Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

monkula
16. júl 2008

mracik ,ale dík za info, že stá lza vraždou Polanského manželky, to som nevedela, vĎaka... 🙂
pd, počula so mt oraz v rádiu, boal to pre mňa zaujímavá info, tak som si to zapamätala....

ukana
16. júl 2008

pd900bo, a to ty taketo zakldne informacie nevies?? 😀 😀 dospela osoba?? 😀 😀 😝

pd900bo
16. júl 2008

no ja nepocuvam radio a nemam TV takze taketo nieco mi uniklo
ale zato xodim na MK a tu sa toho podozvedam 😀 😀 😀

monkula
16. júl 2008

ukana, môj bratranec je Florián 😅 😅

ukana
16. júl 2008

monkula, a v pohode ?? 😅 to zdedil po niekom to meno?? 😒 ako ho volate?? 😕

pd900bo
16. júl 2008

pekne meno.. inak mne sa v tejto teme tie mena fakt pacia.. tie akoze skarede preto sem xodim pre inspiraciu 😅

k.a.t.k.a.
16. júl 2008

moja babka je Vilma a dedo bol Dežo 😀

monkula
16. júl 2008

ukana, môj strýko mu to meno dal ,pretože je dobrovoľný požiarnik a Florián je patrónom požiarnikov, tak Florián vždy niečo od hasičov dostal 😅 😅 , voaljú ho Flóri 😲 , ja sa s nim inestýkam, pretože môj strýko je prepáčte za výraz vypočítavý a chamtivý hajzel, ktorý sa neštítil zhlavičkovať moju babku-svoju mamu, tá preletela cez sklenenú výplň dverí a odvtedy zle vidí... takže takýto človek mi nestojí zas tretávanie.... 😠 😠
A to ukana nie je všetko ,jeho bratia sa volajú Lóránt a Norbert 😅

ukana
16. júl 2008

aj mne sa pacia, ale svojmu dietatu som dala take neutralne(Martin), lebo co sa mne pacilo a zdalo sa mi take INE, tak moj muz odmietal, ako otrasne a naopak, on prisiel s takou exotikou 😝 😀 😀

ukana
16. júl 2008

monkula, 😒 😠

k.a.t.k.a, Vilma je pekne meno 🙂

monkula
16. júl 2008

ukana, nože priznaj, s akou exotikou prišiel TM 😀

pd900bo
16. júl 2008

mne sa paci URBAN to je zas patron vinarov a my sme vinarska rodina.. Ale uz sa to tu zacina "zvrhavat" na, ktore meno sa vam paci najviac a nie najmenej.. co je fajn 😉

ukana
16. júl 2008

nepoviem 😀 uz ani nepamatam 😅 ale dievcenske sme mali Alzbetku nachystanu 🙂

monkula
16. júl 2008

aj Mm je teraz smutný že sme nedali Alžbetku 🙂 🙂

ukana
16. júl 2008

este nie je nic stratene 😉

k.a.t.k.a.
16. júl 2008

ked budem mať druhé dieťa a bude to chlapec tak vážne neviem aké meno dám 😝 s chlapčenských sa mi nič nepáči, fakt s tým mam problem .. max. tak manželovo ten je michal ale už dcéru som dala Michaela 😀 tak chalana nemožem a druhé meno čo ešte ako tak je Maxim ale to je zase svokrin pes 😠

pd900bo
16. júl 2008

tak to ja mam opacny problem mam kopec xlapcenskyx a dievcenske neviem a to xcem druhu babu

ukana
16. júl 2008

prikladam:
🙂 Dobrá voľba
Príklady mien, ktoré pozitívne vplývajú na osud:
ženské - Adriana, Alexandra, Alena, Beáta, Daniela, Dorota, Elena, Edita, Ema, Erika, Emília, Eva, Hana, Jana, Júlia, Jozefína, Katarína, Kristína, Ľubomíra, Ľubica, Lea, Lucia, Laura, Lýdia, Marcela, Mária, Nataša, Nora, Nikola, Ružena, Sandra, Soňa, Tatiana, Viera...
mužské - Adam, Alex, Alexander, Denis, Dominik, Igor, Jozef, Jakub, Juraj, Karol, Ladislav, Marek, Matej, Michal, Miroslav, Miloš, Róbert, Stanislav, Oliver, Pavol, Peter, Tomáš, Samuel...
DANIELA
Ak poznáte ženu, ktorá sa vie zmeniť zo dňa na deň, je cieľavedomá, jemná, ale aj uponáhľaná a kritická, s veľkou pravdepodobnosťou sa volá Daniela.
MONIKA
Neriadi sa rozumom, ale citmi. Do všetkého sa vrhne bez premýšľania a rada šokuje okolie.
LINDA
Táto rodená obchodníčka si z ničoho nerobí ťažkú hlavu. Prehry považuje za normálnu súčasť života. Vie, že ak chce niečo dosiahnuť, musí za tým ísť týždne, mesiace a niekedy aj roky.
ZUZANA
Chce byť všade prvá, je panovačná a náročná. Meno nie je príliš šťastné – je magnetom na katastrofy a ťažké situácie.
EMA
Bojovníčka, ktorá sa nikdy nevzdáva. Dôkazom je aj nemecký preklad mena, ktorý znie „silná“ a „veľká“. V rebríčku jej hodnôt stojí pred materstvom a rodinou osobná prestíž. Až keď v kariére dosiahne to, čo si zaumienila, je ochotná venovať sa výchove detí.
LUCIA
Priťahuje úspechy všetkého druhu, či už v kariére, alebo v láske. Latinský preklad mena je „svetlá, žiariaca“. A jeho nositeľky také sú – vždy z nich srší pozitívna energia, ktorú dopĺňa oslnivý úsmev.
ANDREA
Preklad z gréčtiny hovorí za všetko – odvážna. Majiteľky tohto mena sa nevyznačujú len dobrodružnou povahou, ale i emotívnosťou a citlivosťou. Hoci si Andreu vážite pre jej štedrosť a pevné nervy, majte sa na pozore – občas býva prefíkaná.
KATARÍNA
Je inteligentná a nedá sa len tak ľahko ovplyvniť. Vyžaruje z nej taká dobrota, že ju ľudia neraz zneužívajú. Meno sa hodí pre znamenia baran, blíženci, strelec a lev.
ANNA
Môže sa pochváliť vynikajúcou pamäťou, pevnou vôľou a rozvinutou intuíciou. Na druhej strane býva uzavretá, samoľúba a len málokedy povie, čo si skutočne myslí.
TERÉZIA
Extrovertka, ktorá miluje spoločnosť a vytvára okolo seba dobrú atmosféru. Čo je však na nej menej chvályhodné? Zodpovednosť vždy hádže na niekoho iného! MÁRIA
Ženy s týmto menom bývajú rozhodné, dynamické a priateľské. Ak s niečím nesúhlasia, jednoznačne to dajú najavo. Márie dokážu aj nemožné a v ceste za vysnívaným cieľom ich nič a nikto nezastaví.
LENKA
Túži viesť ľahký a nezávislý život. Riadi sa heslom: „Čo môžeš urobiť dnes, odlož na zajtra.“ Je vášnivá, nežná a zraniteľná

ukana
16. júl 2008

ALEXANDRA
Nositeľky tohto gréckeho mena sú veľmi prispôsobivé a dokážu sa presadiť v akomkoľvek prostredí. Aby dosiahli to, po čom túžia, neváhajú skrývať svoju pravú tvár.
KRISTÍNA
Ide o veľkú „pohoďáčku“ – do ničoho sa nehrnie a len tak ľahko sa nerozčúli. Nerada riskuje, často má problém obhájiť svoj názor.
JÚLIA
Prezradí ju optimizmus, pôvabnosť a vznešenosť. Depresie Júliu zďaleka obchádzajú, pretože i v zlom dokáže nájsť niečo dobré a vie sa tešiť aj z mála.
NATAŠA
Aby bola spokojná, potrebuje úspech a balík peňazí. Rada pomáha iným, ale nie zadarmo. Ak vás bude chcieť nasilu zmeniť alebo zdokonaliť, odolávajte jej, ale neodsudzujte ju za to. Má to v mene

lyongirl
16. júl 2008

baby, tak s tým Marlynom, či ako sa to píše a tými vašimi infoškami ste ma teda dostali, v živote som to nepočula 😀
Merlin - to som vedela, že bol v nejakom filme, alebo rozprávke a bol to čarodejník, a to meno sa mi aj páči a maximilián moc nie, skôr maxim, toho som chcela, ale muž nie, tak možno druhý chalan sa tak bude volať

zuzana76
16. júl 2008

Alžbetka sa paci aj mne

fiha? zuzana pritahuje katastrofy 😕

melory
16. júl 2008

zuzana, no co uz! 😉 budeme u teba pozorovat ci to plati 😀

zuzana76
16. júl 2008

melory 😀

mexx
16. júl 2008

Podla mna casto zalezi aj na vyzname mena a dovodoch, pre ktore ho rodicia dietatu daju. 🙂 Poznam manzelov, ktori velmi chceli babatko, ale lekari tvrdili, ze je to nemozne, lebo ta zena mala zdravotne problemy a tvrdili, ze je neplodna. Oni sa s tym dost natrapili, ale potom - su velmi velmi veriaci - povedali, ze Boh im dal slovo, v ktorom im slubil, ze budu mat dieta. A oni od tej chvile o tom nepochybovali, lebo Bohu je mozne vsetko. O kratky cas naozaj otehotneli, chlapcek sa ale narodil niekedy v siestom mesiaci, bol uplne malilinky. Dali mu meno Bohdan Rastislav (co mne teda znelo v usiach strasne, ani jedno toto meno nemam prilis rada a pripadalo mi uplne hrozne, najma voci tomu dietat - ved uznajte, kto uz da babatku take meno)... 😅 Ale oni potom povedali, ze maly sa vola Bohdan Rastilav, lebo im bol dany Bohom a bude rast v jeho slave... 😵 A toto ich zdovodnenie sa mi velmi pacilo, ich oddanost a viera...a hoci obidve mena sa mi stale nepacia, ich vyber teraz uplne chapem a k tomu dietatu sa hodi. Dnes je uz velky skolak a nikto by nepovedal, ake to bolo tazke predtym, ako prisiel na svet... 🙂

najjulinka
16. júl 2008

Fíííha... Tak naši až na Ľuboša vybrali samé dobré mená 😀 (Lucia, Lýdia, Júlia, Jakub)
A my s manželom Karolom (taktiež dobré meno) máme v zálohe Katarínu, Kristínu a Jakuba - tiež samé dobré, ale ešte náhradné mená máme (ak by sa minuli tieto a tie už medzi dobrými nie sú - Johan a Karolína)

melory
16. júl 2008

mexx pekne sa to citalo 😉

mexx
16. júl 2008

Mne osobne sa pacia ruske mena, ale kazdopadne by som davala pozor na to, ci by sa to hodilo k priezvisku. Lebo inak chuda dieta... 😅

melory
16. júl 2008

nadezda, nadja, mne sa pacil valer { ale je v rodine, muz nedovolil}

zuzana76
16. júl 2008

mexx nadherne, Bohu je naozaj vsetko mozne

melory
16. júl 2008

u nas to bolo s hugom tak, ze ked som dostala tehu knizku na druhej strane boli mena a mne padol zrak na huga a tak je tu. akoby znamenie.