Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

ella1
4. apr 2008

juja-fakt?také nezvyčajné celkom 😉

ella1
4. apr 2008

tak ja mám 25.11. 🙄

juja
4. apr 2008

Ella to nemusím kukať do kalendára, to viem ....mám kamošky 😵 A fakt sa tak volám 🙂

magg
4. apr 2008

😀 my mame Lujzu a vacsina ludi prevali ocami, ked to meno pocuje
Ja by som asi nedala meno Františka, alebo Jozefina a z chlapcenskych nemusim mena ako Dominik a Marek, nie zeby boli skarede, len ked dorastu na dospelych muzov, pridu mi tie mena k nim take infantilne (ako zdrobneniny)
A k tym priezviskam, mna dorazilo, ked som si v nejakom mamickovskom casopise pod fotografiou precitala meno Xaverko Hovňár 😀

bora8
4. apr 2008

ja nemusím mená typu argentínska telenovela...... 😀 Karlita, Marianita....., Chuan Karlos - netusím ako sa to píše tak sory, páčia sa mi slovanské mená máme Juraja a asi budeme mať Mateja alebo Luciu.... no a dosť začínam pokukovať po mene Halina - lina - ale je dosť nezvičajné, ale je pravda že sa zase hodí k nášmu priezvisku

ella1
4. apr 2008

magg- 😀 😀 😀

expertka8
4. apr 2008

...huma-zakladatelka temy.....zdravim Ta....Katarina 😀 😀 😀
😝

mixka
4. apr 2008

ja mam zlu skusenost s luciou a preto by som take meno nikdy nedala svojej dcere 🤐

katusha
4. apr 2008

mne sa nepaci meno školastika 😀 😀 😀

mixka
4. apr 2008

katusha a kto sa tak vola 😨 😀 ???

bluff
4. apr 2008

toto je prepacte damy ale velmi hlupa tema 😕 naozaj to nepadne dobre precitat si, ze vase meno alebo meno vasho dietata sa ludom nepaci 😅

katusha
4. apr 2008

tak to neviem, ale v jednom kalendari na nete to meno je 😅
mozno niekedy bolo moderne 😅 😀

expertka8
4. apr 2008

...baby...sorry...ja by som teda rozhodne netuzila volat klasicky znama "Blanka Pretrhnuta" 😀 😀 😀

...bluff....suhlasim 😉 ...ale "prezijem" nazor....ak niekomu trha CNS meno "Katarina" 😝 😀

katusha
4. apr 2008

no ale co napriklad taka Blanka Neporušená? 😨 😅 😀

majka35
4. apr 2008

bluff ... tak to nečítaj ... ľahká pomoc ... 😀 😀 😀

bihan
4. apr 2008

Bluff, súhlas 😉

mixka
4. apr 2008

prijemne to urcite nie je, s tym suhlasim s bluff, ale pravda je aj to, ze kazdy ma nejake meno, ktore ma velmi rad a chce ho dat svojmu diatatu a je meno, ktore by mu za svet nedal... mne by napr vobec nevadilo, keby sa tu objavilo moje meno "andrea"... je to vec nazoru a vkusu...

expertka8
4. apr 2008

...mixka.....ty si Andrea???....nevyzeras 😀 😀 😀

mixka
4. apr 2008

ano expi, ja som andrea 🙂 a na ake meno vyzeram 😕 😀 ???

abetka
4. apr 2008

nepaci sa mi Zdeno, Ivan, Vlado a dievcenske Alena,miroslava, lena

expertka8
4. apr 2008

...mixka...ty si skratka vydareny MIX 🙂 😀

mixka
4. apr 2008

expi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

bianca
4. apr 2008

Alojz,Emil,Gejza,Margita,Marta,Irena

bzuco
4. apr 2008

Abetka - zdeno je môj svokor, ivan-švagor, vlado - ocino a bráško, miroslava - sestra, lenka - najlepšia kamoška
tebe by sa v našej rodine asi nepáčilo 😅

deina
4. apr 2008

Marta. Vola sa tak moja svokra a nic proti nej nemam, ale to meno... kto by uz dal malemu dievcatku, ked sa narodi, taketo meno??? Preco?

expertka8
4. apr 2008

deina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

mixka
4. apr 2008

abetka & bzuco, vy ste sa skratka nasli 😀

bzuco
4. apr 2008

mne sa nepáči - rené, marcel, alfonz, a je ich kopa...hlavne tie, ktoré sú v kalendári už milión rokov

inak - tých "nepekných"chlapčenských je oveľa viac ako dievčenských

bzuco
4. apr 2008

mixka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
4. apr 2008

pozerám Miss a je tam Edita - k takej peknej babe sa to meno vôbec nehodí 😒