Aké máte skúsenosti s biolampou?

lyzenka
5. nov 2006

ahojte,

chcela by som sa vas spytat, uvazujem nad kupou biolampy (zatial poznam len dve znacky).....a ci mate niektora z vas s "nejakou" skusenosti. Ci by ste mi to odobrili, ze aaano, kuuup si to, je to naozaj dobra vec, nebudes banovat.

Zatial dakujem. 😀

veronice
5. nov 2006

Ahoj 🙂
ja neviem aku znacku som to pouzivala no velmi mi to pomohlo pri hojeni jazvy z popaleniny 3.stupna. Aj lekarka mi to odporucila ze aj na to moje ubolene koleno. Je to fakt super vec len keby to nebolo take drahe...ale do buducna si ju mozno aj ja zaobstaram 🙂

cize moje celkove hodnotenie - odporucam!

joka
6. nov 2006

ahoj aj ja odporucam. Ja mam zepter, taky mensi,ale super.na porezane, jazvy, akne, .........
vrele odporucam

katrin
6. nov 2006

lyzenka, my máme Biostimul, sme veľmi spokojní.. jazvy, bolesti kĺbov, teraz v tehu mi to pomáha napríklad na kŕče, bolesti hlavy.. jednoznačne nebudeš banovať 😉

peha
6. nov 2006

ahoj 🙂
my mame zepter, mne to velmi pomohlo po operacii chrbtice na jazvu, skaredo sa mi hojila a + k tomu potierat s vitaminom E.
osobne mne na bolesti krizov to nepomaha, ale kazdemu nieco ine. v podstate uprimne ju vyuzivame sporadicky, ked treba, nie stale. ak uvazujete o kupe, je to dobre mat doma - boli laket, klb, koleno, no hocico 😎

katrin - ty sa v tehu ziaris s lampou ? ja som radsej vsetko vynechala, nemozem ani akupunkturu, ani lezat na takom pichlavom jezkovi.

katrin
6. nov 2006

peha, podľa všetkých papierov a dostupných dokumentov je biolampa jediné, čo môžeš ako tehu.. 😉 samozrejme, nepoužívam ju na bruško, ale tak maximálne na bolesti hlavy a kŕče v rukách

lyzenka
autor
6. nov 2006

Ahojte babulky,

dakujem za infosky od vas...., tak teda uvidiiim....bo moj manzelicek dostal z prace listky v takej hodnote ako je ta lampa biostimul.......ale tie listky mozno uplatnit len v nejakych obchodoch a dokonca v jednej lekarni u nas v Trnave.......a tam sa chcem ist opytat, ci tam take nieco nepredavaju, alebo keby to nemohli objednat...a ja by som to tymi listkami zaplatila.... 😀 tak som si vybrala, ze by som si to kupila....a bolo by to po ruke vzdy a uz dozivotne.... no ale drzte palce, ci to ta lekaren pre mna urobiiii 😕 😀

bubatenko
6. nov 2006

baby... chcela by som sa spýtať za koľko ste to kúpili a kde, bo ja to chcem kúpiť tatinovi na narodky a je to trochu drahšie ako som očakávala.. odpovede môžete dávať do ip.... dakujem veľmi pekne

megg
6. nov 2006

Ja biolampu, pouzivam na Oliverkovi 🙂 pomaha aj na zaparenu ritku. Ale osobne som sa s nou snazila vyliecit jazvu a teda vysledok nic moc a tiez v nasej rodine moc uspech teda nemala. Tak neviem kde bol problem.
My mame tu Zepter, ale dobra vec je aj ten stojan, aby si to stale nemusela drzat 🙂))

lyzenka
autor
7. nov 2006

Ahojte,

nájde sa este niekto, kto ma s biolampou skusenosti??? 😀

stanka_s
7. nov 2006

Ahoj lyzenka, my mame biolampu od fi Zepter uz par rokov a vyuzivame ju najma pri bolesti hlavy a podobne. Mame aj stojan ale velmi malo ho pouzivame. Lampu pouzivame podla potreby. 😉

lyzenka
autor
9. nov 2006

...tak dakujem vam esteraz, za vase nazory a skusenosti... 😀

lyzenka
autor
13. nov 2006

Ahooojte,

dnes sa mi ozvali z tej lekarne, ze by mi pomohli, a objednali mi tu biolampu.......ze fi Zepter je dost draha cca 17.000,-....tak to som povedala, ze dakujem......ale ze tu Biostimul, ze sa mi na to popytaju, a zavolaju co zistili....za aku cenu....atd.....tak sa vytesujem....ze supiiiis......neviem, ale volaco vraveli, zevraj ta z Zepteru je lepsia....tak neviem......tak ale ked Katrin vravi ze je velmi spokojna s Biostimulom.....tak nevaham.... 😀

aaandrejka
13. nov 2006

ahoj lyzenka,

vrele odporucam 🙂 mam aj ja zepter, pouzivam to snad na vsetko od odrenin cez uzliny, nadchu.... je to skvela vec! a moze sa pouzivat aj v tehotenstve 🙂

lyzenka
autor
13. nov 2006

dakujem aaandrejka,

tak dufam, ze aj ten Biostimul bude sluzit tak ako Zepter.... 😀

holubica
31. jan 2007

lyzenka, lampa Biostimul BS102 stoji 9890 Sk a je vynikajuca nielen na drobnosti ale i na zavazne zdravotne problemy. Je to pristroj ktory vyuzije cela rodina. Je velmi ucinna, ovsem iba vtedy, ked ju nemas zavretu v skrini. Je vyborna aj na udrzanie a zvysovanie imunity pre male deticky, ked su casto chore. Moze sa pouzivat od narodenia, velmi prospeje aj mladym mamickam pred a po porode. Je ucinnejsia ako Zepter, pretoze ma cervene polarizovane svetlo a je pouzita novsia technologia. Pri lieceni svetlom je dolezite po vybrani celej kury este nejaky cas pokracovat tzv. udrzovacou davkou, napr. 2x do tyzdna, aby si telo udrzalo ziskanu energiu. Je lepsie kupit ju od distibutora, mas tam iste vyhody, vedia dobre poradit pri roznych problemoch. Tak cau, nech ti sluzi... 😵

riusik
1. feb 2007

lyzenka ahoj, biolampa je naozaj velmi dobra vec. my mame zepter, tu velku. je naozaj super.

franti
5. feb 2007

ahoj lyzenka, ja som mala biolampu zepter pozicanu od mojej maminy, bola fakt super, pouzivala som ju po porode na hojenie jazvy z nastrihu a aj na bolave bradavky pri kojeni. mozem vrelo odporucit. nevahaj a kupuj 🙂

erikaa
4. apr 2007

ahoj lyzenka. ja mam biostimul, je to naozaj super vec. pouzivam ju na ekzemy a cela rodinka ju pouziva na rozne kozne problemy. moja babka si s tym vyliecila bercov vred. kupila som ju novu od kamarata za 8000 a ak mas zaujem mozem ju zohnat aj tebe 😉

alenkap
5. apr 2007

My máme požičanú švajčiarsku BIOPTRON. Máme ju asi mesiac. Zatiaľ som ju používala, keď mali deti soplíky - nahrievali sme čielka. A myslím, že to aspoň trochu zabralo. Je k tomu taká brožúrka, na čo všetko sa dá lampa využiť aj ako ju používať pri jednotlivých ťažkostiach

qietocek
21. feb 2008

na BIOLAMPU nedam dopustit 🙂 🙂 🙂
* pomohla podstatne rychlejsie vyliecit zapal pluc 🙂
* pri prvych priznakoch oparu staci nahriat 2 - 3 x a je po probleme
* a taktiez pomaha liecit kozne problemy

moni1412
21. feb 2008

moji rodicia maju tiez doma BIOPTRON, pokial som byvala tam, pouzivala som ju dost casto. Ci uz na bolest hrdla, hlavy, mamina na operovane koleno....proste sme ju vyuzivali na vsetko. A tiez sme boli velmi spokojni

alionuska
21. feb 2008

Baby aj ja mam doma ten zazrak.Ked som bola po autonehode,zlomila som si klucnu kost.Po operacii som si to nahrievala kazdy den aby sami rychlo kosticka zrastla a aby sa mi vytvorila dobre kalus.O tri mesiace ma cakala operacia a mali mi vyberat tie drotiky,ktorymi bola ta zlomena kost spevnena.Ja som namiesto maleho zakroku podstupila dalsiu operaciu,lebo sa mi to tak zrastlo,ze sa mi tie drotiky zarastli do tej kosti...Takze na 100% ta bioptron lampa ucinkuje a je dobra.Mozno som len mala ist skor na dat si vybrat tie drotiky.Ale kto mohol vediet,ze to ozarovanie tou lampou ma skutocne take ucinky.Sestra mala psa a ten sa dohryzal s druhym.Veterinar jej povedal,ze asi skape,lebo mal vytrhnute maso z boku.A ona mu to tou lampou nahrievala a pes to prezil.Za tri tyzdne mal jazvu zahojenu a potom mu tam aj srst narastla.Mna teraz trapi iba jedina vec.Vypalila sa mi v tej bioptron lampe ziarovka a ja neviem kde by som ju zohnala.Neviete niektora kde sa daju take ziarovecky kupit,alebo ci vobec robia nejaky servis alebo nieco podobne?Lebo radi by sme ju vyuzivali a nemozeme.Pomahala celej rodine.Tak piste piste....

audreyd
21. feb 2008

mne sa najviac osvedčila pro boľavých bradavkách, keď som kojila malého a tiež po nástrihu hrádze! mala som ju požičanú od našich, myslím, že zepter...
veľmi dobre pôsobí aj pri preležaninách starších ľudí...

petrusk
21. feb 2008

Ahojte, robili mi plastiku klbu a po operaciu som pouzivala biolampu a jazva ostala uplne tenka a noha sa v ramci mozno dost rychlo a dobre zahojila. chodila som uz po troch tyzdnoch, pricom mi hovorili doktori, ze 6 tyzdnov budem sediet doma. takze nieco na tom bude.

sara2
22. feb 2008

Ahojte žienky.
O biolampe som už počula veľa.Zatiaľ sme ju doma ešte nemali.Ale naša dcérka dvojročné dievčatko je už hrozne dlhú dobu zahlienená.Husté soplíky,ktoré sa držia v horných dýchacích cestách.V lekárni sme už nechali kopec peňazí na rôzne kvapky,sirupčeky a čajíky.Myslíte si,že by nahrievanie s biolampou pomohlo?Má niektorá z vás skúsenosť pri takýchto malých detičkách s nahrievaním? 🙂

zuz11
22. mar 2008

pacna • 2d • Dnes o 12:59
Mate niekto taku lampu doma ?Rozhodujem sa či si ju zaobstarať alebo nie. 🙂
Co si s nou liečite,

vanila • 1d • Dnes o 13:08
Ahoj pacna! ma ju moja svagrina aj svokra a liecia si nou skoro vsetko. Ale svagrina ma knej aj rozne farebne nadstavce(svetelne).

junovka • 2d • Dnes o 13:11
v podstate vsetko.Ked mala Timka asi 2 roky dozadu stale problemy s nos.dutinami, tak som jej stale po kupeli nahrievala nos.dutiny, lebo mala problem sa vysmrkat, tak vtedy je tie sople sli neurekom 😉

jamimi • 2d • Dnes o 13:21
My snou liecime atopicky,nadchu,bolesti no vsetko 😀

wighy • 1d • Dnes o 13:31
ja ju pouzivam na bolesti chrbta, hlavy, pri prechladnuti, po porode mi velmi pomohla 😉

pacna • 2d • Dnes o 13:36
a je rozdiel medzi biolampou a bioptronom od zepteru?
asi cena,že? zda sa mi to dosť peniažkov uvidim musim pohladať viac informacii. 🙂

sue13 • snž • Dnes o 13:40
Ja ju pouzivam asi 2 tyzdne a zatial necitim zlepsenie, pisu tam ze prve vysledky sa dpstavia cca za 5 tyzdnov tak uvidim. Poznam vsak vela ludi ktorym uz pomohla. Kamaratka co mala nedavno kliestovy porod si ju nevie vynachvalit. Rychlo sa jej vsetko zahojilo 🙂 A kamarat bral silne lieky na klby, zacal pouzivat biolampu a lieky uz nepotrebuje. 🙂 Tak dufam ze aj u mna sa vysledky cooskoro dostavia

julia225
22. mar 2008

my mame...nikdy som ju nepouzila, ale ocko si pochvaluje 😉

danulka2
22. mar 2008

mamina ma zepter. Ma psoriazu na patach a vyborne jej to zabera. Tiez doporucujem.

dandinda
22. mar 2008

aj mne pomohla hlavne po pôrode+repik 🙂

biela
20. máj 2008

ahojte, máte niektorá skúsenosť so značkou Biostimul? o zeptere viem, že je dobrý, no tento biostimul je lacnejší, len či je aj taký dobrý...
Ďakujem za odpoveď.