Aké máte skúsenosti s metódou nadpájania vlasov?

casy30
24. aug 2009

Dievčatá, hlavne tie, čo máte nadpojené vlasy, chválite si? Ľutujete? Ako sa o ne¨staráte? Uvažujem o tom, dať si vlasy nadpojiť. V bibi chic v TT nadpájajú nejakou novou metótou..vlasy by vraj mali vydržať 18 mesiacov...sem s vašimi skúsenosťami. ďakujem za každú radu a názor 😉

bets
24. aug 2009

ja som uvazovala o clip in. aj by som si objednala cez net, ta cena sa mi zda v pohode. len sa obavam, ze by som si to ani raz nedala, lebo by mi nesedela farba, a potom by to bola skoda vyhodenych penazi.
na trvale predlzenie nemam odvahu, lebo mam jemne vlasy a ked som citala nejake diskusie ohladne predlzenia, tak tam bolo dost negativnych reakcii na temu znicenych vlasov po predlzeni.
keby bola moznost niekde vyskusat clip in a vidiet odtien, pripadne si to dat zafarbit na svoj odtien, velmi by som to privitala a mala vzdy dlhe vlasy po ruke pre nejaku prilezitost.

martinadt
24. aug 2009

nadpojené vlasy sú krásne, no na druhej strane je potrebné si uvedomiť, či do nich chcete vraziť naozaj toľko peňazí
bets neviem čo je clip in, zrejme nejaké vlasy na sponkách, resp. na hrebienčekoch? 😕 dnes sa dajú vlasy robiť mnohými spôsobmi, no potom je to citeľné asi aj na cene. ja keby som si teraz dávala predĺžiť vlásky, určite našívaním, cena za prameň závisí od jeho dĺžky a minimálny počet prameňov je tuším okolo 30 😕 možno viac. kamarátka sa tomu venovala nejaký čas, lenže na zahustenie, resp. predĺženie potrebujete cca tak 80-100 prameňov. 😉 čiže predĺženie cca 60cm vlásky vychádzajú okolo 10-11 tisíc v SK 🙂 potom sú vlasy robené inými spôsobmi ale tam sú tie ceny aj okolo 30tis. 😝 ale pri našívaní spoje vôbec nevidno, vždy sú prispôsobené farbe prameňa, a vlasy držia alebo sa preväzujú po 3 - 4 mesiacoch s tým, že za zloženie pramienka, a opätovné naloženie pramienka sa opäť niečo platí, ale potom sú tam len také menšie sumy, tie neviem ale napr. 1 prameň = 20 - 40 SK 🙂

ygreen
24. aug 2009

mě by vadilo, že si nemůžeš pořádně pročesat a ošklivě vypadaj v culíku

martinadt
24. aug 2009

ygreen, mala som predĺžené vlasy, keď to niekto vie pekne urobiť, tak to absolútne nevidno 😉 jasné keď už to niekto obzerá že kde máš spoj, tak áno, ale inak nie 🙂 ale s prečesávaním je pravda, že na to potrebuješ špeciálnu kefu

nikollette
24. aug 2009

Ja som mala 60cm, ale maly mi to trhal.. mala som az skoro po zadok..
tiež v TT som si dávala...
ale uz by som si nedala.. vlasy mi pomaly dorastaju do pol pasa, to mi stačí...
padalo to po čase, a motalo sa mi to v hlave už po mesiaci...
a vysolila som za to pekne veľa penazí.. dakujem už by som nechcela..

a mala som aj clip in, to ma nebavilo nadpajat.. takze som to pouzila asi 2 x a dovi!!!!

luucia
24. aug 2009

Já jsem prodloužené vlasy taky měla 😉 Byla jsem spokojená, ale malá mi je taky tahala 😒 Spoje nebyly vidět a česala jsem si je speciálním kartáčem a v pohodě 😉 Ale je fakt, že ted když má někdo prodloužený vlasy, tak to hned poznám 😉 Trochu to vidět je 😉

predlzovanievlasov
9. jún 2010

Predlzenie vlasov vase vlasy nenici pokial sa o ne starate ako sa mate a pokial na to mate dobru kadernicku.ked uz sa odhodlate si dat predlzit vlasy treba si uvedomit ze sa o to treba starat niekolko nasobne viac ako o svoje vlasy.odporuca sa spat zapletanom copiku neumyvat si hlavu v predklone, vtierat hydratacne olejceky, pravidelne cesat rano pocas dna aj vecer pred spanim a pod... velmi dobra a setrna metoda su eurolocky! ja s tym robim a zakaznicky aj co maju jemne vlasy su s tym spokojne,

lier
24. máj 2011

Ahojte, zhanam viac informacii o metode: http://www.fischbach-miller.sk/predlzovanie-vlasov , konkretne TV Stripe. Mala niektora z vas skusenost? Hocijake info 😉

tereziinka
19. okt 2011

Ja za seba odporúčam stránky na www.clipin4you.cz
Tak kvalitné vlasy som naozaj dlho nevidela a to poštovné mi za to stojí ...: D
Odporúčam som moc spokojná ..