Aké máte skúsenosti s operátorom O2?

bubinko83
12. mar 2009

Ahojte,ake mate skusenosti s touto mobilnou sietou.Chcem si kupit O2 fer na dobijaci kupon.Neviete ako sa plati napr.internet?

denisocka
22. júl 2010

je super. tak nema zmysel brat asi 2 karty,ked jedna nova mi príde a druhu ma MM už rok . alebo žeby som vzala ešte na neho a bude pre svokru ??? škoda že telefony nerozdavaju 😀

diky
@momka

momka
22. júl 2010

@denisocka
Nie nemusíte brať druhú kartu. Ale zas keď zoberiete a dáš svokre, tak v tom prípade, ak to "naviažeš" zas na manžela, že získal nového zákazníka, tak jemu sa ten benefit Mojim trom zdarma predĺži o ďalšie 3 mesiace, to znamená, že ty z tej novej karty môžeš volať 3 mesiace zdarma, svokra tiež 3 mesiace, ale manžel až 6, lebo každým novým zákazníkom sa to predlžuje, alebo naviazať na teba a ty budeš mať 6 mesiacov.

U nás to bolo - manžel bol O2 od vlaňajška, ja som si prenášala číslo v apríli, keď mi končila viazanosť u T-Mobilu, manžel ako existujúci zákazník si ma získal ako nového zákazníka, súčasne so mnou prenášala číslo moja mama, ju som získala ja ako nového zákazníka, a tak mal manžel 3 mesiace, mama tiež a ja mám momentálne 6 mesiacov zdarma, ale túto novú kartu, čo som si objednala naviažem tiež na seba a budem mať ďalšie plus 3 mesiace. A potom ešte možno objednám ďalšiu a potom by som mala 12 mesiacov zdarma, to je maximum, ale aj tak sa dá veľa ušetriť, keď je rodina v O2 a rok volám s nimi zadara. Okrem toho keď je na tej karte ten bonus 50 %, tak sa to podľa mňa oplatí.

denisocka
22. júl 2010

no už som vzala aj na muža 🙄 😅 ale tak,ked som objednala dve,tak nemusim obe použiť? ja som z toho magor,očkam až príde a musim zohnať telefon,kde ju pichnem 😀

momka
22. júl 2010

@denisocka V reklamách majú všade, že môžeš volať až 9 mesiacov zdarma , keď získaš 3 nových zákazníkov, ale keď teba najprv získa nejaký existujúci zákazník tak ty ako nový dostávaš 3 mesiace a plus získaš 3 nových, to je ďalších 9 mesiacov, takže týmto spôsobom sa dá spraviť až 12 mesiacom zadarmo. 😉

momka
22. júl 2010

@denisocka Nemusíš ju použiť, to získanie nového zákazníka musí byť do 30 dní od aktivácie karty, po 30 dňoch sa nový zákazník stáva existujúcim, ale kartu aktivuješ až zavolaním na zákaznícku linku, kým je v šuflíku, zatiaľ nie je aktívna.
A nevadí, keď sú karty na jedno meno, napr. ja mám v O2 oficiálne až 2 karty /aj starší syn je na moje meno, nakoľko deti ešte nemôžu mať karty na svoje meno/ a teraz som objednala tretiu, ale v systéme je to jedno, keď aj všetky karty sú na moje meno, aj tak ich môžem spárovať, že som existujúci zákazník a tá ďalšia karta tiež na moje meno akože získam samu seba ako nového zákazníka, vraj oni sa nestarajú existujúci a nový zákazník je tá istá osoba, hlavne, že to číslo, ktoré sa aktivuje je nové.

momka
22. júl 2010

@denisocka
Inak všetky tieto info mám zo stránky O2 z fórumu, odtiaľ som vyčítala tieto "fintičky" a vlastne teraz už aj z vlastnej skúsenosti.

denisocka
22. júl 2010

@momka dakujem,a dokey plati ta akcia? myslíš že bude aj o 3mes ešte aktualna?

momka
22. júl 2010

@denisocka Nevidela som nikde, žeby mali určený dátum, dokedy to platí, takže podľa mňa to bude platiť dlhodobo. Nejako musia získavať zákazníkov. 😀

denisocka
23. júl 2010

@momka do kolkych dni ta karta prisla?

momka
23. júl 2010

@denisocka myslím, že cca do týždňa, ale boli na fore aj takí, čo sa sťažovali, že im neprišla aj 10-14 dní, asi závisí aj od množstva, ktoré boli objednané.

denisocka
1. sep 2010

@momka no cau,tak muz uz ma na 6mes zadara,ešte ziskat jedneho, 😀 ja mam len an 3 ale to mi stači . kto sa povazuje za noveho zakaznika? ten kto sa stal zakaznikom a akt. si kartu v nejakom XX čase dozadu? npr. v priebehu mesiaca ? lebo ked som skušala aby novy zakaznik bol niekto,kto je O2 už asi rok tak to nevzalo

momka
2. sep 2010

@denisocka Čau! V prvom rade blahoželám k narodeniu malého Tobiaska. 🙂 Presne tak, ako si písala, nový zákazník je ten, kto si aktivoval kartu max 30 dní dozadu, po uplynutí 30 dní sa stáva už existujúcim zákazníkom. 😉

denisocka
27. feb 2011

@momka dik,sice neskor 🙂

silvia1983
29. nov 2011

ako casto sa musi dobijat kredit na kartu, a aka je najmensia suma kreditu ??

sandrika1986
5. feb 2014

Ja som mala Orange, T-Mobile kedysi a už som tri roky u O2, nemám paušál . Vyhovuje mi skôr dobíjanie kreditu 🙂 S O2 som spokojná.

zuzana500
13. aug 2014

Ahojte...kto ma skusenost ako ja?!!
Mam ten najvyssi platinovy pausal v O2,tym padom mam u nich zlavu 288€ na telefony a tablety.
Ked si chcem tu zlavu uplatnit tak pri vypisovany mojich osobnych udajov sa pyta na moj prijem,zamestnanie a vse okolo toho.Momentalne som nezamestnana ,ale peniaze mam z brigad,staci mi doplatit len malu ciastku nato aby som ten tablet mala.No kedze niesom zamestnana mozem si ist piskat!!!Ale to ,ze ked som nebola zamestnana a brala som si telefon na splatky u nich to ich uz asi nestvalo??!!Uplny nonsens..odopieraju ti zlavu na ,kt.mas narok a kt.ti sami nuukaju ale nemozes si doplatit pos*anych par eur.!!!!

carda7
19. nov 2014

LUDKOVIA...ZACNITE SI..STRAZIT SPOTREBU..A ..ZASIELANIM..SMS..NA CISLE 99222..Z VLASTNEJ SKUSENOSTI..ANI OPERATOR..S KTORYM KOMUNIKUJETE..NEVIE ZE SMS A SUMA V NEJ JE BEZ DPH...JEDNA SA HLAVNE O CISLA KDE SI UPLATNUJETE BONUS..TO JE TYCH 150..EUR..KDE SA UZ DRUHY..KRAT NA TO POZABUDLO..NEODCITALI..MI TUTO SUMU..PRICOM..SI KONCOM FAKTURACNEHO OBDOBIA..DAVAM ZASIELAT SMS SPOTREBU CO JE ZDARMA..A TAK SI TO V PODSTATE KONTROLUJEM..NO NAJVACSIA DRZOST OPERATORA AK VAM POVIE ZE TO NIE JE SMERODATNA SUMA...ALEBO VAS OKLAME ZE VAM BONUS BOL ODCITANY..A DODATOCNE ZISTIM..ZE NEBOL KED SI POZRIEM..FAKTURU...A SAMOZREJME..AK NATO PRIDEM JA AKO ZAKAZNIK..TAK OKREM DOBROPISU TO JE VRATENIE..TOHO BONUSU 5 EURO DOBROPISOM..SI NAROKUJEM AJ NA KOMPENZACIU 3 EURA..KTORE..MI AKO PREPACTE STIAHNU Z FAKTURY......TAKZE LUDIA POZOR....SLOVO ....FEEER....AKOSI UZ STRACA...NA KVALITE...

carda7
19. nov 2014

@zuzana500 ...vykasli..sa na tablet..ja tieto veci kupujem..cez bazos..alebo iny bazar..aj so zarukou..a za podstatne nizsiu..cenu..operato..ma strasne premrstene ceny..a pokial si to nevies dat ako podnikatel do nakladov tak sa to to neoplatii

filip45
20. feb 2015

chcem všetkych upozornit na mobil Lenovo typ A536 kupeny v O2e-shope komunikuje len v čínštine ani po vložení sim karty sa nič nemeni takže vas čaka cesta na predajnu kde vam udajne s tim niečo spravia takže neobjednavat 😒

eva217
30. jan 2016

Dobrý večer najde sa tu niekdo kdo presiel z o2 z pausalom na ineho operatora?? Zujimalo by ma či s ytm bol nejaky problem dakujem

mima19216
25. feb 2016

Dobrý deň chcela by som sa spýtať kupili sme ešte pred 3 mesiacmi kartu O2 ale až dnes som ju prvý krát založila do mobilu kartu mi v pohode prijalo ale nemožem ani nikomu zavolať ani napisať sms ani isť na mobilne data a vždy ak idem niekomu zavolať ta mi ani nevytočí danu osobu len mi tam vyskočí že: Mobilná sieť nie je k dispozícii. neviete prečo? prosim poradte mi niekto čo stym mam spraviť...ďakujem

melany_s
25. feb 2016

@mima19216 neviem, či to bude tým, ale - platnosť kreditu v O2 je tri mesiace, potom prepadne. ak si kartu dobiješ, prepadnutý kredit ti vrátia

kacenka161291
23. mar 2017

Ahojte,mám taký problém.v utorok som si bola platiť paušál vceta ráno keď som si pozerala aplikáciu moje 02 všimla som​ si že paušál mi stále ukazuje že nieje zaplatený a aby toho nebolo málo slečna predavačka má oklamala o 12 €. Žiaľ doklad o úhrade som omylom vyhodila a v O2 mi tvrdili že bez neho sa a tým nedá nič robiť. Slečna sa asi niekde pomýlila v údajoch a bohvie kde šli moje peniaze. Ako by ste to riešili na mojom mieste? Ide o vyše 100€

lolitha
30. nov 2018

Take ze vrele neodporucam . Mala som kredit na karte ktoru som nemala v mobile z roku 2011 zrusili mi cislo a odrbali ma o 19 euro kreditu ktory prepadol! a spatne mi ho nikto nevyplati ! Nadavate na Orange ...ale O2 je kralovsky o..b!

prispievatel
4. nov 2021

Počujte, ako je to s elektronickým platením faktúr? Cez MojeO2 aplikáciu to blbne a keď je tam napárovaná platobná karta, v banke potvrdené povolenie, potom ani tá platobná brána kde sa zadáva karta ani to nejde... A skúšal som poslať prevodom že IBAN a variabilný symbol čo dali a už druhý deň ubehol a stale ukazuje že faktúra nieje zaplatená. Keby toto viem tak zaplatím v hotovosti priamo na pobočke ale peniaze na to určené už odišli z úctu. Len akosi nedorazili.