodobom strese) a to treba vyliecit, inak sa vyrazky budu stale obnovovat. lampu ma od jednej milej pani: hela.hiebsch(zavinac)chello.sk

macka01
15. feb 2010

prosím vás a je neaký rozdiel medzi biolampou a solarnou lampou?alebo to sú dva názvy pre jednu vec?v inej teme pani písala,že si kupila sol.lampu v NAY za 22 eur,ale tu sa spomina cena okolo 10 tis.sk,takže??? 🙂

lenka3007
15. feb 2010

bioptron je super vec, ja to mám, aj predávam a nemôžem si to vynachvaliť, maly mal teraz zastavenú nádchu, tak som mu 2 krat denne svietila na čelo a šikovne ho to prešlo, včera ho "uderila cesta" tak svorne svietime a kolko krát si ju zapne aj sám...

katka1981
15. feb 2010

eloh, pomoze urcite aj na akne, ale treba ju pouzivat pravidelne, co je casovo dost narocne. Ta mala ma maly priemer a tym padom jedno nahrievanie tvare, ak by si mala akne na celej tvari trva aj hodinu jednorazovo. Cize doporucujem 2-3x denne nahrievat a urcite pomoze. Je mozne ze ti to tolko nebude trvat ale ja som pri tom casto zaspala a preto to trvalo vecnost. Na akne stacia 2-3 impulzy a prejde to do 2,5 cm, cize lozisko sa posvieti.

Eloh, ja som mala akne 8 rokov, mne najviac pomohla kozmeticka ktorej som sa dlho vyhybala. Za rok-dva mi dala tvar tak do poriadku, ze uz asi 2 roky som tam nebola lebo nebol cas a mam sice vyrazky z casu na cas ale nenosim make up a keby som si to nerypala, tak som krasavica. Ziadne lieky mi nepomohli ale pomohla mi aj dieta ale je velmi tazka. Ak mas zaujem posli IP, napisem viac, lebo to uz nepatri do temy biolampa.

macka01, biolampa je uplne ina ako solarna lampa, maju spolocny len nazov lampa. Je tam uplne ine ziarenie, vsetko je tam ine. Ty si si asi kupila solux, ze?

macka01
16. feb 2010

Zatiaľ som si nekupila nič lebo zvažujem ,ktorá je ta spravna.Ja ju potrebujem hlavne pre syna,ktorý má často zapal dutín,tak na nahrievanie,aby sa hlieny uvolnili.Tak neviem,aby so zle nekupila.A solux je na čo dobrá??? 🙂

zazvorka
16. feb 2010

Moja svokra ju ma a akurat ju mame od nej pozicanu a ma presne tuto http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...