Aké máte skúsenosti s mixérmi značky ETA?

multifood
28. apr 2008

s mixérmi ETA nemám dobré skúsenosti .hlavne s mixérom ETA 0010 ktorý prdí, aké máte vy skúsenosti s mixérmi ETA?

ikke
28. apr 2008

multifood • Dnes o 15:08
prosím vás mne sa na mixéri ETA 0010 odlomil ten plastový cuplík, čo drží mixovaciu nádobu v spojení s hriadelom motorovej jednotky. čo s tým mám robiť?

bora8 • 1d, 17tt • Dnes o 19:13
reklamovať 😉

belanna.st
21. máj 2008

no nic příjemného, ale doufám že to neplatí pro všechny výrobky eta, protože jsem si včera objednala domácí pekárnu od ety,tak doufám že bude v poho....

belanna.st
4. jún 2008

tak ono je to jedno, protože tu pekárnu neměli tak mám nakonec jinou značku,ale co jsem četla na diskusi, tak nechci poškodit značku eta,ale hodně ženských si na to stěžuje, dokonce víc než na neznámé značky,alespon co se týká pekáren a byly na ně dost hnusní,když ji byly reklamovat prý dost nepříjemní...

parybka
5. jún 2008

belanna: nestras, my mame pekarnu Eta 0149, mame ji asi 14 dnů a zatim funguje bez problemů. Akorát by mě zajímalo, jak dostat z chleba ty pečící háky tak, aby chleba ještě vypadal jako chleba.. 🙄

titkovamiriam
5. jún 2008

ja mam ETU rychlovarnu konvicu,jogurtovac,zehlicku,vysavac aj hriankovac a vsetko funguje niekolko rokov.

bika
15. jún 2008

aj my máme ručný mixér ETA už takmer 2 roky a funguje bez problémov... a známi majú pekáreň ETA zhruba asi pol roka a vychvaľujú ju veľmi...

lenocka6
17. jún 2008

Ahojte,
my mame pekaren Eta uz vyse roka a stale pekne funguje a nic nam tam doposial neskripalo. Haky z chleba mozes vytiahnut po upeceni, ale to ti tam vzdy zostanu dierky. Ale mozes si vypozerat kedy ti pekaren zacne piect a vybrat to este z cesta. Tak tam budes mat len tie male dierky, kde sa haky nasadzuju. 🙂

denisocka
18. jún 2008

ja mám etu vysavač-je oki,akurat sa hned odlomila ta pohybliva hlavica umelá,čo vysáva,potom mám 2x kulmofen,obe pri beťžnom používani "zahoreli" 😀 ale ináč som ete verná,mala som aj krepovačku,ta je funkčná

kocurik16
29. dec 2008

ručný mixer eta mi slúži už 18 rokov,ale to je aj jediný,zbytok či vysavač,alebo robot sa pokazil na počkaniee

beruska2x
3. jan 2009

my mame rucni miixer, vysavac (oboje asi 5 let) a ted detske chuvicky a spokojenost....