Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

liana
4. apr 2008

mne sa nepáči Gašpar, Hugo, Melichar, Baltazár

zo ženských Božena, Soňa (lebo som ešte nestretla príjemnú nositeľku tohto mena), Lubica
nič proti nikomu kto má takéto meno, ale ja by som ho svojmu dieťaťu nedala
a nedala by som ani Jozef a Jakub 😉

lulu2407
4. apr 2008

Najmenej sa mi pacia tie ktore, ktorych nositelmi su vacsinou ludia v mojom okoli, ktorych velmi nemusim 😵

huma3
autor
4. apr 2008

mne osobne sa nepaci dominika a katarina- to uplne najviac, potom klaudia, frederika a z chlapcenskych nemam take ze uplne neoblubene ale nepaci sa mi napriklad michal ,jan ...ale nic proti tym co sa tak volaju 😉

esci
4. apr 2008

ja nechcem nikoho urazit, ale dlho sa mi nepacilo moje meno- Jana- ale uz sa mi paci, tak dufam, ze som ziadnu Janku neurazila 😵

duskaf
4. apr 2008

lulu asi na tom niečo bude, keď sme totiž vyberali mená pre naše deti, tak mnohé neprešli práve kvôli tomu, že manžel poznal ľudí s tými menami a nemal na nich dobré spomienky a vysvetľoval, že by sa mu tí ľudia stále vybavovali.

ella1
4. apr 2008

mne sa nepácia také ako peter,pavol,jozef a hlavne ked ich dávajú po rodičoch 😝 potom Nicolas a Karinka 😝 nepácia sa mi ani tie,čo strašne letia,ale to len pre to,lebo ich dáva každý ako napr. Sofia,aj ked to je samo o sebe celkom ok meno.
ale nahhoršie je ked meno nepasuje k priezvisku,to aj najkrajšie meno pokazí dojem 😉

lulu2407
4. apr 2008

elli1 super postreh, nato som uplne zabudla. My sme si s manzelom vybrali chlap.aj diev.mena ktore sa nam pacili a potom sme isli nato vylucovacou metodou, ktore mena nam niekoho nie ok pripominali a ktore sa vobec nehodili k nasmu priezvisku

juja
4. apr 2008

Čaute kočky 🙂
Ja len krátko ....pre mňa je neprijateľné meno jednoznačne Monika a preto, že som ešte nestretla "normálnu" nositeľku tohto mena a z chlapčenských mien je to Igor...

esci
4. apr 2008

juja a co Monika z Priatelov? 😉
a Monica Belluci? Neviem, ci sa tak pise... 😝

roasha
4. apr 2008

ja osobne nemusim kubo,stale ma napadne hlupy kubo z rozpravky. 😝
a ako pise ella,konkr.prikl.nicolas kapustik-des 😀 😝 😝 😝

esci
4. apr 2008

tak ale potom ide o priezvisko, nie krstne meno...

ella1
4. apr 2008

to tiež strašne veľa spraví.ked má meno niekto koho nemusíme,tak ani samotné meno sa nám vôbec nepáči.ja mám také ,,skúsenosti" napr. s Klaudiou.

roasha
4. apr 2008

esci,ale s takym priezviskom dat meno ako hercovi.... 😀 😀 😀

esci
4. apr 2008

ja vieeem...celkovo tie zahranicne mena nejdu stale s nasimi typickymi priezviskami, k nim proste ozaj idu tie rydzo slovenske mena, ktore mne sice nevadia, ale vzdy som vedela,ze take nedam.

katy2
4. apr 2008

gizela, gejza...

juja
4. apr 2008

Monika z Priateľov sa nevolá v civile Monika, alebo áno?..no neviem si spomenúť....to je nepodstatné lebo ani jednu Moniku zo spomínaných som osobne nestretla 😀 😉 ...ja len čisto z toho čo osobne poznám 😉

roasha
4. apr 2008

kubo kapustik by slo..... 😀 😀 😀

esci
4. apr 2008

juji, ved nevola, ale ta postava sa volala tak, ona tam nehrala za Courtney Cox, ale Monicu...ale viem, co si myslela...ja nejako vela Monik nepoznam, hned ma ta z Priatelov napadne a z nich som vsetkych zboznovala. Tak mi to meno pripomenie ju.
roasha, tak to mas pravdu, to ide spolu, ze lepsie sa spojit neda. 😀

ella1
4. apr 2008

a susedka dala malému menu Július po otcovi(frajerovi) a volajú ho dˇusko 😝

liana
4. apr 2008

veru, tie zahraničné mená k našim slovenským priezviskám nejdú vôbec. niekedy mám pocit, že tie deti tie mená dostali za trest. v okolí poznám krásne priezvisko Krásnohorský a rodičia mu dali meno Brad . tá kombinácia mi nijako nejde, hlavne ak rodina nemá žiadneho príbuzného v zahraničí

juja
4. apr 2008

Z tých mien, ktoré "môžem" a poznám osobne tak ako "top" by som dala meno Martina - sú veľmi priateľské, také pohoďáčky do partie aj na dobrý pokec...len môj názor 🙂

A nemusím ešte meno Gabriela, Romana 😝

ella1
4. apr 2008

martina sa zas mne nepáči lebo je také tvrdé.ale áno,poznám fajn martiny.

juja
4. apr 2008

Brad Krásnohorský???...hmmmmm, ale keď ten "Brad Pit" je kak sexi 😉 😵 ...ja poznám Simeon Poliaček

rybecka
4. apr 2008

Gizela Lujza Gertruda Rozalia tie fakt nemusim a Lojzo Alfonz

esci
4. apr 2008

ella, mne sa napriklad velmi paci meno ELLA, ale to som od veci, lebo mam pisat, ktore sa mi nepacia, ale nechcem nikoho urazit, tak to neviem napisat 😝 🤐 tak radsej , ktore sa mi pacia...tiez take meno Christopher, mne sa vzdy pacilo, ale ako k slovenskemu priezvisku 😅

juja
4. apr 2008

esci neboj sa nikoho neurazíš, len si kľudne napíš svoj názor, veď na to táto téma je, nie? Ja osobne mám také meno, že pochybujem že by sa niektorej z vás páčilo, pretože ani mne sa veľmi nepáčilo, keď som bola mladšia, ale teraz som rada, že mám meno také aké mám, lebo nás nie je veľa 😉 ...inak meno mám po maminke 😀

esci
4. apr 2008

juja, tak mi napis do ip to meno. Nieee, ja fakt nedokazem napisat , lebo niekomu sa moze pacit. Mne by bolo luto, keby niekto do oci povedal mne, ( vlastne staci aj do temy ). ze moje deti maju otrasne mena. Tak to nedokazem napisat. Asi by som tu v tejto teme nemala co hladat teda. 😝

cat
4. apr 2008

Saskia, Chiara, Nicolas, Nathaniel a vobec skoro vsetky zahranicne mena - ak su davane k cisto slovenskym priezviskam.
A tiez vela mien z kalendara,ktore boli davane tak pred 1. svetovou vojnou, napr. Apolenaria atd.. 😝

ella1
4. apr 2008

esci-kľudne,ved aj ja som napísala,že sofiu nemusím a máš ju ty.ale isabela je krásne.a nick som si dala taký,lebo sa mi meno ella páčilo.ja mám tiež obyčajné,už tu spomenuté,ktoré sa nepáčilo 😀

juja
4. apr 2008

kukni do kalendára 19.12. 🙂