Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

silvia123
29. jan 2010

Keď sa meno hodí k priezvisku, každé môže vyznieť pekne, keď sa nehodí aj najkrajšie meno je otrasné. Mňa napríklad minule v rádii zarazilo ako sa hrdo predstavila jedna redaktorka na konci správ: Chudinová! -no ona ešte v pohode, ale čo jej chudák manžel... ale obdivujem ľudí, ktorý dokážu s hrdosťou nosiť aj hanlivé priezvisko, chce to určite odvahu a silnú osobnosť, ja by som to nedokázala.

lemge
29. jan 2010

mne sa nepacia vsetky co nie su slovenske.tie co dosli z ameriky a inych statov.,ale zas keby mam muza zo zahranicia,prispospobim sa pri vybere mena pre dieta.
zo slovenskeho kalendara nemusim-natalka,nikolka,laura,samko,jakubko,matko-nech sa nik nenahneva -tychto mien je dnes strasne vela.

rajcina
29. jan 2010

jedno cudesne meno sa mi inak paci ze benjamin
by som skombinovala s mojim oblubenym oliver benjamin ak by muz neposlal s benjaminom kade lahsie
ale ziadny benji ( to je ako psik )

dali4
29. jan 2010

Mne sa nepáči Hugo, Bruno, Artur, Laura, Ivica, Hilda 😅

jalao
29. jan 2010

baby, my mame znameho a on sa vola Vrazda, normalne s makcenom 🙂 Ked som to prvy x pocula, som skoro omdlela, ale je to suprovy chlapik a mozno ho aj niektora poznate, robi v mediach.. 😀 😀

bambi09
29. jan 2010

julka,registrujem také nejaké meno 😅 😅
inak Teofil Strašivták je dobré 😀 😀 😀

jalao
29. jan 2010

bambi 😀 😀 😀 😀 (robi v SME)

mamutka
29. jan 2010

Adolf

bambi09
29. jan 2010

julka,kto??Teofil?? 😕 😀 😀 😀 😀

macka01
29. jan 2010

Rafael Rafaj,no to tiež nemá chybu,sa s ním rodičia zahrali 😀

jalao
29. jan 2010

Bambi, nie, ten moj..je novinar....
macka, to mi je povedome...pozname ho?

bambi09
29. jan 2010

macka 😀 😀 😀 😀 chudák 😅 ale tak každé meno je pekné tomu,kto ho dáva,ale niektoré mi prídu ako pomsta rodičov 😅 😅

jalao
29. jan 2010

bambi, chytila si 1000. prispevok! 🙂 vyhravas......neviem co. 😵

mamutka
29. jan 2010

a uz som sem mozno raz pisala, ze sa mi nepaci zla kombinacia mena s priezviskom, ako Scarlet Kopackova a Kevin Kapusta, dufam, ze to necitaju ich pribuzni teraz...

ikke
29. jan 2010

jeden novinar vrazda tusim pise casto krimi-spravy 😉
"omen nomen" sa tomu tusim hovori... podobne ako sexuolog vrabec

bambi09
29. jan 2010

ikke,ten tuším spáchal samovraždu 😕 😅 zas tu máme Vraždu 😀
ale inak tiež občas obdivujem také kombinácie-priezvisko echt slovenské a meno... 😅 😅

jalao
29. jan 2010

Ikke, sexuolog je predsa Radim Uzel! 😀 😀 😀 😀

ikke
29. jan 2010

a fakt... 😨 😲
(myslim toho vrabca...)

bambi09
29. jan 2010

julka 😀 😀 😀 to sa hodí k tomu,čo raz veronka poslala 😀 😀 😀
a ten Vražda nie je Samuel?? Samo?? 😅 😅
ikke,nie som si na 100% istá,ale myslím,že je to pravda 😔

ikke
29. jan 2010

hej, presne to som aj ja vygooglila 😉

bambi09
29. jan 2010

smutné,ale aj to je život 😒

zuzka1.
29. jan 2010

mamutka ja tu scarlet poznam KOpackovu 😀 😀 😀 ak teda myslime tu istu, je to dcera jednej susedy 😀 ma asi 10 alebo kolko rokov 😀 😀 😀

spevacka
29. jan 2010

hihi, ja som čítala o MUDr. na hematológii, sa volala MUDr. Drakulová 😀 ale to naozaj
Mne sa pre deti nikdy nepáčili také tie typicky dospelácke mená npr. Karol, Jozef..no viete si predstaviť bábätko, ktorého oslovujú Karol? 😎
A tiež sa mi nepáčia Nicolas, Kevin, Vanessa, Chiara to je fakt pomsta...a k tomu priezvisko Lopúch a pod. 😀 A z dievčenských by som nedala Ružena, Božena, Gizela a Patrícia tiež nie (ale to kvôli averzii na nositeľky tohto mena)
A ešte som počula meno Metod Prcúch 😀

jalao
29. jan 2010

spevacka 😀 😀 😀 A ved Scarlet Kopackova je redaktorka kdesi...

jalao
29. jan 2010

ba nie...to je Zanet ! 😉 😉

zuzka1.
29. jan 2010

jalao je to mozne, ale taketo dievcatko byva v Zlatych Moravciach tiez 😀

Ja som mala za slobodna priezvisko PRVA 😀 😀 krasne, nie,??

veronikapp
29. jan 2010

ešte lepšie 😀
moja známa sa volá Pejková, jej muž Pejko- no vymysli krstné meno... 😀 😀 😀

bambi09
29. jan 2010

na 6anetu mi nešahajte 😅 😅 no,no-na mene niekedy nezáleží-ale na obsahu-mne sa napríklad nepáči ani moje meno 😅 😅 ale čo už,všetci si už zvykli 😀 😀 😀 len ja furt nie 😝 😝
a teda MUDr. Drakulová-to je dobréééé 😀 😀 😀 a na hematológii 😅 😅 sedíííí...
a naša pediatrička je Prcúchová 😉

mamutka
29. jan 2010

zuzka, nuz, asi pred rokmi som pocula od znamej o tej kombinacii, ked sa dievcatko narodilo v ZM, takze asi hej 😀