Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

ella1
16. aug 2008

baby,nám ešte zostalo po zrušení baru kopu toho a nemá to kto vypiť.neskočíte? 😀

lekno
16. aug 2008

Že vedľa Compu. Tak bacha na malú, aby si necucla 😀 Ale aspoň by lepšie spala 😅

monkula
16. aug 2008

ella, neboj... tie vodky tam sú od mája 😀 😀 Whiskey je darček pre švagra, Metaxa darček od švagra k mužovým meninám ,čiže je tu od apríla, a ešte so mzabudal va poľskú špecialitku, Zubrovka ,to je bylinková vodka, to je zase darček pre mňa, od známeho, už je tam neotvorená tiež skoro dva mesiace, vždy zabudenme kúpiť jablkový džús, bez neho to nie je ono... 😀 😀
A Sangría, je otvorená dva dni.. a ešte mám štyri fľaše šampanského.... priamo z Talianska, mali 6 ks za 150 Sk, ale aké je baby, mňaaaam..

monkula
16. aug 2008

Myslela so mna poličke vedľa compu, je v krabuci a vo fľaši, neboj.... 😀 😀 😀

monkula
16. aug 2008

že v krabuci 😀 😀 😀

lekno
16. aug 2008

No vidíš Ella. Každá niečo máme, môžeme ten bar znova otvoriť 😉 😀

lekno
16. aug 2008

No Mony, ty sa v tej pálenke môžeš aj kúpať 😅

ella1
16. aug 2008

no,môžme.ale kde?
mon-super!ja mám jahody,k tomu šampusu. 😉

ale nás vymažú....

lekno
16. aug 2008

Jedna šampus, druhá jahody... Tak aby ste nepovedali, tak ja donesiem aspoň poháre 😀
(A deti 😀 😀 😀 )

monkula
16. aug 2008

ja som Ella zvyknutá 😅 😅 😅
ten bar otvoríme niekde na poleceste medzi MA, GA a Bytčou, spravíme si kružnicu a priesečníky? 😀 😀

lekno
16. aug 2008

A bude sa volať MA-GA-BY 😀

monkula
16. aug 2008

alebo MI-MO-KA 😀 😀 😀

mirrinka
16. aug 2008

no tedy baby,ale ste to poriadne zvrtli 😉
ináč,lekno - tiež mám meno ako ty - nič moc,ale asoň že také,ako vraviš,mohlo byť aj horšie 😀

ella1
16. aug 2008

super! 😀

mirrinka
16. aug 2008

dreamy123 prečo nenapíšeš ako sa voláš? alebo sa za svoje meno hanbíš?

monkula
16. aug 2008

mirrinka, sto bodov... 😉

mirrinka
16. aug 2008

mon, 😉

dreamy123
16. aug 2008

mirrinka- volam sa Michaela 😉 nehanbim sa...aj keby som sa volala Andromeda 😀 co uz s tym spravim...akurat to niekto nezmyselne povlaci na nejakom fore, ze ake hnusne meno...
ella- Diana vybral moj otec, volala sa tak dcera jeho sestry, ktora zomrela ako 2 mesacna.
nejako sa vas dotkli moje slova? ved som sa narozdiel od inych drzala temy 😉
popravde, ani som to nemyslela vazne... 😀 je mi jedno, kto ma ake meno, len sa mi zdalo neprijemne, ako sa tu vyburuje na inych 😉 inak sa mi uprimne pacia vsetky 🙂 alebo ma nedvihaju ziadne zo stolicky, lepsie povedane...

monkula
16. aug 2008

a prečo si sa oprela práve do mien, ktoré máme my? Ja-Chiara a jaroslav ella-Veronika 😕 😕

mirrinka
16. aug 2008

no teba dojala táto téma,ako píšeš vo svojom prvom príspevku a mňa zase tvoja predposledná veta - inak sa mi úprimne páčia všetky .... tak načo vypisuješ mená ako veronika,katka,zuzka,vierka,števka,jaroslav,miroslav a ich ženské obmeny atď,atď,že sa ti nepáčia??? alebo si už zmenila názor,alebo čo?
ak mám teda ja byť úprimná,ja si k menu Patrik bohužiaľ neviem predstaviť chlapa - to meno mi pripadá také ženské a možno aj niečo horšie,ale nechcem to tu napísať.....
...na Michaelu som sa narodila,nič proti tomu menu nemám - akurát,že sa mi nepáči skratka Miška - to si hneď predstavím to hnusné malé zvieratko....
a ak sa ti nejaká téma nepáči,načo na ňu klikáš???

monkula
16. aug 2008

mirrinka, kašli na ňu...

a po mŕtvom sa mená nemajú dávať...
Môj strýko s tetou si adoptovali chlapčeka ,keĎ mal ro ka pol, volá sa Patrik 😀 😀 , a naši mu chceli dať meno po zomrelom bratovi môjho stráka a otca-Ladislav..
A babka im t ozrušial ,že nech si chlapček žije svoj život... a načo m uto chcú meniť...

melory
17. aug 2008

vidim, ze ste sa pekne rozpili....moja svagrina cislo jedna je andrea a musime jej hovorit andy...dalsia c.2 je monika a chce aby sme ju volali monca...ja nemozem pocut, ked ma nazvu maca...som na to uplne hakliva...pripadam si ako zvieratko macko usko 😵 moja segra je ingrid...volame ju itula...moj brat milan a je mino.

ella1
17. aug 2008

dreamy-ved ja som sa nepýtala prečo máte dianu. 😅 len som podotkla,že sa mi nepáči skratka didi 😝

mel-my sme zas mali v triede ingrid a nesmeli sme jej tak hovoriť,neznášala to.len Ina sme mohli alebo teda Iňa.

melory
17. aug 2008

pozeram teraz do tej knihy a veru vseliake mena su este o ktorych som nepocula....co z toho vyplyva? ucim sa cely zivot!
alexandrina, amos, anzelm, apoliena, arleta, atanaz, a to je len A

ella1
17. aug 2008

mel-ja som zasa poznala kedysi jednu tetu a tá sa volala anzelma.

melory
17. aug 2008

co dame B? 🙂

melory
17. aug 2008

bazil, benon, bertold, bonaventura, brunhilda

ella1
17. aug 2008

😝 😀 des.
čo to máš za knihu?

eli77
17. aug 2008

Tak ja ti poviem ze u nas v dedine je aj bonaventura aj brunhilda 😀 ale obaja uz maju nieco cez 80 rokov...

melory
17. aug 2008

vplyv mena na zivot.... 😀
nahovorim, ze des, ale ze som ich prvy krat videla {pocula}