Aké máte skúsenosti s biolampou?

lyzenka
5. nov 2006

ahojte,

chcela by som sa vas spytat, uvazujem nad kupou biolampy (zatial poznam len dve znacky).....a ci mate niektora z vas s "nejakou" skusenosti. Ci by ste mi to odobrili, ze aaano, kuuup si to, je to naozaj dobra vec, nebudes banovat.

Zatial dakujem. 😀

katka989
11. dec 2010

sanitar: aha takze ty to predavas, preto to slepo obhajujes a nevidis, ze ine lampy su lepsie. uz mi je to jasne.

sanitar
12. dec 2010

@katka989 predavam to lebo mam skusenosti

miladalada
22. jan 2011

Na akne je dobre použit modrý filter, každá farba ma iný účinok na kožu. Inak sú aj špeciálne "biolampy na akné". Majú ich na www.zdravotnickepomocky.sk/biolampy Volá sa to Lumie Clear a mne to dosť pomohlo, s akné bojujem každý deň, preto som ochotná vyskúšať naozaj všetko. Odporúčam si to kúpiť ! Pleť mám kľudnejšiu a nie je po tom taká mastná. Keď je mastná zapluje sa a to nie je dobre. Je tam an tej stránke aj kopec odborných článkov o biolampách, odporúčam si to pozrieť.

zulok
31. jan 2011

Prosim, ktora lampa je vhodna na prechladnutia a ako sa stym potom naraba???

sanitar
6. feb 2011

@zulok na prechladnutia bioptronova zakladna zlta farba

zuzulienka28
6. mar 2011

Obnovujem tuto temu. Dlhodobo sa trapim s ekzemom, ziadne kremy mi nezaberaju a tento tyzden sa mi zacal robit ekzem uz aj na tvari, co ma dost vystrasilo ☹ . Doteraz som ho mala len na lavej ruke, hlavne na prstoch. Rozmyslam nad kupou biolampy. O Zepter nemam zaujem, lebo je hrozne draha. Ja som nasla dve lacnejsie alternativy a chcela by som vediet nazor ludi ktori ich maju doma:

1. http://www.medilight.info/sk/uvod/
2. http://www.biolampa.sk/bs_102.php

Aky je medzi nimi rozdiel a ktora je lepsia? Medilight ma aj kolorterapiu, zakladna zlta farba + dalsich 6 farieb. Biolampa ma len jednu farbu. Su rovnako ucinne? Nechcem kupit macku vo vreci, tak prosim o radu a osobne skusenosti hlavne ludi, ktori mali ekzem.

Dakujem za vsetky odpovede 🙂

sanitar
10. mar 2011

@zuzulienka28 momentalne cena 390 a ma certifikat medicinskeho pristroja ine maju len povolenie na prevadzku el.pristroja a nie su polarizovane 95 percent ucinnosti svetla

matac
10. mar 2011

@zuzulienka28 na ekzem (atopicky) pouzivam bambucke maslo, detom to velmi pomohlo . hlavne toto obdobie je najhorsie (jar) a lampu pouzivam Bioptron. zatial mam len zakladnu , ale obj. sam aj ostatne .

sanitar
10. mar 2011

@matac treba to skusit je liecba ucinejsia aj oxy sprey

matac
10. mar 2011

oxy sprej mame (jezisko kupil) ,ale nie babka podarovala ked deti mali sopliky

sanitar
10. mar 2011

@matac tak uz len terapia farbami chzba no ak treba vysvetlim viac

matac
10. mar 2011

@sanitar budem rada , dakujem

sanitar
10. mar 2011

@matac vsetky farby sa rozlozene tak ako duha cervena ,oranzova,zlta,zelena,modra,indigova,fialova a kazda ma vlastny vlnovy rozsah posobenia na nas a nase organy

kaselka
10. mar 2011

@sanitar neviem, či chcete niekoho zavádzať, alebo nemáte informácie. Ja mám doma Biostimul (zatiaľ max. spokojnosť), tiež je schválený ako lekársky prístroj, model BS501dokonca získal aj cenu zlatú Inchebu v r. 2008. Polarizácia je 96%. Veď nakoniec kto chce nech si pozrie a presvedčí sa sám. http://www.biotherapy.cz/www/www/index.php Dokonca je lacnejší 🙂

sanitar
11. mar 2011

@kaselka nenasiel som ze by to mal certifikat ako zdravotnicky pristroj klinicky odskusany a nikoho nezavadzam snazim sa iba vysvetlit co poznam a viem

kaselka
11. mar 2011

@sanitar je to tu: http://www.biotherapy.cz/www/soubor/index.php?k... súbory na stiahnutie na str. 2 je aj to ocenenie Incheba dokonca už aj z r.2010. Ja len nemám rada, keď niekto bez toho, aby si zistil info niečo tvrdí viď. odpoveď pre zuzulienku28 - včera 16:41 ...............

sanitar
12. mar 2011

@kaselka ja som si to presiel a nenasiel certifikat ako medicinsky pristroj a nemam rad ked niekto tvrdi o mne ze si to nenastudujem mila kaselka

kaselka
12. mar 2011

ja zasa nemám čas dohadovať sa s niekým na fóre..... Ten certifikát to má na 100% ja mám ten prístroj doma a je uvedený aj v brožúre. Vlastne o nič nejde, ja nie som predajca Biostiumulu len užívateľ a spokojný. Kto si chce zakúpiť lampu musí sa rozhodnúť sám akú si vyberie, kto si dá námahu informácie sa dozvie a týmto by som našu debatu ukončila

jana
13. máj 2011

Ahojte. Chcela by som sa spytat ci nema niekto skusenost s touto Biolampou ENERGIE-LAMPE - http://www.esogroup1.com/product/biolampa-energ... , pripadne, ten kto uz ma niejake skusenosti s biolampou, ci si o nej mysli. Dakujem.

sanitar
15. máj 2011

@jana nema certizikat medicinskeho pristroja a nema frekvenciu na liecenie

jana
18. máj 2011

@sanitar a aka frekvencia ma byt aby biolampa mala liecebne ucinky. A tiez by ma potom zaujimalo, preco ju ponukaju na trhu. Sa nevyznam v tycho veciach a kedze som na materskej a peniaze nemame na zvys, a pre maleho by som tu biolampu chcela, hlavne, tak som chcela kupit tuto. No a 1000 Eur je pre nas vela. Ale dakujem za odpoved.

ivett1
18. máj 2011

ahoj...my používame celá rodinka biolampu biostimul a sme s ňou spokojní...a prikláňam sa k názoru, že k nákupu biolampy sa musí rozhodnúť každý sám a poriadne si preštudovať, čo ktorá ponúka (je ich dosť a rôznej kvality a za rôznu cenu)...my sme sa pre túto rozhodli, hlavne kvôli deťom...je výborná na posilnenie imunity 🙂 (na drobné ranky super urýchľovač...už odskúšané🙂)...to rozhodovanie nám trvalo pravdaže dlhšie... 😉 ...táto lampa sa používa aj v jednom projekte, ktorého garantom je Ministerstvo zdravotníctva (brali sme to ako plus...)... a má aj certifikát - patrí medzi zdravotnícke prostriedky....okrem toho - non stop poradenstvo (už sme ho využili... 😉 )...zhrniem to, sme len užívatelia, ale zatiaľ (už 8 mesiacov) spokojní🙂

sanitar
20. máj 2011

nie som zastancom tvrdej vymeny nazorov ale iba jedna bioptronova lampa ma certifikat medicinsky pristroja.kazda lampa ma svoje a proti .lampu pre male deti treba pouzivat zakladnu farbu a nie experimentovat.

marcel546
2. aug 2011

my mame biostimul, manzelka ma pasovy herpes a sme s nim velmi spokojni, kupovali sme ho v zdravotnych potrebach v nitre, mali tam viac typov biolamp, dali sme si ich poukazovat a najviac sa nam pozdaval prave tento.

dena
23. aug 2011

mam velmi skaredy ekzem pod prsiami a uz ani kozna dr. nevie co so mnou...chcela by som vyskusat biolampu zepter...ale neviem ci mozem ked som v 29tt...viete mi niekto poradit?

abies
24. aug 2011

Ahojte, mate prosim Vas niekto skusenosti s biolampou Energy-lamp D-514 ?
http://www.zlavadna.sk/team.php?id=1574
Rozmyslam nad kupou, prosim poradte. Dakujem pekne

sanitar
31. aug 2011

@dena mozete aj pocas tehotenstva bioptron neskodi

sanitar
31. aug 2011

@abies vsetky su len lampy neucinne nemaju dostatocnu frekvenciu

karamelinka
10. okt 2011

ahojte mame doma biolampu deti su chore maly nastupil do skolky a uz je zasa doma chcela by som im nasvatcovat nosi ale neviem ako niekto mi hovoril ze musia byt chranene oci noale potom ako nasvietit 8 mesacnu dceru?a syn odmieta slubujem mu kadeco snazim sa ho presvedcit a neda sa zlomit ale od zajtra si budem nasvatcovat aj ja nos aby videl ze je to v poho..len co s tou malou...neviete mi niekto poradit?dakujem

sanitar
13. okt 2011

@karamelinka oci nevadi ak ma otvorene ja mojej dcere neslubujem nic ale hovorim ze bude zdravsia a nemusime ist k lekarovi.paci sa mi sposob najskor ja a potom dieta skuste formou hry na plisakoch ja som tak zacal najskor plisak potom ja a nakoniec dcera