Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

dada1212
10. mar 2012

Z chlapčenských Sebastián, lebo na bežné oslovenie je to dlhé a oficiálne a skratky Sebko,Sebo, mi pripomenú hned slovíčko sebec. Takisto ani Christofer. Lebo tiež neviem ako by sa dalo osloviť kratšie.
A z dievčenských Zara, Lara a potom také staré čo sa ani nedávajú, typu Hedviga, Margita a podobne. Také ako Anna, Zuzana mi neprekážajú, hoci sú staršie. A svojej dcére by som nedávala meno Emma, hoci nehovorím, že nie je pekné, ale je až príliš už rozšírené.

maribell
22. jan 2014

mne sa strasne nepaci meno ktore absolutne nesedi k priezvysku napriklad Jessica Oriešková 😀 vsak to je strasne smiesne.. 😀 akoze typicky slovenske priezvysko a k tomu zahranicne meno = des 😖 ... a zo slovenskych take ze bonifac, gaspar, melichar, a mena podobneho typu .. a este sa mi nepaci ked musi mat dieta silou mocou meno po rodicovi .. napriklad som bola v porodnici s maminou ktorej sa narodil rudolf a sestricka sa jej pytala ze ako vyberali meno a ona ze nemala na vyber lebo to je meno po otcovi aj po dedovi ..mno u mna by otec ani dedo neobstali a mohli by sa aj na hlavu postavit 😀 ...moj manzel sa vola Zdenko tak isto chcel aby sa syn volal po nom pretoze aj on sa vola po otcovi ale ja som to razne zatrhla 😀

ivanamackova
23. jan 2014

Najmenej? Roman, Romana, Rastislav, a asi vsetko "R".

kuwait
23. jan 2014

mne sa nepaci meno Servac 😀

kuwait
23. jan 2014

@silvia07 aj Sandokan Lakatos je v Madarsku a nieje to cigan 😀

soffi
16. aug 2014

Dusan/a,Matus, to su podla mna najhorsie mena a este s ami nepaci Oskar a to by obl inac moj syn, nastatie to bola baba :D

scarlettkopackova
23. okt 2014

@mamutka
@mamutka HaHa,kto by bol povedal,že budem taká populárna kôli svojmun,,otrasnému menu,že? 😀 Zbožňujem,ako sú ľudia prekvapení,ked im prezradím svoje meno koniec koncov,dnes už nie je takým nezvyčajným ani v našich končinách 🙂 .Co sa týka kombinácie dámy,Váš názor Vám neberiem 😀 každý má právo na svoj.Ja som si zvykla nad podobnými vecami sa pousmievam...dôležitým je pre mňa,že meno mi zvolili moji najmilovanejší,a práve pre nich ho milujem 🙂 ...To viete nič sa nezatají 😀 😀 😀

mamutka
23. okt 2014

@scarlettkopackova ja som predpokladam nepisala, ze ide o otrasne nemo, ale ze mne osobne sa nepozdava kombinacia meno priezvisko, ale to je moj nazor. Neznamena to, ze ide o trhlaho cloveka, alebo ineho mimona 😀 a ocividne to nie je az take ojedinele meno 😉

ramzesa
21. okt 2015

podla mna v nasom kalendari vyslovene skarede mena nie su... mozno len, ked sa spajaju s niekym, koho nemusime... vela mien, o kt. som si myslela, ze by som ich svojmu dietatu nedala, sa mi casom zapacili... naprklad taka Margitka, Magdalenka,... ktore tu myslim boli spomenute... viem si predstavit, zeby take meno mala moja dcerka... skor mam averziu voci menam, ktore su na kazdom kroku... ked ich je zo 5 v jednej triede a nevravim v celej skolke/skole... aj ked sa mi niekedy tie mena pacili, teraz sa mi uz opocuvali... ja sa vzdy tesim na meno, ake vymysleli novopeceni rodicia... a ked povedia take, ktore maju vsetci susedia aj nesusedia... trosku som sklamana... ale je to kazdeho volba 🙂... my sme vyberali take, ktore su v kalendari a nie su na kazdom kroku a pacia sa nam 🙂... a samozrejme sa musia hodit nasim detickam... aj vela zahranicnych mien je krasnych, ale nedala by som ich... ja som zastancom nasho kalendara 🙂... a v tom sa s muzom zhodneme... a ked sa dedi meno po dedovi, otcovi,... ja som za... mne sa to veeelmi paci 🙂...

monikapalkova
7. júl 2016

Tatianka je najkrajšie menoooo 🙂))))))))))))))) a vobec sa mi nepacia mena ako: Katarina,Ema,Laura,Alzbeta alebo Patricia ..=/

ludkah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludkah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lerraa
26. mar 2021

Meno musi mať význam a dvôvod prečo svojmu dietiatu ho dávaš . Malena je nádherne hebrejské meno ktoré má pôvod z Magdaléna , vibrala som po tete, profesorke, a neuveriteľne inteligentnej žene. Je to vo svete známe a dosť obľúbené meno.
Je aj film z Monikou Beluči, a tak sa aj vola” Malena”
Ide len Oto keď si dávaš meno len preto že sused dal alebo si počula negde je to smutne a nenesie nič čo by meno niesť malo .

ave17
26. mar 2021

Mimoriadne sa mi nepacia mena Vlasta, Irena, Marta, akoze fakt negatívna emócia, ble