Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

majka35
11. júl 2008

Híííí 🙄 🙄 Barborka je krajšie ... 😀 😀 😀

mexx
11. júl 2008

Barborka je nahodou pekne. 😉 Ale Majka by som sa volat nechcela. K tomu menu mam sice uctu, ale sama by som ho nerada nosila... 😅

majka35
11. júl 2008

ja som ináč marianna a som hrdá na tie dve "n" ... to každému prizvukujem, nech to nezabudne ... 😀 😀 😀 😀 😀 ale s tou majkou si samozrejme robím srandu ... ale môjmu mužovi sa to páči a hlavne majuška ... 😉
a o barborke nehovorím, možno, že sa to meno nepáči každému, prirodzene, ale mojej dcérke by som iné ani nedala ... 😅

majka35
11. júl 2008

a čo je čudné, že ma mama volá celý život "matinka" ... čo s mariannou nemá nič spoločné ... 😀 😀 😀 😀

mexx
11. júl 2008

Aha, ty si Majka ako Marianna... 🙂 No, tak keby som si mala vybrat medzi Mariou a Mariannou, tak radsej budem Marianna, hoci ani to nie je asi to prave...pre mna. 😉

najjulinka
11. júl 2008

Mne sa Mária páči.. .Maruška - pekné... Maja, Mariena, Marika sa mi nepáči 😝

Ešte ma napadlo ako zvláštne meno Sidónia - nepáčilo sa mi, ale s manželom sme boli raz v domove a nezávislé na seba nám obom padlo do očí jedno dievčatko Sidónia - Sidka a proste už to meno nie je také škaredé... 😀

m311293
11. júl 2008

Břeclavský starosta se jmenoval Dymo Pyškula

orinka
11. júl 2008

Mne sa nepáči moje vlastné 😀 Evka... 😒

mexx
11. júl 2008

Dymo Pyškula je brutalne meno...ako z detektivky alebo tak nejak... 😉 😀
Tak ja sa oficialne volam Martina, netvrdim, ze je to najkrajsie meno na svete (to tvrdi moj drahy, a mysli si to aj sam o sebe, on je Martin) 😀 - ale som s nim spokojna, nejak som si zvykla a nikdy mi neprekazalo, myslim, ze som sa s nim dost dobre stotoznila... 🙂 Moja segra ma napriklad uz vacsi problem, vola sa Ivana a cely zivot nadava, ze co je to za meno. Vacsinou to riesi tak, ze si vymysli nejake vlastne a nechava sa nim oslovovat... 😀

monkula
11. júl 2008

ja som včera čítala meno Marco Adrien Drozda 😅 😅

mexx
11. júl 2008

Monku, no ten to tiez vyhral... 😅

najjulinka
11. júl 2008

Mne s ameno Martina moc nepáči... Ale mne sa ani Martin nepáčilo a dnes už patrí medzi neutrálne u mňa 😀 😀 😀 Mne sa ani Ivanka nepáči a mala som na jednu Ivanku z domova zálusk a komu som to spomenula, tak každý, že "Jéj aké pekné meno"... Až som si pripadala na hlavu, že ja tým menom moc nadšená nie som 😀 😀 😀

Moja mamka je Eva... Eva a Adam sú ukrátený o mneiny, každý na nich zvysoka... 😒

Jáj a ešte k tej Ivanke z domova... Ja som hned zahlásila, že ušetríme, lebo Ivany je tesne po Vianociac a 2 dni po meninách má tá Ivanka narodky 😀 😀 😀 No uvidíme čo k nám pribudne ako tretie... 😀 Možno to bude ďaleko horšie ako ivanka (Žaneta, Arpád, Dezider, Pamela 😝 😀 😀 😀 )

lienockaa
11. júl 2008

baby, moja najlepsia kamoska odjakziva neznasala muzske meno marian, ze fuj, v zivote nikdy take meno..a co sa stalo?..zobrala si za manzela mariana..😀

mne sa moje meno-miroslava-tiez nepacilo, ale zvykla som si, vacsina ludi ma oslovuje miri, tak je to v pohode..v muzskej podobe-miroslav-sa mi dokonca to meno paci..ale moja mama je filomena a s tymto menom sa nestotoznila cely zivot..ked ju chceme jedovat, slubujeme jej vnucku filomenku.. 😝 ine exoticke mena sa v nasej rodine nevyskytuju..😅

nikdy by som nedala synovi meno adolf, silvester, ale ani pankrac, servac, bonifac a ani bohumil, dobromil a take podobne varianty..

monkula
11. júl 2008

a ešte me napadlo meno Bruno 😝

mexx
11. júl 2008

Tak napriklad Bruno sa mi paci. 😉

milhaus
11. júl 2008

muťova babka je želmira a jeho mama rozalia, tak by som sa nikdy nechcela volať

sylvie
11. júl 2008

Kordula, je podla mna jednoznacne najhorsie meno ake som kedy pocula.. 😝

milhaus
11. júl 2008

to som teda ešte nepočula

sylvie
11. júl 2008

Kordula sa vola najmladsia dcera Veroniky Zilkovej..

milhaus
11. júl 2008

veroniku poznam, je to herečka

sylvie
11. júl 2008

ano ta.. 😉

iwanka
11. júl 2008

u mna je to jednoznacne Jolana 🙂
Ja som ivana a som velmi spokojna 😔

sylvie
11. júl 2008

ale Dymo Piškula je tiez poriadny narez.. 😉
my sme mali kolegu, ktory sa volal Pošva.. teda nie krstnym, ale priezviskom.. 😉

zuz23a
11. júl 2008

Lienočkaa to ako u mňa. Mne sa strašne nepáčilo meno Ernest a hádaj aké meno má môj manžel v pase? 🙂 😠 🙄

deina
11. júl 2008

Mne sa Bruno paci - ale skor pre ladoveho medvedika ako pre dieta. Akosi si vzdy pod menom Bruno predstavim medveda... (lebo kedysi boli take pohladnice s medvedikom Brunom).

Mena ako Marta, Irena, Brigita sa mi nepacia, su take velmi tvrde. 😝 Z chlapcenskych asi vedie Tibor.

oxan
11. júl 2008

ja mam hruzu s Nicolasa 😲 zasa take ako sara sabina aj tu na fore su take cudne-robin tobias a tak este chapem ked maju jedneho zahranicneho rodica ale k slovenskemu priezvissku???!ale hlavne nech su deticky zdrave a ich mena sa pacia ich rodicom co tam po nazoze ostatnych

mexx
11. júl 2008

U mna sa to da rozdelit na niekolko kategorii, napriklad - nepaci sa mi (a nikdy by som ho nedala), nepaci sa mi, ale nie je to az take hrozne (cize v nejakej vyhranenej situacii by som mozno bola schopna rozmyslat, ze taketo meno dietatu dam, ale so znacnym sebazaprenim), neutralne, paci sa mi (ale by som svojmu dietatu nedala) a paci sa mi (a z tohto zoznamu budem vyberat). Kazdopadne, keby som cakala babo, tak mam zoznam dooost dlhy na to, aby sa nieco naslo. Aj ked je jasne, ze niekomu sa to zas pacit nebude... 🙂

monkula
11. júl 2008

oxan, veru, nocolas, pomooooc 😅
deina, môj otec je Tibor 😀

mirik
11. júl 2008

Milan, Dominika

m311293
11. júl 2008

Mexx, Martina je hezké jméno tak se jmenuje moje dcera a jí se jméno líbí. Podle mně je takové neutrální a pasuje ke každému příjmení
Mně se moje jméno taky nelíbí, Eliška, a jako dítě jsem z něj měla trauma