Aké máte skúsenosti s detskými topánkami Superfit?

steffi22
9. jan 2015

Ahojte baby,zaujímalo by ma aké máte skúsenosti s týmito topánočkami,pretože ja som ich túto zimu kúpila malému a máva v nich strašne studené nožičky. Som z nich absolútne sklamaná,toto som fakt nečakala,chcela som pre neho dobré a kvalitné topánky a nakoniec som asi kúpila úplne šmejdy za kopec peňazí. Mali ste aj vy takýto problém?

jenn7
9. jan 2015

Skusenosti len tie najlepsie, ja osobne na tie boty nedam dopustit, nikdy sa este nestalo aby premokli a to v nich bezne chodi v dazdi a studene nohy som si tiez nevsimla.

meluela
9. jan 2015

mojmu sa superfitky letne strasne rychlo predrali - nevydrzala to gumena podrazka, po par tyzdnoch v nej bola diera ... ale nejako sme ich donosili, kebyze mi ich na mesiac zoberu na reklamaciu, tak uz je rovno jesen a su nam na nic ...

tatis
9. jan 2015

Ja na ne nedam dopustit, my praveze v nich konecne nemavame studene nozky. Okrem nich mava snehulky z Lidla, ale do tych mozeme dat aj dvoje hrube ponozky a ma nohy ako lad. Mal ich vlani a ni tento rok som neodolala a kupila som mu jedny cizmicky 🙂 Ja odporucam 🙂

marcah
9. jan 2015

ja som tiez spokojna, maly ma stale min jeden par z tejto znacky, ci jesenne, ci zimne a zatial sa nemozem stazovat... a sice sa v nich nabehal dost, vydrzali a su odlozene aj pre mladsieho v celkom prijatelnom stave

pribinak
9. jan 2015

Ja kupujem len superfitky, sme pomerne temperamentna povaha a tieto jedine vydrzia sezonu, kupuje tie goratexove a nepremokaju a ani nam nemrznu nozicky

steffi22
autor
9. jan 2015

ja tomu fakt nerozumiem,veď mi máme tiež tie topánočky zimné goratexové a aj tak má v nich nožičky ľadové a vy si ich zasa neviete vynachváliť aké su teplučké,netušíte kde môže byť problém?

chrumka84
9. jan 2015

Zimne nozicky moze mat aj preto, ze su mu topanky uzke + ponozka navyse = este uzsie. Takze sa mu zle prekrvuje noha.

steffi22
autor
9. jan 2015

@chrumka84 Ďakujem za tip,ráno sa na to hneď pozriem.

chrumka84
9. jan 2015

@steffi22 skus vytiahnut vlozku, ak sa da a postavit ho na nu. Ak presahuju prsteky cez vlozku po stranach, tak su uzke.

steffi22
autor
9. jan 2015

@chrumka84 skúsim ju vytiahnuť,to je super nápad,dúfam,že sa to bude dať

jamelia
10. jan 2015

My mame tiez superfit, kupujem obom detom, maju baculatejsie nozky a som s nimi spokojna. Nozky studene nemaju, ani nepremokaju, tak im zostanem verna asi aj nadalej 🙂

roxana280
10. jan 2015

@steffi22 ja som teda vždy dávala dieťaťu lepšie a drahšie topánky ako sebe..vytriedala som veľa značiek, najlepší pomer cena kvalita sa mi osvedčili od Protetiky
http://www.protetika.sk/sk/detska-obuv-m/

mimikas
10. jan 2015

U nas su Superfit naj, zimne mame len jedny a ani raz nepremokli aj ked moj maly ich pouziva aj ako gumaky 🙂 ani raz nepremokli a nohy ma stale teple. Nedavas jeh prilis vela oblecenia pripadne velmi hrube alebo zle ponozky?

mimikas
10. jan 2015

Tiez ma napadlo ci nie su topanky male pripadne uzke alebo az velmi velke

zm79
10. jan 2015

@roxana280 S protetikou suhlasim, ale nie na zimu. Jedenkrat som to riskla a kupila malemu protetiku a ku koncu zimy boli topanky znicene ale hlavne premokali. A nezdaju sa mi az take cenovo vyhodne, ved zimne stali okolo 45E proti cca 65E za Goretex Superfitky, ktore po jednej sezone vyzeraju ako nenosene. A to mam 3 deti a von chodime casto a vela.
Este sa mi osvedcili Geox, tiez su nepremokave a teple.

zm79
10. jan 2015

@steffi22 dnes uz neplati, ze do zimnych topanok treba davat hrube ponozky. Prave ako poradili baby, ak je noha natlacena v topanke, skor jej bude zima. Ale samozrejme, musia to byt dobre topanky. Suseda mala tie z lidla a mala mala nohu uplne spotenu, mokru, co asi nebude uplne najlepsie.

roxana280
10. jan 2015

@zm79 ja som ich nainpregnovala aj ked su kozenne, nepremokaju, su teplucke, makke,
ale je pravda, ze kupujem vzdy este jedny na zimu, teda dvojo, jedny od Protetiky a druhe obycajne v Sportissime, nepremokave, goratex,softschell, maju tam rozne dobre znacky za akciove ceny, ja som kedysi kupovala Ecco priamo v podnikovej predajni v Martine, tie sa mi osvedcili najviac, tam sa daju kupit za rozumne aj vypredaju cenu, tak ak zas pojdem okolo, pojdem kupit tam, je jedno aka sezona, tie ich topanky su fantasticke, manzel si tiez velmi pochvaluje

steffi22
autor
10. jan 2015

@mimikas
@zm79 práveže mu nedávam hrubé ponožky,pretože už v obchode ma na to predavačka upozornila,že to nie je potrebné a nie sú mu ani úzke ani malé,dnes som mu ich po vašich príspevkoch pre istotu ešte riadne skúšala a všetko bolo o.k.ja tomu fakt nerozumiem

zm79
10. jan 2015

@steffi22 😉 tak posledna rada je, ze ak to malemu nevadi, tak neries 😉 ja mam stale studene nohy a ruky....

aninka30
10. jan 2015

Kazdu zimu malemu kupujem len tuto znacku. NIKDY nesklamali a napriek vysokej cene planujem kupovat aj nadalej.