Aké máte skúsenosti s operátorom O2?

bubinko83
12. mar 2009

Ahojte,ake mate skusenosti s touto mobilnou sietou.Chcem si kupit O2 fer na dobijaci kupon.Neviete ako sa plati napr.internet?

bubba
10. dec 2009

mamutka tak to konecne usetrim aj ja 😀

momka
10. dec 2009

Ja som tu už písala, ako ma okráda T-Mobile o neprenesené voľné minúty, tak už čakám až mi skončí posledný marcový deň viazanosť a letím do O2. Manžela a syna som už prenielsa pred mesiacom a som veľmi rada, lebo momentálne je v nemocnici po operácii, nemocnica je kvôli chrípke uzavretá a ja s ním môžem denne viackrát lacno telefonovať a vykecávať len vďaka O2, keďže majú po 3. min. zadara a volám zo synovho telefońu. 🙂

gudulo
10. dec 2009

tie nocne SMSky sa daju nastavit tak, aby ti chodili az rano - myslim od 7mej

hasleerka
10. dec 2009

ja som si dnes bola zmeniť O2 pre mňa na O2 fér a čo ma potešilo je že mi zostalo aj O2 jednotka, čiže volania do vlastnej siete za dve koruny a do ostaných sietí budem mať za 4koruny ... to isté má už aj moja dcéra

ale je pravda že máme ešte aj t-mobile - easy karty

bubba
11. dec 2009

no super haslerka..

ianc vraj maju byt dalsie nove siete.mne raz volali z coop jednota robili prieskum trhu priedbezny ze ci sa im to oplati,ale asi nie lebo to uz bolo tak pol roka az rok dozadu,ale v tyzdni ked mi volal mm tak mi hovoril ze bol v tescu a ze tam mali plno prospektov o tom zeby chceli otvorit dalsiu mobilnu siet.este ze O2 sa da zrusit kedykolvek... obe boli lacnejsie ako O2

jedina vec na O2 co mi vadi je slaby eurotelacky signal(u nas) a obavam sa toho ze ked dokoncia svoje siete tak to bude este slabsie.... 😅

bubba
11. dec 2009

ja som s orange nemala nikdy problemy co sa tykalo sms iek alebo coho...len tie vysoke faktury..ale signal som mala zarucene skoro vsade este aj v tuneli 😀

nikka23
11. dec 2009

Ahojte baby,
ja som tiež v O2 a som veľmi spokojná. Faktúry som nikdy nemala také malé ako teraz. V Orange som mala volania cez deň zadarmo, ale len do ich siete a faktúry mi chodili cez 25 €.
Čo sa týka volania v O2 po 3. minúte zadarmo, tak to platí len do O2 siete a po prevolaní extra balíčkov.

mamutka
11. dec 2009

ja som sa nahlasila, ze chcem previest cislo a 5 dni pomaly fuc a nejak mi nikto nevola, ze co dalej 😅 este mi orange poslal v poslednom krci taku reklamnu sms zase, len co mi zapratavaju mobil 😠

majina.b
11. dec 2009

5 dni pracovných

je mobil u pomaranča evidovaný na teba? ak nie tak ťa nepustia

mamutka
11. dec 2009

jasne, som im bola roky verna, ked si spomeniem na tie faktury kym som bola v zahranici a mm bol doma osamely 😠 maly by mi poslat nejaky velky darcek 😀
pomarance som bola navstivit a overit si kedy mi zmluva skoncila, vsetko je OK, aspon podla slov toho cukrika za pultom
ja som si trdlo nezapisala kedy som vyplnala formular u O2, ci v piatok, cez vikend, alebo nedajboze az tento pondelok..........niekedy nevychadzam z udivu zo seba 😅 ale som riesila vela inych veci cez net, tak sa omluvam sama pred sebou.
ak ma prestane boliet hrdlo, tak pojdem do dajakej predajne sa popytat cez vikend, ja uz sa neviem dockat, mne tie faktury uz vysavaju aj krv, nie len prachy 😝

majina.b
11. dec 2009

mne prišla sms o2 okolo pred polnocou na piaty deň
ružový akčne ponuky mi posielali ešte 2 mesiace po odchode

petot
11. dec 2009

Tak už sme tam.

nikka23: Ako je to s tými balíčkami? Keď mám 100 minút do všetkých sietí, tak sa mi hovor do O2 bude faktúrovať celý? A až po prevolaní 100 minút to začne byť zadarmo po 3.minúte?

petot
11. dec 2009

mamutka: Hej, to som počul, aké ponuky sa zrazu dajú, keď človek odchádza 😀

Tak isto UPC, keď sme ich rušili, zrazu nám núkali polovičný paušál.

A do konca roka sa asi budú snažiť, aby si ľudí zaviazali, lebo EÚ už obmedzuje viazanosť na max 12 mesiacov. Kolegovi vraj ponúkli (sami mu zavolali) akciový mobil 4 mesiace pred koncom viazanosti. Len aby to bolo ešte tohto roku.

mamutka
11. dec 2009

aku peknu hrubku som si vyrobila vyssie, za maly by, mam dobry den proste 😝
no ak mi pomarance este aj poodchode budu posielat na drzovku ponuky, tak dakujem pekne. nuz ale ked maju penazi na rozhadzovanie, tak co, som pred par rokmi pocula od ich zamestnanca, ze vianocny vecierok pre zamestnancov stal 700 tisic, aspon viem kam idu moje prachy, to nie ako u dani, v ktorom vrecku tie skoncia....

leniciatko
12. dec 2009

ja som tiež pomaranč a pomýšľam na bublinky.... na bublinkách som našla kaukulačku,tam som si naťukala kolko pošlem sms a prevolám minut...tak: v pomarančoch platím vyše 20 éčiek každý masiec,ale v O2 mi to vypočítalo 10 a pár centíkov. ak to takto bude aj na jar ked končím paušál,tak neváham,aj ked všetci doma máme orange,lebo ešte stále sa mi to vyplatí....

denisocka
1. júl 2010

už ste niekto využili tu akciu - vo štvrtok karta cez inetrnet zadara + 50% prve nabytie navyše?

salma22
16. júl 2010

nemam o2 dlho ale som spokojna dobijam si karticku a je to eno-nuno skvele 😀 ,...a pausal uz nechcem 😔 ,po fakturach ma vzdy zmrazilo brrr

traktor
16. júl 2010

my sme mali tmobile, orange a teraz mame O2 a je to neporovnatelne, ten rozdiel kolko platim...no uzas..a to volam a volam a volam.. 😀

romanelka2
16. júl 2010

Awojte ja mam tiez O2 a dost dlho dokonca mam aj internet odnich a zatial som velmi spokojna kredit mi vidrzi omnoho dlhsie ako v inych sietach ktore som mala a este viac volal umna je o2 najlepsiiii 😎 som spokojna a nebudem menit tie orange a tmobile pausaly mi dost komplikovaly život a stači 😀

momka
19. júl 2010

Denisočka ja ju mám doma - kartu zadara a k tomu plus 50 % k prvému nabitiu.

Ja som O2 od apríla, najlepšia je akcia Mojim trom zadarmo na 3 mesiace, ak získate nového zákazníka. My sme si takto "napojili" v rodine jeden na druhého a týmto spôsobom sa dá volať na 3 čísla v sieti O2 až 12 mesiacov. 🙂 /ak získajú vás a vy získate ďalších 3/

denisocka
19. júl 2010

@momka počuj,a ta karta ti prišla kurierom zadara ?teda myslím poštovne

ja som mužovi naordinovala tie 100minut predplatených za 10€ , bo stale prevolal len 70minut a nad 10€ som platila,tak teraz volam aj ja

momka
19. júl 2010

@denisocka Áno prišlo to zadarmo, vyzdvihla som si ju na pošte ako doporučený list. 😉

denisocka
19. júl 2010

@momka tak už len nezabudnuť vo štvrtok, a daju sa aj 2 naraz? a čislo dobre dali,či take kadejake

momka
20. júl 2010

@denisocka Ja ju síce ešte nepoužívam až budúci mesiac si ju aktivujem, tak neviem, ale hádam bude O.K. ešte aj celkom dobré číslo má. Objednávala som len jednu, ale tuším sa dajú na jedno meno za 1 mesiac objednať max. 2 karty. A keď objednáš 2, tak môžete získať volania na 6 mesiacov zadarmo, lebo to získanie nového zákazníka platí aj vtedy, keď si získaš samú seba to znamená, že nekontrolujú, či je to nový zákazník, ale či máš u nich už x ďalších predplateniek. Aj som ju preto objednávala, aby som si predĺžila ten benefit volania zdarma o 3 ďalšie mesiace. Potom ju plánujem dať neskôr synovi. Ale na O2 foŕe je plno takých, čo si ich objednávajú len kvôli volaniam zdarma a kvôli 50 % bonusu a potom ich po prevolaní kreditu už ďalej nepoužívajú.

momka
20. júl 2010

opravujem ... že nekontrolujú, či je to fakt nový zákazník, alebo či máš u nich už x ďalších predplateniek.

denisocka
20. júl 2010

@momka aha a to si daš 3 čisla 2o zadara ?a kedy si vyberieš tie 3čislaa to už pri prvom možem vybrat čislo? šak vyberem pre muža aj pre seba a potom zas 😀 ,len odkial tolko telefonoch,ked ja musim mať t-mobile v mobile 😀

momka
20. júl 2010

Ano to už pri prvom máš hneď nárok, to akože si získala nového zákazníka. Posielajú sa tam SMS-ky, jednu pošle existujuci zákazník, druhú nový zákazník a obaja majú nárok telefonovať zadara na 3 vybrané čísla v O2. SMS ky sa cez systém navzájom spárujú. Tie čísla sa nahlasujú cez zákaznícku linku.
Len potom treba dať pozor, je tam napr. že počas 3O dní musíš uskutočniť aspoň jedno aj krátke volanie na iné číslo alebo poslať SMS, proste, aby sa nevolalo len na tie 3 zdarma čísla, lebo to berú ako zneužitie služby a stiahnu si za to 6 Eur, to je suma, koľko bežne stojí na 30 dní volanie Mojim trom.
http://www.sk.o2.com/mojim-trom-najmilsim

denisocka
22. júl 2010

ahoj,prave som si objednala jednu kartu . teraz ked mi príde tak ako mam toho noveho zakaznika najst? objednať dalšiu pre manžela,či može tu sms poslať moj manžel ked už O2 fer ma

denisocka
22. júl 2010
momka
22. júl 2010

@denisocka
Tvoj manžel bude existujuci zakaznik a tá nová karta bude novy zakaznik. Z manželovho telefónu sa pošle SMS v tvare existujuci zakaznik 09NNNNNNNN , kde 09NNNNNNNN je telefónne číslo novej karty a z novej karty sa pošle SMS na číslo 99222 v tvare " novy zakaznik 09EEEEEEEE" , kde 09EEEEEEEE je manželove číslo. Systém tieto sms spáruje. A potom treba zavolať na zákaznícku linku 949 z jedného aj z druhého čísla a na oboch sa dajú aktivovať až 3 čísla /môže byť aj 1 alebo 2/ v sieti O2, ktoré potom môžete volať počas 3 mesiacov zdarma. Takto vlastne môžte medzi sebou s manželom 3 mesiace volať zadarmo. Ale pozor, ako som už písala dávajte pozor, aby z oboch čísel aspoň raz za 30 dní bolo volané aj iné číslo alebo poslaná SMS, lebo keď sa volajú len tie čísla zdarma, tak to kvalifikujú ako zneužitie služby Mojim trom a potom to spoplatnia 6 Eurami. Okrem toho v momente aktivácie Mojim 3 musí byť na oboch kartách kredit min. 6 Eur. / toľko stojí tá služba bežne, síce vám to z kreditu nestrhne, len to tam musí byť, lebo inak to nebude fungovať. A potom pred uplynutím 3-mesačnej lehoty treba službu deaktivovať, ak ju ďalej nechcete využívať, lebo to ostane aktívne a po uplynutí doby vám to zoberie z kreditu 6 Eur. Ale tiež sa to dá deaktivovať bezplatnou SMS. Pred ulynutím platnosti Mojim 3 vám príde cca 14 dní pred dátumom upozorňujúca SMS správa. No dúfam, že som to napísala zrozumiteľne. Ak nie, kľudne sa pýtaj. 😉

Aktivácia služby Odporučte a získajte

Pošlite Vy, aj známy, ktorého ste odporučili, bezplatnú SMS
správu na číslo 99222.

Vaša SMS správa bude mať tvar:
„existujuci zakaznik 09NNNNNNNN". 09NNNNNNNN je telefónne číslo nového zákazníka - Vášho známeho.
SMS správa Vášho známeho bude mať tvar:
„novy zakaznik 09EEEEEEEE" 09EEEEEEEE je Vaše telefónne číslo (telefónne číslo existujúceho zákazníka).

Nový zákazník musí odoslať túto SMS správu do 30 dní od aktivácie jeho novej SIM karty O2 Fér. Keď sa SMS správy úspešne spárujú, službu Mojim trom si obaja môžete užívať až tri mesiace zadarmo.