Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

ianitka
29. jan 2010

ale inak marcela sa da... dcere ho asi nedam, ale mne by na mne nevadilo 😒

doseti
29. jan 2010

marcela sa mi nepáči ani jana

bambi09
29. jan 2010

doseti,ani mne 😅 😅

ianitka
29. jan 2010

:-ani mne, ale marcela je lepsie ako jana, bambi Ti zavidim 😀 😀 😀 ale jana, dloho nic a potom marcela - to je poradie !!!!

helenkasabinka
30. jan 2010

kazde meno je svojim sposobom krasne....ale jednoznacne by som NIKDY nedala meno SERAFINA 😅

spevacka
30. jan 2010

ozaj, bol taký astronóm, neviem či ešte žije a volal sa Záviš Bochníček 😀
a čo tak Aladár?

ianitka
30. jan 2010

helenkasabinka 🙂

zuzka1.
30. jan 2010

helenka ani ja , uz len pre nasu podarenu a popularnu primatorku 😀 😀 😀 😀

frida330
30. jan 2010

Toto je len tema ako kazda ina.A preco sa ide niekto urazit,ked sa mi nepaci take meno?Ved ani moje sa nemusi pacit a neurazim sa 😅

frida330
30. jan 2010

Take mena ako Gejza,Alfonz,Blazej,Arpad,Etela........ani nebudem pisat,tam neni o com 😝

frida330
30. jan 2010

Mne sa uz nepaci ani Sofia,tych je neurekom.

doseti
30. jan 2010

frida mne sa nepáči ked niekto pridava k menu slova ako brrr,fuj,hnus,tak preto ma to nastvalo
proste napisem ze sa mi to meno nepaci a hotovo a nejdem sa z toho tu povracať

lesik
30. jan 2010

Mne sa velmi dlho nepacilo moje vlastne meno-SILVIA. Ale uz si pomaly zvykam po tolkych rokoch 🙂 🙂

Z dievcenskych mien sa mi nepaci jednoznacne Regina-vzdy to vo mne vyvola asociaciu Regina-vagina 😎 😎
No a z chlapcenskych nemusim Julius,Marcel a Rene.

jalao
31. jan 2010

lesik..sylvia...to je supe bežné meno.....a Július úplne pekné.....A Marcrel je pekné slovenské meno, René, to je celkom iné meno, iná kategoria....

anndrea
31. jan 2010

mne sa nepáči NINA, Dominika, hlavne ked ju v škole volali Domina...

sjuzi
31. jan 2010

Mne sa všeobecne páčia mená, ale len pokiaľ sú vkusne vybrané k priezvisku. Napr. zo skúsenosti, taký Chris Húževka, Matthias Pokorný... 😖 ☹ to je podľa mňa nešťastie.

My máme typické slovenské priezvisko (aj keď síce existuje i jeho zahraničná verzia bez dĺžňa)... a k nemu sa teda hodia vyslovene jednoduchšie slovenské mená 😉.

Minule som bola v jednom OC a tam na vláčiku sedeli 2 milé detičky, mamka na ne volala: Nataniel, Pejton (asi Payton sa píše 😕) - to bolo dievčatko... UFFFFFFF 😝 Ale neviem, aké mali priezvisko... takže možno by som mala potom iný názor... len dúfam, že nie Kapustoví... 😎 😀

frida330
31. jan 2010

Doseti ale ja som brrr nedala 😉 len som napisala,ze Sebko moc nemusim a kazdy mame iny vkus.

frida330
31. jan 2010

Mne sa volakedy velmi pacila Nina ale teraz je ich strasne vela 😝

doseti
31. jan 2010

frida viem že ty si to nenapísala,len som ti odpísala na to,že sa niekto urazí (akože ja) 🙂

dada1212
31. jan 2010

Lesi Silvia je celkom pekné meno podľa mňa, akurát sa mi nepáči, ak niekoho s takým menom volajú napríklad Silva.
A nepáči sa mi ak niekto dá svojmu dieťaťu zahraničné meno a má typicky slovenské priezvisko, jednoducho by podľa mňa malo meno sedieť aj s priezviskom.
😖

spevacka
31. jan 2010

presne tak, súhlasím s vami...kamoškin syn je Max, ale k tomu Murray...alebo Max Klein je v pohode, ale René Fúzik 😲 a vôbec ja som mala spolužiaka Reného a ten mal stále pod nosom "sviečku" 😝 takže teraz si vždy spomeniem na neho a je mi nevoľno...
Moja dcérka je Hana, viem si predstaviť aj krajšie meno pre dievča, ale veľmi sedí k priezvisku, tak preto...

diddi
31. jan 2010

vsetky tie skarede v kalendari ako - Ctibor,Kamil,Kamila,Ruzena,Regina....a z tych novodobych sa mi nepaci Damian,Adrian,Maximilian...Lilien,Annamaria....

melanche
31. jan 2010

mne sa nepacia mena ako Gertruda, Gizela a vsetky zastarale uz v sucasnosti ani nepouzivane mena v kalendari. mali by sa odtial take vymazat a prenechat miesto modernejsim 😝

kingstonka
31. jan 2010

... toto je cudna tema.... tolko mien som tu nasla co sa mi paci... 🙂 radsej uz ani necitam 😉

babula90
31. jan 2010

tak ja som včera začula v obchode ako volá na dcérku MONIČKA 😝 to je čo? Veď Monika znie 100x lepšie 😒

enilora
31. jan 2010

ja by som určite nikdy nedala tieto mená ani psíkovi 😝 Dominika,Dominik,Veronika,Monika,Ján,Jozef,Štefan a František,Nikoleta Nikolas a všetky mená povyberané so zahraničných kalendárov pri ktorých sa ani nevie či ide o chalana alebo babu 😝 😝 Ale je to každého osobná vec..no treba si uvedomiť že chúďa dieťa to má na celý život.

babula90
31. jan 2010

enilora, máme rovnaký vkus aj názory 😉

slovo
31. jan 2010

Mne sa nepacia vsetky tie modne mena ako Laura, Nikolas, Ella, Sebastian, Sofia, Sara, Saskia .....
Kam sa stratili vsetky krasne tradicne mena ako Eva, Peter, Juraj, Jan, Matus, Pavol, Helena, Jozef, Katarina, Michaela...

flamenga
31. jan 2010

kingstonka tak tak 😉 🙂

babula90
31. jan 2010

slovo, by si sa čudovala, ale Juraj a Peter sa teraz náhodou dávajú 😉
Doba sa mení, žienky už asi nechcú Helenky 🙂