Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

melory
17. aug 2008

lekno, uz tu boli aj psy 😀 😀 😀 😝

monkula
17. aug 2008

mel, mala so mkamaráta Gigiho.... taký nad vecou, stáel sa usmiueval, bola farebný, myslí, nosil farebné veci a rozdával smiech a dobrú náladu kam prišiel 😀

A to si vymyslela sama? 😀 moja malá je zase lalaaa 😀 😀

jejke
20. aug 2008

Monkula ved nic v zlom,kto vravi o alkoholizme,k peknemu filmu vsak poharik sadne,pravda?
Teraz citam knihu kde sa hlavny hrdina vola Duncan, to mi ohromne pripomina americke plnene sisky,tzv"doughnuts"
tak sa z toho musim smiat, ale ak Walter, hned si spomeniem na Disneyho...osobnost sa pozna po mene 😉
Timothy Dalton/vsak nejde o sampon/ Timur a Timotej, pre dvojicky by nebolo zle Timur a Tristan, oba su bajne
len sa obavam oslovenia"Trisťo".
T je silne pismeno, vid:

http://www.horoskopy.sk/index.php?option=com_nu...

monkula
20. aug 2008

jejke, veˇani ja som to nemyslela v zlom... tiež si s manželíkom rada sadnem, pripijeme si, rozprávame sa... 😵
ja keď počujem meno Timur, napadne ma slizký Kramár... 😝 😝 😅

bibinka
20. aug 2008

monkula- mňa zase napadne Timur a jeho slizká družina... 😀

monkula
20. aug 2008

😀 😀 😀

leva
26. aug 2008

dreamy,aspon to bleeee si si mohla odpustit,no to tu nik nieje zvedavi.

melory
5. sep 2008

vymyslela si ho sama, bolo to jej prve slovo co povedala......

angel.ika
12. sep 2008

mne sa hrozne paci meno synovej spoluziacky - Chanel Lakatosova. A verte mi, nie je to blondinka 😀

libka1
12. sep 2008

Dioníz

cukrikk
12. sep 2008

tak mne sa nikdy nepacilo meno Jan ... pamatam si ked som mala asi 14r. kamaratke sa narodil syn a ona mu dala meno po jej manzelovi Jan v tedy som jej povedala ze ja by som v zivote nikdy nedala svojmu synovi meno Jan proste som to meno nemusela.... Dnes mam doma dvoch nositelov mena Jan 🙂 syna volaju Janik alebo Zigo 🙂 asi vzdy lepsie ako Janko.....
osobne by som nikdy teda nidky neohovor nikdy nedala meno Jozef, Emanuel, Eduard, Monika, Livia, Katka , Zuzka ..

melany_s
28. nov 2008

mne sa nepacia mena Gertruda, Nina, Nada
a z muzskych Adam - vzdy si predstavim holeho chlapika s figovym listom 😉

livi
28. nov 2008

cukrikk - ja som Lívia a mne sa moje meno páči 😉
inak meno, ktoré by som dieťaťu nedala - také tie klasické mená našej generácie - Katarína, Lucia, Martina, Zuzana, Jozef, František..
ale tiež by som určite nepomenovala deti podľa seba alebo manžela. 😝

zuzana76
28. nov 2008

mne sa meno Livia paci a aj olivia, to este viac
a veru pacia sa mi aj mena zuzana 😀 , lucia, katka, martina

petka_s
28. nov 2008

mne sa tiez meno Jan nepaci,
vola sa tak moj otec aj so starkym,ale je to podla mna hrozne meno,
a to iste tvdi aj moj otec 😀 ze je to najhorsie meno 😀 😀 😀
tiez mam podobny pripad ako ty cukrikk,kamaratka ma muza jana,
a teraz ked cakaju babo,si myslela ze bude chlapec,a
ze asi sa bude volat janko,no fuj,
uz duplom nie,meno po otcovi,uz sa to nenosi..a to meno,podla mna je uz xyz krajsich mien..
moj nazor..

zuzana76
28. nov 2008

petka, ale preco by sa mali davat stale meno len " co sa nosia" ? ved je to pekne ak je to roznorode a moja kamaratka ma deticky Janka, Mariu a Ferka, ked sa pacia tieto mena ich rodicom, preco nie? Ved nemusia byt teraz vsetci Alexovia, Simonovia, Emy, Vanessy, a podobne

leva
28. nov 2008

Tato tema mi pride dost kruta,hlavne preto ze niektore mamicky si nemozu odpustit tie bleee,fuj a podobne,kazde meno je pekne ktore da svojmu dietatu,hlavne pre nu a ked sa tu ma napisat nazor,mohli by sa odpustit aspon hlasky ako hore spomenute,kazde meno nesie so sebou nieco,aj moderne mena ako sa davaju teraz a ako sa im hovori to moc nevyhrali,ked zavolam na ihrisku na svoje,otocia sa este 4 a preto tieto mena uz niesu niektore vobec zaijimave.

petka_s
28. nov 2008

neviem zuzi,pride mi to fakt nie moc pekne,
hlavne kvoli tomu,ze ked to dietatko-janko vyrastie,dost ludi,jeho kamarati a tak,ho potom volaju jano,
a to mi pride skor krute,ze ho nebudu volat pekne ako -janik,janko,ale poznam aj z vlastnej skusenosti,ze v skratke ho budu volat jano.to sa mi nepaci,ze ked vyrastie,tak mu budu takto ublizovat..teda mne ako mamine by to vadilo.

petka_s
28. nov 2008

ps:ako buducej mamine 😉

zuzana76
28. nov 2008

mozno mu budu hovorit Jan, Jani, co ja viem, vzdy sa nieco najde, ako povedat pekne

ved ani takemu Filipovi, nepovie nikto filipko, ked bude dospely, ani mojmu patrikovi, nepovedia Patko, ale Pato

bashka
28. nov 2008

kazdeho budu volat tak, ako si povie, poznam viac takych ludi, ktori na nejake ine meno ani nereaguju, proste ked ten Janko vsetkym povie, ze chce aby ho volali Jany, Janci, alebo prezyvkou a bude si za tym stat tak to tak bude. Mna chcelo vela hlavne starsich volat Staaaňa, kedze som stanislava,ale bohuzial 😝 😝 😝 Tak isto spoluziacka neprijala ine meno ako Maria, ziadne Majky, Mariky ani Rie neprichadzali do uvahy

petka_s
28. nov 2008

no mozno sa to da aj takto,
ale aj tak si myslim,ze ho budu volat jano,v tomto mene mi to pride take drsne,
ked by hovorili Jan-tak ako by bol krsteny tak by to slo,
ale neviem ci by sa to dalo vysvetlit kamaratom v nejakej 7-triede..
a tiez si neviem predstavit ze by to ten chlapec vysvetloval,
no to bol moj nazor,ved ake meno sa mamicke a oteckovi paci,
tak je to na nich,nech sa tak vola,no nie?

bashka
28. nov 2008

tak...ale ani si nemyslim, ze by mu oslovovanim inym menom mohli strasne ublizit, ci hej? Netreba sa dat 😉

petka_s
28. nov 2008

no neviem,aspon pri tomto mene mi to pride take ublizujuce 😅 ..ved nechajme to kazdy na rodicov 😉

bashka
28. nov 2008

😉

kocurik16
28. nov 2008

mala som kolegu Jána on si vyžiadal aby sme ho volali Janko.Podľa mňa je to smiešne,lebo pokiaľ mám známeho, kmaráta, rodinu niekoho koho dobre poznám tak beriem ale hovoriť cudziemu človeku a nie práve najsympatic- kejšiemu Janko je hrôza.Doma mám syna a drahého Jozefa nikomu znich to nevadí.Nedala by som synovi meno Quido,ale ani dcére meno po mne lebo Eleonora sa mi vôbec nepáči 😝

tamarka
28. nov 2008

mám kolegyňu, ktorá sa volá Eulália - akože koniec, ani v najhoršom sne

kocurik16
28. nov 2008

😖 to je sila.A ja som nespokojná. 😎

monkula
28. nov 2008

no, môjmu Jarkovi hovoria v škôlke Jaro a jeho to veľmi trápi 😔

bodka13
28. nov 2008

možno odbočím,ale my sme vyberali mená našim chalanom tak aby im nemohli povedať "škaredo"-Martin,David a pekne sa im dá povedať na veľa spôsobov/Maťko,Matesko,Dadko,Daduško,.../