Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

ikke
17. apr 2008

dobromila,
"Ja sa volam Martina a az do konca strednej skoly sa mi to meno protivilo z jedineho dovodu - vzdy nas bolo v triede habadej."
tak ja som terezia a to meno sa mi tiez az do konca strednej protivilo, a to z jedineho dovodu: nikto iny sa tak nevolal 😀 (okrem starsich rodinnych kamaratiek - matky a dcery) zapacilo sa mi az ked som zistila, ake je pri pobytoch v zahranici prakticke 😵 existuje a rovnako sa vyslovuje v takmer kazdom europskom jazyku. s takou zuzanou alebo luciou by to bolo komplikovanejsie... 😉

malaskoricka
10. júl 2008

Pankrac servac bonifac😀 humus 🙄

mywiel
10. júl 2008

Sophie... 😠

malaskoricka
10. júl 2008

a este zeby sa nepovedalo dievcenske:
Chiarra.....

mywiel
10. júl 2008

My mame psa Chiarru... 😀 😅

monkula
10. júl 2008

maalaskorička ,moja dcérka je Chiara 😀 a Christine k tomu 😀 😀
Mne sa nepáči meno Viktória, Simona a z chlapčenských Nikolas

malaskoricka
10. júl 2008

monku sorry....

ale vies tym narazam na moju znamu lebo im s chiarra vobec nehodi k priezviskua zneje to hroozne 😠

malaskoricka
10. júl 2008

a este pridam aj to svoje: Miroslava...kym sa toto vyslovi no fuj 😝 😀

monkula
10. júl 2008

mywiel, ale ty máš krásne meno vybraté pre malú a máš super vlasy..
malaškorička ,naša je s jedným r a myslím si, že nám sa k priezvisku hodí a keď to je niekde napísané spolu aj s priezviskom...
my nemáme typicky slovenské priezvisko... 😉

malaskoricka
10. júl 2008

monku tak meno chiarra zavisi tak ako aj vsetky zahr. mena od priezviska...ale tak k priezvisku Kocákov´sa to nehodí vobec..

monkula
10. júl 2008

malaškorička, IP 😉

mywiel
10. júl 2008

Monkula sorry... 😅 Nikomu sme meno este nepovedali len ja mojej najlepsej kamoske a tiez sa jej Kaya nepaci, mne je to jedno hlavne ze sa mne paci. 🙂 😉

monkula
10. júl 2008

tak, to je najhlavnejšie..
Za čo sorry? za psa Chiaru? 😀 Aj sestra mi raz volala z roboty ,že práve tu boal jedna pani, so psom a ten sa volal Chiara, bola z toho rozhodená a ja so msa je jlen smiala ,že čo riešiš? ja so mraz išla po ulici a firt niekto kričal, Monikaa, Monikaa, a ja som sa obzerala ,reku, čo mi šibe? A spoza kríkov sa vynorila pani a a za ňou obrovsk ádoga menom Monika 😀 😀 ta kso msa začala smiaať, pani na mňa pozerala ako na čudáka ,ta kso mej jvysvetlila ,že sa volám Moniak a obzerám sa, kto po mne stále kričí.. zasmiali sme sa obe, pohladkala som Moniku a bolo... 😀 😀
A Kaya je krásne meno, waw...

malaskoricka
10. júl 2008

😀😀😀😀😀😀😀 jedno co sa da usudit psy su ako ludia 😝 😀

monkula
10. júl 2008

Veru, pes mojich rodičov sa volá Viki 😀
A keď počujem ako niekto oslovuje svoje deti menom Viki, hneď si naň spomeniem... 😀
ďaľší je Foxi a sučka boal Eliška 😀

malaskoricka
10. júl 2008

jemiiinky😀😀😀 len nenapiste ze maniekto psa menom MIra lebo letim sa na matriku premenovat😀

monkula
10. júl 2008

my nemáme.. ale máme mačku menom Betty 😀

malaskoricka
10. júl 2008

my sme raz davnejsie mali hafana s menom Soňa🙂

monkula
10. júl 2008

v Poľsku sme natrafili na psíka menom Soňa 😀

krasuliak
10. júl 2008

Mikulas fuj 😀

abetka
10. júl 2008

mna sa nepaci Karol, Milan, Pavol a potom Justina, Dominika,Mira, Denisa

princess007
10. júl 2008

Mne sa nepaci meno Katarina, Alena, Iveta, Erika, Erik, Adolf . No vsetko su to mena ludi, ktorych nemusim.. 🙂

m311293
10. júl 2008

Mně se nelíbí Milan, Rudolf, Tamara, Jaromíra, Květa a Růžena

monkula
10. júl 2008

Milan 😝 😝
Jozef, Lujza, Uršula, Žofia

kotenko
10. júl 2008

Katarina, gertruda, hermina, lujza, jozefinia, stefania... a ani lucia moc nemusim, je ho dost v mojom okoli...

a muzske...
jan...

zuzana76
10. júl 2008

ja nemusim Stefan, Milan, jozef, Frantisek, Karol, ctibor, Gejza, Svatopluk, Svetozar a podobne mena a zo zenskych asi tie Stefania, Gertruda, Jozefina, ....

majka35
10. júl 2008

princess ... adolfa asi nemusí viac ľudí ... 😀 😀 😀

majka35
10. júl 2008

no a mne sa nepáči Renáta ... 🙄

najjulinka
10. júl 2008

Žaneta 😖 😝
Izabela 😝
Perla 😝
Arpád, Dezider 😝 😖
Žofia 😝
Milan 😝
Renáta, Beáta, Silvia... 😝

Inak nemám nič proti Janett ak sa hodí k priezvisku ale Žaneta je fúúúúúúúj...

No je vela mien fuuuj...
A sofinka neznáááááááááášam... Ani Sofia, ale to ešte k prizvisku ak sa hodí, tak to prekusnem, ale ak tej Sofii povedia Sofinka, tak sa mi obsah žalúdka zdvíha 🙄

A ešte jedno fuj oslovenie som počula... V Košiciach jedna zlatulinká malá černoška sa volá Star - niežeby som dala také meno dcére niekedy, ale asi sa v ich vlasti používa.. .no ale jedna kočka tú malú oslovila "Starka" 😨 Taká malinka zlatá - ružovučko-čokoládkové bábo a že Starka 😝 Na toto oslovenie by sa mal človek dožiť úctyhodného veku a nie aby pri čumakovani do kočika niekto niečo také povedal 😠

marbella
10. júl 2008

mne sa nepaci Kristian..ako sa mu da pekne povedat?