Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

martao
12. mar 2009

baby máte tam chybu. nie je to Kunikunda ale KUNIGUNDA. Meniny má 3.3.

nippa
12. mar 2009

a nejaka Skolastika by sa sem asi tiez zaradila 😀

cessy
12. mar 2009

Kinga, Frantiska- take by som asi urcite nedala, nemam nic proti tym menam, komu sa pacia, nech si ich da, kazdemu sa paci nieco ine 😵

mikalove
12. mar 2009

jaroslav,jaroslava,karol....

iinuska
13. mar 2009

Cecilia, Jozefina, Antonia, Karol, Frantisek,...

jastrab
13. mar 2009

bohus, kamil, milos, erik, benadik, dusan, bozena, milena, zaneta, lujza, elena, klaudia, vanesa 😒

tomaslavka3
13. mar 2009

tak mne sa nepacia-Jan,Jozef,Frantisek,Rudolf,Valentín,Karol,Cyril,Metod,Jozefina,Bozena,Rozalia,Ruzena,Anna,Hana,Frantiska,Marta,Mirka,Gustav...a ste,Vlado ...to ma len napadlo,no je ich viac...

tomaslavka3
13. mar 2009

najjulinka.to vazne tvoj dedko sa vola-al-VILENIN?A,ze to koministi neschvalili a nedali do kalendara 🙂

moko123
13. mar 2009

božinku toto je téma nemôžem neprispiet čo takto Pankrác užasné meno chudák ten čo ho má,,
a potom napríklad Svetlana, Gizela, Hortenizia no proste su niektore mená neuveritelne

paola.o1
13. mar 2009

no mamina kamoska ma dcerky menom: Mercedes a Sheyla Lánikové neviem ci sa mi to paci. to mercedes este ano, ale nie s lanikovou....

najjulinka
13. mar 2009

vážne sa tak volá. Všetko bolo písané na starú mamu, ked sa dalo - ako pevná linka pod, aby nikde nebolo jeho čudné meno alebo si píse len "V." a priezvisko 😉

tomaslavka3
13. mar 2009

a este ma napadlo jedno dievcatko sa vola Skarlet-Slávka a ona povedala,ze ked je dobra jej hovoria Skarlet a ked neposlucha tak Slavka.Podla mna je to zhovadene a sprosty nazor rodicov,lebo ja mam zhodou okolnosti aj Scarlett aj Slavku. 😎 .Pritom sa mi velmi moc pacia dve mene,ale takato kombinacia nie.

zitaje
14. mar 2009

Mne sa nepaci Marcel a Marcela, no hroza, dalej Erik, a hlavne Mario! Keby som mala muza s takym menom, asi mu tak v zivote nepoviem.
No a potom Dusan, Milan, Bohus, Bozena (mala som jednu znamu Bozenu, a brat ju volal Boza, no uznajte 😝 ).
A nie som nadsena ani z tych zrovna modnych, ako su Samuel, i ked aj mym mame modnu Sofiu, ale to vybral nas ocino, ktory je cudzinec. Nie je to take jednoduche, vybrat meno, ked musi zapadnut do niekolkych kulturnych prostredi...

lul
14. mar 2009

vendelin, mario, marcel... atd 😖
malvina, viera, drahomira... atd 😖

egyptanka
14. mar 2009

ked uz je dnes tej Matildy ... tak Matilda , muzske Dionyz.

marcelkatt
28. jan 2010

František, Ján, Zdeno, Laco, Žigmund, Vendelín,
Zora, Zara, Patrícia, Jara, Elene, Helena, Filoména, Žaneta,

Z tých novších nemusím: Sara, Kevin, Sebastián,

vieraj
28. jan 2010

Riško a Rasťo- strasny odpor, hoci nemam nikoho v okoli s tym menom.

vieraj
28. jan 2010

lul, tak dik 😀

lul
29. jan 2010

vieraj - aj ja dik 😀 moj maly je Risko 🙂

jasminet
29. jan 2010

adolf 😅

jalao
29. jan 2010

Vieraj, ja tiez dik, syn je Rasto 😝 😝 a som mu stale rada, lebo nie je otrepane, nakolko v triede su 3x Samko, 3x Simona, 3x Lucia a tak podobne...

veronikapp
29. jan 2010

tie otrasné zastaralé mená, ktoré už asi nikto nedáva- všetko na Ž...
a ani Ján, Jozef, František... a tak podobne, aj v ženskej verzii.

kamilecka
29. jan 2010

Nech sa teraz neurazi nikto ale ja nemusim Nelly,Nelinky,Lilky,Lilianky .......... 😒

rajcina
29. jan 2010

ale co som ja objavila v kalendari skoro som sa pocurala od smiechu
mena v 1. polroku tohot roka : Aranka, Zoro !, Jordan, Udo, Kurt, Teofil, Kira, Amos, Klaudio, Izolda, Aron ( viem o jednom psovi ) Rumjana, Celestin, Norma !, Ralf, Rolf, Hvezdon, Fidel ! ( tak som uz skoro omdlela ) Brenda, Elektra ( tu uz ozaj nevladzem ) , Fatima , Robin ( hood ) Silver, Elvis, Romeo ( zastavil sa mi myslienkovy pochod )

veronikapp
29. jan 2010

hvezdon 😀

horalka777
29. jan 2010

Fidel je cool 😀
Elektra aspon usetri za energie...

duska1122
29. jan 2010

no ja som mala vybrate jozef a frantisek a jolana ale co som vas citala tak skoro so vsetkymi suhlasim niektore su strasnejsie ako tie co som mala ja na mysli ako jaroslav, kevin, arana .....brrr 😖

dadka212
29. jan 2010

mne sa nepáčia asi všetky 😅 ani mená mojich detí sa mi moc nepáčia ale čo už, ale zdali sa mi také najprijatelnejšie 😝

jalao
29. jan 2010

Rajcina...Hvezdon je super! 😀 A nenasla si aj Krason? 😀 Sa divim, ze aj Shrek sa uz v tomto pseudomodernom kalendari neobjavuje... 😀 😀
V kazdom pripade je sucasny kalendar plny podivnych a uz urcite zriedkavo pouzivanych mien.... Alfonz, Ernest, Vincent...neprejde jediny tyzden, aby som si nevsimla nejake pozoruhodne meno v kalendari.. 😎 Albina, Bartolomej, Bystrik a dalsie a dalsie.. 🙂

inkinka
29. jan 2010

mne sa nepaci moje, ako mi ho slovenski jazykovedci prekrutili : Ingrid na Ingrida. Odkedy to urobili, tak uz asi nikto to meno dietatu nedal...a to iste Dagmar na Dagmara 😠 Inge inac ujde, ale Ingrida - des!