Aké máte skúsenosti s operátorom O2?

bubinko83
12. mar 2009

Ahojte,ake mate skusenosti s touto mobilnou sietou.Chcem si kupit O2 fer na dobijaci kupon.Neviete ako sa plati napr.internet?

ukmima
12. mar 2009

Preco chces O2?my mame z t mobilu tiez dobijaciu kartu, kazdy mesiac dobijeme za 9 eur,mobil nam dali za 1sk...a ak nahodou idem cez mobil na internet, platim minimum

bubinko83
autor
12. mar 2009

ukmina,ani neviem prečo už to ma dost znamych a tak nejak ma to uputalo a nad T-mobilom som ani nerozmyslala.Ale dik za typ pozriem ponuku. 😉

ukmima
12. mar 2009

Pozri na nete, objednat sa da aj cez net, telefon mas za "korunu" a donesie ti ho domov kurier, pri nom podpises papiere..(zmluvu),a akcie su, po 3 minute mas volanie do 1 hodiny zadarmo do vsetkych sieti...sms za korunu a pod, kazdy mesiac maju celkom dobre akcie...pouvazuj
mama ma orange...a uz tvrdo caka kedy jej skonci pausal, O2 je mozno tiez fajn, ale dvaja operatori su tu uz dlho, a maju lepsie vyhody ako O2,a maju vysoke dobyjacie kupony...ak sa dobre pamatam

wanda007
12. mar 2009

minuly tyzden som si preniesla cislo z tmobilu do o2. najmensi kredit v tmobile bol 20+20 za 230 korun. tj. 10 sk za minutu + 20 sms gratis do siete tmobilu. v o2 budem platit 80 korun za hovory. sms nepisem.
bude mi chodit faktura. ak nebudem volat, tak mi fakturu neposlu.

bubba
12. mar 2009

moj manzo ma u T b 100 pausal a plati za to 800 korun za rovnake podmienky od O ma vsetko za 10€ takze tiez caka kedy mu padne zmluva a ide od nich prec...a ja po case od OR ale mne konci zmluva az o rok

babatko88
12. mar 2009

ja mám O2 už rok, mala som akciu, že keď prevolám len max. 22min. budem platiť len 99Sk, dobrý ojeb, fungovalo to len 5mesiacov, potom som platila rovnako, či som volala, alebo nie 356sk

otcovi som brala O2 fér v decembri, zaplatíš koľko prevoláš, to je síce pravda, no decembrovú faktúru som zaplatila, do začiatku marca im každý týždeň prišla sms, že faktúra nebola uhradená, tak som im bola odfaxovať správu z banky, kde som to platila, že je to ok, je to síce ok, ale musia zaplatiť 3,50e za upomienku... a začo? zato, že mi ich posielali... tak si sprav obraz, ja som ich zrušila, mám t-mobile už 5rokov a som nadmieru spokojná, ešte nikdy som nemala problémy, ale O2 už nechcem ani vidieť (mala som aj t-mobile aj O2, kvôli práci)...
tak si sprav obraz podľa seba, ale ak môžem poradiť, radšej t-mobile

ukmima
12. mar 2009

babatko88...dobry vyber 😀

ankan
12. mar 2009

ja mám ešte O2 jednotku to sú sms do všetkých sieti za 1Sk a využijem ju na maximum a pokrytie je tiež dobré kedže to ide cez T-mobile. A druhý mám paušál na volanie z T-Mobilu aj ja aj manžel ale nerozmýšľam prejsť inému, lebo máme obidvaja víkendove minúty a ešte ich máme málo. Našťastie máme každý iné fakturačné obdobie, tak to minieme všetko. Záleží hlavne či potrebuješ písať sms alebo volať a v akej dobe. Nezáleži na tom či zaplatíš za mobil 1sk keď ho potom na paušále preplatíš.

k.a.t.k.a.
12. mar 2009

no ja nemozem na O2 dopustiť 😵 vymákli sme super akciu hned ako zacinali kazda minuta 1,- do vsetkych sieti 😀 teraz v septembri to budu 2 roky no a vydržím do vianoc a mozu sa o mna operatori pobiť 😀

paola.01
12. mar 2009

aj ja sa chystam do O2, doteraz som bola dlhe roky v tmobile (predtym v eurotel), ale teda uz im nedam ani korunu!!! hnusne ma okradali a zakazdym som im to aj dokazala a peniaze mi vratili, ale nikdy sa mi nikto neospravedlnil a zdaleka niesom sama. ale celkom je to na slovensku na h...o , ja mam v rakusku teraz taku zmluvu, ze zaplatim 25 euro za mesiac a mam 1000 minut do celej europy na akykolvek telefon - mobil aj pevnu linku zadara

mima1
14. mar 2009

ja som presla tiez do O2. v t debile som platila mesacne 600 ci kolko to bolo za 55pausal a teraz mam v bublinach 70minut za 240 s tym ze ak neprevolam 70minut tak mi odrataju z faktury 100nieco a ak prevolam tak mi daju este gratis 70minut. co sa mi zda super. tak isto mi dali jednu dobijaciu kartu mohla som si zobrat aj dve zadara kde bol 50korunovy kredit a sms mam stale za 1korunu kam kolvek. t-debile mi ponukli akciu ze mozem darovat svojmu blizkemu o 50% nizsi pausal nato sa im mozem ked ja by som platila stale to iste. takze t debile uz nikdy 😀 😀 a dobijanie v bublinach je najmensia hodnota 5 ojro a ak to neprevolate do urciteho datumu tak sice nemozete volat ale akonahle si dobijete tak hodnota zvysneho kreditu sa obnovy co u t debile prepadla ak si si do datumu dakeho nedobil. 😠 takze O2 supeeeeeeer 🙂 🙂 😉 😉 😉 😎 😎 😎

j1110
14. mar 2009

tak ja som mala orange a nikdy viac ked som chcela najnizsi pausal ta mi ponukli za 444 😠 a ked mi skoncila zmluva tak sa nevedeli dohodnut 😖 mali mi vratit peniaze ale nakoniec som im musela este doplacat za prenos cisla a este k tomu aj na mna cumeli jak na paka. O2 zaplatim kolko prevolam. a ked si prepocitate kolko zaplatite za to ze zoberiete mobil za korunu na 2 roky tak vas vyjde lacnejsie ked si ho rovno kupite za celu sumu kupite.

momka
15. mar 2009

Tak mňa tiež veľmi sklamal T-mobile. Verná som mu už 9 rokov. Ani som s nimi nemala žiadne problémy až vlani som prešla na program vo Veľkom 100. Väčšinou mi ostávajú nejaké voľné minúty, ktoré sa presúvajú do ďalšieho mesiaca. Stav som si zisťovala vždy SMS-kou ku koncu fakturačného odbobia, no pár mesiacov mi po sebe nesedel presun minút. Kým som nemusela platiť nad rámec, tak som to nereklamovala, nemala som "chuť" to dokazovať. Až mi prišla faktúra, že mám platiť vyše 200 Sk, pričom podľa prevolaných minút som sa vtesnala práve do môjho programu. To ma už fakt nahnevalo, reklamovala som. K prešetreniu mojej reklamácie mi prišla SMS, ktorá mi vyrazila dych - vraj oni spoplatnili prevolané minúty v súlade s cenníkom bla, bla ( vo všetkom mali pravdu, akurát mi nemali čo spoplatniť, lebo som nevolala nad rámec) a vraj " v záujme zachovania dobrých obchodných vzťahov" mi znížia reklamovanú faktúru o reklamovanú sumu. To akože neviem, či som mala chápať ako darček k Vianociam. (bolo to tesne pred) žiadne prepáčte, ospravedlnenie. Mi to pripadalo, že "máme pravdu, ale ustúpime".
No a teraz vo februári pozerám presun minút mi opäť nesedel. Kam sa mi podelo 12 min. neviem. Som zvedavá, ako bude sedieť tento mesiac. Navyše som si chcela vytlačiť podrobný výpis, stiahla som si ho za 1 euro a aké prekvapenie, keď otvorím súbor a vraj "pre môj výber neexistujú žiadne dáta" Tak tento oznam ma stál 1 euro. A už o stratených kreditoch na kartách môjho manžela a syna ani nehovorím. Neprišla nám upozorňujúca SMS, že vyprší doba platnosti kreditu.
Veľmi rozmýšľam nad prechodom a prenosom tel.č. k O2. Akurát ešte musím vydržať rok, kým mi vyprší zmluva. 😠

veronikahel
15. mar 2009

mam o2 pre mňa 70 a o2 fer som spokojna. minuly mesiac som neprevolala vsetky minuty na o2 pre mna a platila som len 66% sumy z pausalu... a mam akciu každý druhý paušál a minutá po prevolaní za 1Sk. najvyššiu fakturu som mala asi 550Sk. predtým som mala t-mobile a tam som mala 55 a viac a vzdy minimalne 700Sk fakturu 😝

momka
15. mar 2009

Veronika, ak sa môžem spýtať kedy mali tebou spomínanú akciu každý druhý paušál po prevolaní za 1 Sk? Vybrala si si aj telefón, máš viazanosť? Lebo ja tam už dlhšie pozerám na ich stránku a nikdy žiadnu akciu nevidím. 😕 Ak ste si niektorá preniesli číslo, boli ste spokojné s vybavením? Teda myslím odčítali vám 500 Sk, ako to sľubujú? Čítam na to sťažnosti.

veronikahel
15. mar 2009

momka, minulý rok v juni, už sa to asi nedá...
číslo som si prenášala, vybavili všetko za mňa nemusela som ísť k svojmu vtedajšiemu operátorovi..
telefon som si nebrala, mám viazanosť na jeden rok a tým pádom mám tu akciu na dva roky...
500Sk mi nedali, vysvetlili mi aj dôvod prečo strácam nárok na to, ale už si nepamätám. možno preto, že som si vybrala túto akciu... myslím, že na ňu sa to nevzťahovalo.
no a o2 fer, som si menila z o2 karty na dobijanie kreditu, plati sa depozit 600sk, ale po roku ti ho vratia...

veronikahel
15. mar 2009

toto boli tie paušaly, ale už neplatia
http://www.sk.o2.com/ludia/zakaznicke-centrum/a...

momka
17. mar 2009

Veronika díky.

lante
17. mar 2009

Ono s tými 500-Sk je to tak, že váš bývalý operátor si toľko účtuje a presun dokumentácie do O2 a O2 vám to postupne vráti tým, že zníži o to faktúry. 😉
Mamina si tak prenášala číslo z T-mobil
Ja mám od nich síce pravidelný mesačný paušál. No je to 400 min. do všetkých sieti za 800,-SK už vrátane Dph teda momentálne je to nejakých 26,55€ predtým som mala v Orange nejaký paušál 60 či koľko a platila som 399 bez Dph.

marion
9. dec 2009

Ahojte je tu niekto co robi v O2? 🙂 🙂 🙂

jaja257
9. dec 2009

marion, moj manzel robii v O2.

dada1212
9. dec 2009

Ja mám O2, ale dobíjací kupón a som zatiaľ spokojná, je to oveľa lacnejšie ako easy alebo prima 🙂

Veľa ľudí si myslí, že im mobilný operátori dajú ten telefón za 1€, ale to, že o koľko je paušál s mobilom drahší a koľko zaplatia ešte na zbytočných službách a na tom, že o rok budú ceny volaní oveľa lepšie, ale oni majú stále nevýhodné ceny, lebo majú dvojročnú viazanosť, to si neuvedomujú.
Nakoniec možno takýto mobil za 1€ preplatia aj dvojnásobne.

Paušál je podľa mňa výhodný iba pre ľudí, ktorí majú v náplni práce telefonovanie, ale pre bežných ľudí nie, tí na tom dosť prerobia.

marion
9. dec 2009

jaja, mne konci MD. A chcela by som si poslat ziadost do O2, ale ako operator. Ohladom toho som chcela info. Ak nahodou nieco vie? Lebo v ponuke nie je cas a ako sa robi? Dakujem za akukolvek info.

majina.b
9. dec 2009

nerozmýšľaj, jednoznačne O2

prenos čisla trva 5 pracovných dni, ak máž teraz zmluvu prejde to automaticky, ak na dobíjanie musíš si dobiť na 500sk.
http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/programy-o2-fe...
baličky do iných sieti
http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/programy-o2-fe...

u nas sme v priebehu roka 2009 prešli všetci

pastuska
9. dec 2009

Ja som mávala v orange faktúry stále okolo 100 Euro (muž chodí pracovne do zahraničia), teraz u 02 som mala najvyššiu 18 euro...dobrý rozdiel, ja len môžem chváliť. Všetci v mojom okolí už prešli, s mamou telefonujem každý deň, po tretej minúte zadara - takže sa mi to oplatí.

petot
9. dec 2009

pastuska: Aj my asi prejdeme. Tie faktury od Or sa mi zdaju akesi privelke.

bubba
9. dec 2009

ja som isla z 30-35 e na 8-20 😉

enilora
9. dec 2009

Ja som chcela cez 02 internet nahovorila ma slečna v predajni aký je super,úžasný ,rýchli...no pravda je také že je ako slimálk pomalý...stránku načítava celú večnosť...
Ja mám paušál v tmobile ako aj celé moje okolie faktúru mám 19€ ale mám 2000minút do ztm a 50minút do iných sietí.Hocikedy nielen v noci 🙂)) teda som maximálne spokojná.Prešli sme k nim s orange a tie faktúry sú neporovnatelne menšie 🙂

petot
9. dec 2009

enilora: O2 má Internet iba na technológii EDGE, ktorá je na dnešné pomery už pomalá. Or a Tm majú 3G (aj keď pri slabom signále sa prepnú tiež na EDGE).

JPP, že O2 bude v r 2010 rozhodovať, ktorú rýchlejšiu technológiu nasadí, a keďže vývoj medzitým pokročil, možno bude aj rýchlejší než 3G. Čas ukáže. Ja zatiaľ mobilný Internet nepotrebujem, takže ma to až tak netrápi...

mamutka
9. dec 2009

mna na pomarancoch okrem faktur dost s..u aj tie nocne sms-ky, ci uz oznamenie o odoslani faktury, chapem, ze to len v noci musia posielat 😠 alebo reklamne idiotiny na fiber net ktory mi neprestajne ponukaju aj ked ho uz rok s nimi mame. ako naschval mam vtedy vacsinou zapnute zvonenie a budi mi to dieta, lebo ma taky lahky spanok....a ja mobil pouzivam ako hodinky, takze vzdy pri mne.... tak som sa uz zaregistrovala u kyslika a cakam kedy prejde 5 dni 😀 uz sa tesim, ze konecne daco usetrim!