Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

zuzka1.
29. jan 2010

no nie je ten svet maly, alebo teda Slovensko? 😀 😀 😀

Pejko je dobry 😀 😀
a Drakulova ma od sudiciek predurcene zamestnanie, ci chceale alebo nechcela 😀

jalao
29. jan 2010

bambi, ved ja nic proti Zanet 😀 😀 , ale vravim, ze to poznam z TV tu kombinaciu Zanet Kopkacova, ci tak nejak... A aj ten Rafael mi je povedomy... 😉 😉 A panu Pejkovi by sa hodilo jedine Palko. Palko Pejko. No ved nedas mu hadam Sandokan! ( ako som v novinach naozaj citala!!)

lul
29. jan 2010

samo vrazda :D :D :D

bambi09
29. jan 2010

Žanet som chcela napísať 😅 😅 nie 6anet 😀 😀
Samo Chalúpka sa mi páči 🙂 Sandokan Haluška,Zoro Oravec 😀 😀 😀 😝

veronikapp
29. jan 2010

rómovia dávajú pekné kombinácie- Rosalinda, Esmeralda- Čonková, Žigová 😀

jalao
29. jan 2010

baby, ja sa tu dnes narehocem jak v teme Vtipy 😀 😀 😀

spevacka
29. jan 2010

a na Orave že sú Kakačkovci úplne bežne...MUDr.Kakačka
a kamarát sa volá Smrťka, teraz čakajú bábo a že aké meno ste mu vybrali? Sebastián Smrťka...brutus

bambi09
29. jan 2010

spevacka 😀 😀 😀 😀 😅 😝

jalao
29. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. jan 2010

Blanka Jebavá 🤐 Manfred Kocot 😅 😅

jalao
29. jan 2010

nahodou Manfred bol regularny sportovec! 😉 😉 😉
Spevacka, este daj cosi, to je komedia! 😀

bambi09
29. jan 2010

julka,ja viem,ale... 😀 😀 😀 aj Blanka bola športovkyňa,ale na FB má menovkyňu 😅 😅

jalao
29. jan 2010

inak, nemci maju fajne mena - Hildegarde, alebo Rosamunde 😎 😎 😎

blazka24
29. jan 2010

no ja nemusím vôbec také mená ako Janko, Peter, Zuzana proste sa mi tie klasické mená ako Jozef, Vilhelm, Viliam a podobné nepáčia 😕

babula90
29. jan 2010

ani mne teda, mojej mamy otec bol Viliam a ona je chudinka Vilma ☹ , v mladosti sa neoficiálne premenovala na Janu, nepáči sa jej to meno a nestotožnila sa s ním.
Ani mne sa nepáči Zuzka, Janko, Vladko, Milanko, nejde mi to k tým deťom, ani Stanka, Bronka, Jožka 😀 , ale deti si chúdence mená nevyberajú...
Inak asi najškaredšie meno, aké som počula bolo Tonka 😕 akože Antónia, to je také smutné meno....

claudee
29. jan 2010

Mária 😝

babula90
29. jan 2010

no Klaudi, na Máriu som zabudla, ani mne sa nepáči...

murinka
29. jan 2010

mne osobne sa nepaci ked rodicia davaju detom zahranicne mena-akokeby sme mi nemali pekne mena v nasom kalendari 😒 akokeby nevedeli co od rozkosu 😝 taki anglicania alebo americania by svojmu dietatu urcite nedali slovenske meno 😝 ale samozrejme je to moj nazor 😒 ja by som nedala dietatu meno marta-tak sa volam aj ja a ,,vymenila,, by som ho aj za anicku alebo katku 😅 a z chlapcanskych samuel,jakub a adam-tymito menami som uz ,,presytena,, 😉 🙂

emanka
29. jan 2010

u nás býva jeden róm a volá sa Donát Berky 😀

murinka
29. jan 2010

manzel mal na zakladke spoluziacku blanku panensku 😀

teodorka
29. jan 2010

jezis ja sa z Vas pototo 😀

milocka29
29. jan 2010

ja si myslim, ze kazde meno je pekne, ked sa pekne zavola a kazda mamina ho dava s laskou, pretoze prave to sa jej najviac paci. A ze najskaredsie, ja take nepoznam.

ikke
29. jan 2010

blanku panensku mal za spoluziacku, kolegynu alebo kamaratku asi kazdy druhy obcan byvalej csfr, akurat tu osobu (takmer?) nikto nikdy nevidel... 🤐

bambi09
29. jan 2010

murinka 😀 😀 😀 😀
ja nemám nejaké také že sa mi nepáči,všetky,čo ste písali že fuj máme v rodine 😅 😅 😅
skôr mám niektoré mená spojené s konkrétnym človekom a vtedy je mi to meno proti srsti,ale nedá sa to tak paušálne napísať 😝 😝
ale fakt by som trošku uvažovala,keby som mala také rýdzo slovenské priezvisko nad "exotickými" menami pre dieťa 😉

murinka
29. jan 2010

Toto sa fakt stalo.V našom okoli je obec Svinia a v nej byva isty pan menom Slanina.Raz ked išiel autom do Prešova zastavili ho policajti a pytali sa ho na meno a bydlisko.Dotyčny pan sa zachoval ako pravy vychodniar a spustil-,,som slanina zo švini,,-policajti si mysleli ze si z nich strieľa a tak si popytali vodičak a op a tam fakt bolo že dotyčny pan sa vola slanina a je z obce Svinia...

murinka
29. jan 2010

blanka nie je fiktivna,manzel ma aj velku fotografiu s podpismi a slepa nie som 😝 a pochadza z vedlajsej obce 🙂

babula90
29. jan 2010

murinka 😀 😀

babula90
29. jan 2010

mne sa ešte nepáči, s prepáčením, keď rodičia dajú svojmu bábätku meno Eva, proste mi to nesedí, také tvrdé meno pre dieťa. Tiež sa mi nepáči všelijaká prehnaná exotika , čo sa nehodí k priezvisku, my máme priezvisko, čo má v AJ dokonca význam 🙂 NIektorí rodičia dajú dieťaťu zahr.meno a potom to poslovenčujú a znie to komicky- Nicolasko, Miuška, Lilienka, Vivienka 😀 🤐 Sebko 😕

bambi09
29. jan 2010

murinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Sviniu poznám,moja babka je zo Širokého 😉 krásne priezvisko je Láska,muž má kolegu 😵

frisbee
29. jan 2010

Verejne činné osoby v Čechách: Andor Šándor

Fridolín Špaténka 😉