Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

snehulienka
15. júl 2008

ja som viedla meno eufrazina, pomoc 😅 😀 😀

gio
15. júl 2008

Daniel je pdla mna pekne meno. Kedy som mala syna, tak by bol urcite Daniel 🙂

zuzana76
15. júl 2008

tak Aurora sa mi paci, len dost casto sa to spaja s revoluciou a lodou 😀 , ale meno je to pekne, vznesene

Daniel sa mi paci tiez, aj Daniela

mirrinka
15. júl 2008

dievčatá a čo vravíte na meno Elisa? Ja si ho chystám pre druhú babu - ak raz bude - v čo dúfam 🙂
a myslíte,že to bude pasovať - Liana a Elisa?

penelope10
15. júl 2008

HEJ mne pasuje 🙂
... to uz ale ty musis zvazit.. mne sa inak zdaju podobne tie mena 😎
nieco ako Liana a Nelly ale. Henrich Erich
😉

lyongirl
15. júl 2008

mne sa páči Elisa, aj o tom som uvažovala, ak by bola baba 😉 , ale manžel ani počuť 😒

m311293
15. júl 2008

v česku je Nicola mužské jméno a Nikol ženské

najjulinka
15. júl 2008

Tak moja prapraprapra...prababka narodená v 18.stročí sa volala Eugenia Eufrosina 😀 😀 😀

Daniel sa mi moc nepáči... Bratranec je Daniel a moj ocko a strýko mu občas hovorili muflón, lebo v ZOO muflóni s danielmi zvykli byť v jednej ohrade 😀 😀 😀

m311293
15. júl 2008

Mne Daniel přijde takové mazlivé, jako "Štěpán a Sáša"

zuzana76
15. júl 2008

Elisa je pekne, spomenula som si na Elisu z Rivombrosy 🙂

melory
15. júl 2008

moja kamoska ma maleho s menom zoran, dost su ludia sokovany. dokonca si myslia, ze je to priezvisko.

maaja
15. júl 2008

mne meno Zoran pripomina psa 😅

zuzana76
15. júl 2008

nie je zoran juhoslovanske meno?

zuzana76
15. júl 2008

ja som ucila ziacky s menami Bernadeta / to tu tusim uz odznelo/ a Jordana

zuzana76
15. júl 2008

a co hovorite na Eleonóru? v sucasnosti dost zabudnute meno, nie? ale mne sa aj tak paci viac podoba Eleanor, ale Nora, Norika by som jej nemohla hovorit, to meno mi nejako Mojsejova znechutila

sirinka
15. júl 2008

Dezider a Zelmira 😖

digysa
16. júl 2008

No vdaka bohu...meno z mojej rodiny sa tu objavilo iba jedno a aj to v dobrom zmysle... 😀 Pre priklad, poznam jednu cesku, co dala synovi meno anglicke a vola sa Kevin Koukala 😀 😎 U mna je to opacny pripad. Keby moj syn mal mat slovanke meno, tak by to znelo tak hrozne, ako Kevin Koukala.

Ale hodim jedno meno, ktore chcel dat moj muz synovi a musela som razne zakrocit: Wolfgan 😕

lyongirl
16. júl 2008

môj oco chodí liečiteľovi a im sa narodil synček s menom Maximilián Merlin Medzay. Počítam, že sa dobre natrápili, kým tú kombináciu vymysleli, ale mne sa páči 😉

arivle
16. júl 2008

Necitala som celu diskusiu. Mne sa na zakladnej skole nepacilo moje meno - Elvira. Vsetky spoluziacky boli Zuzky, Katky, Jany, Veroniky, a ja jedina Elvira na skole. Paci sa mi len skratena verzia - Eli.

zuzana76
16. júl 2008

maximilian sa mi paci, merlin uz nie

mracik
16. júl 2008

Merlin bol kúzelník, učiteľ kráľa Artuša, takže to meno má asi po ňom 😉

monkula
16. júl 2008

a bol aj čský film, Artuš. Merlin a Prchlíci 😅 😅

pd900bo
16. júl 2008

Pri mene Merlin si vzdy spomeniem na Merlina Mansona 😝 , ktory si ho dal pravdepodobne tiez po Merlinovi kuzelnikovi.. skoda inak pekne meno

monkula
16. júl 2008

pd9000bo..
Marylin Manson si dal meno Marylin podľa marylin Monroe a priezvisko manson má po masovom vrahovi 😅 😅 😅 Charlesovi Mansonovi

mracik
16. júl 2008

ale Manson je Marilyn, on si dal meno po Marilyn Monroe a priezvisko po Charlesovi Mansonovi, čo bol za vraždou Polanskeho manželky Sharon Tate 😉

pd900bo
16. júl 2008

aha.. ale aj tak ma napadne vzdy on odhliadnuc od toho ako sa to pise

mracik
16. júl 2008

no Monkula si ma predbehla 😀

ukana
16. júl 2008

moja strak je Agata (krasne) a jej otec sa volal Florian 😒 ( to je uz menej pekne 😖

pd900bo
16. júl 2008

fuha vy mate ale informacie.. 😀

ukana
16. júl 2008

moja starka 😀 😀 preklep 😀