Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

kotenko
9. apr 2008

Gertruda, bohdana, bozidara, terezia, frantiska, helena, stefania, xenia, hortenzia a pod...
nic proti nikomu, ale tieto mena sa mi nepacia
ale kazdeho osobny nazor

a s tych panskych:
frantisek, gustav, anton, rene, zoltan, nathanie, tibor, janl - ale tieto tu boli uz spomenute....

tesoro
9. apr 2008

caf Samorin
ja som uz mesiac v Zurichu na skoleni s robotou ale v sobotu uz idem dom.

karolinkafe
9. apr 2008

Mne sa nahodou moje meno velmi paci a doteraz som sa stretla len s chvalami, ze ake mam krasne meno 😅
Ale tu som sa docitala, ze je to muzske meno v zenskom prevedeni.... 😀 Raz nieco negativne muselo prist 😅

bzuco
9. apr 2008

môjmu mužovi sa pri mene Liliana otvára nožík vo vrecku 😒

mimkao
9. apr 2008

Ja som mala meno Karolínka nachystané pre prvú dcéru, ale tesne pred pôrodom som si kukla, čo to znamená, tak som kôli významu nedala... Ale ak raz ešte budem mať bábo, a bolo by dievčatko, tak dám... 🙂 Kašľať na významy... 😀

mimkao
9. apr 2008

bzuco... 🙂 ináč, pomaličky už aj mne... je ich strááášne veľa, až to už neni zaujímavé... 😒

dominica
9. apr 2008

aj mne sa moje meno páči a nie preto, že je moje, ale preto, že je pekné 😀 a dala by som ho aj dcérke, keby bola, ale je dlhé, tak by mala problém ako ja podpísať sa niekde 😝 . Ale aj tak priezvisko mám v mužskom rode a to bude mať aj dcéra...

bzuco
9. apr 2008

dominica...Alexovi všetko naj k 1. rôčku 😵

mimkao
9. apr 2008

Aj ja dominica, congratulation , k Alexovmu sviatku... 🙂

dominica
9. apr 2008

Ďakujemééé veľmi pekne!

karolinkafe
13. apr 2008

Mimkao a ake ma to moje meno vyznam? 😅 Ani sama neviem 😅

karolinkafe
13. apr 2008

Ja som poznala iba tento : "Karolína pochádza zo staronemeckého slova Karl čiže muž, manžel. Vzniklo z neho aj slovo kráľ." 😉 Je to skor pekne byt "kralovska" 😀

monatko76
13. apr 2008

Juja ti pekne dakujem.Aj ja som Monika a podla mna som celkom normalna a v pohode....skoda ze ma nepoznas

mimkao
13. apr 2008

áno, Karolínka,, ten význam poznám aj ja. Len mi vtedy prišlo zvláštne, že by moje dievčatko malo mať meno s významom "manžel, muž"... Ale teraz by mi to už bolo jedno. 🙂 Je to fakt pekné meno. 😉

lul
16. apr 2008

baby aka je skratka karoliny, ked jej chcete pekne povedat? jednu tu volaju Kara 😕

melory
16. apr 2008

u nas v aprilovkach vola andrea svoju kajo 😀

bzuco
16. apr 2008

ja som počula...Kajka 🙂

dobromila
16. apr 2008

nahodou vtipna tema 😀 Ak sa niekto bude urazat preto, lebo tu bude spomenute prave to jeho meno, tak ma problem so svojim sebavedomim a mal by to riesit 😀

Ja sa volam Martina a az do konca strednej skoly sa mi to meno protivilo z jedineho dovodu - vzdy nas bolo v triede habadej. Az na vyske sa to zlepsilo, bola som na nasej fakulte v rocniku jedina. A odvtedy mi uz neprekaza 😀

Mne sa z dievcenskych nepaci napr. Ella, lebo to po spanielsky znamena ONA. No a napr. Frederik, Frederika, tak to je pomsta vlastnym detom, ble 😝

Tych skaredych mien je urcite viac ako peknych

melory
16. apr 2008

dobromila, ano urazat sa netreba...tiez som si svoje meno nenasla, ale meno deti ano 😀 u nas je to komplikovane s priezviskom, ze nemame slovenske a preto sme vyberali aj nie az tak slovnske, ale aby boli aj v slovenskom kalendary....a hlavne intuitivne
hugo, lebo hugo boss
stela, lebo hviezda {manzel je astrofyzyk} 😵

dobromila
16. apr 2008

melory, a ako sa volas?

Hugo - ee
Stela - moze byt 😉

melory
16. apr 2008

tak ako ty 😅
hugo - ee, to povedal kazdy z rodiny a teraz, ze si nevedia predstavit ine meno k nemu...mala som oliver, ale to som rada, ze nieje, mame doma radi olivy a to by raz schytal.

dobromila
16. apr 2008

no teda 😅

a ako vnima svoje meno nositel - syncek? ako ho volaju kamosi?

melory
16. apr 2008

pytala som sa ho na meno a povedal, ze ano, ze sa mu paci, ved hugo, nie?
chce aby som ho volala hugo 😀 dala som mu na vyber hugo, huginko, hugicek, hugik...kazdy je rad, ze ho moze volat hugo, ma to v sebe taku strelu kym to povies.

melory
16. apr 2008

a ty si dobromila podla slovanskeho kalendara? lebo ja som tam bojislava. 🙂

iffka2002
16. apr 2008

vsetky slovenske muzske mena, okrem- martin david patrik
zenske- klaudia romana dusana vladimira

llulebi
16. apr 2008

dobromila
--ja mam sestru frederiku a volali sme ju cely zivot frida...a nezda sa mi to ako pomsta rodicov

melory
16. apr 2008

tak to by nanapadlo, frederika - frida...frida sa mi paci.

llulebi
16. apr 2008

ja som bola v porodnici a jedna mamina tam dala meno Lea Chiara a ina zase Lara Chiara..kym to dieta napise aj sa poblazní..ja mam dceru leu...a myslim si ze ked jedno meno tak je to pekne ale takto je to na skomolenie jazyka...

akvi
17. apr 2008

Ja teda nemusim mena ako Tobias a Nikolas. Ani nie tak koli tomu, ze by sa mi az tak nepacili, ale usi mi trha, ked pocujem ako mamicka vola na dieta Nikolasko, Tobiasko. Tie mena su predsa cudzieho povodu a ich poslovencena verzia mi nerobi dobre brrrrrr 😠

farenka
17. apr 2008

ja nemam rada zahranicne mena, ktore vobec nesedia k priezvisku. taka Rebeca Zelena je na mna moc. 😝 myslim si ze mame pekne mena. ale zas nemusim ani taku Blanku a nemam dobre skusenosti so Saškami a Lenkami.