Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

jejke
16. aug 2008

Ach jaj Melory, tak ano, vidis takto to znie inac 😅 , keby u nas Romea nevolali Romo tak potom aj Rómeo a Júla,
Samson a Dalila, Peter a Lucia,Odyseus a Penelope....Ach,tá láska nebeská..

ella1
16. aug 2008

anezena-ide o to,že to nikto tak nehovorí.preto nie je zuzka,lebo pri tomto mene napr. každého napadne zuza a to sa mi nepáči.je veľa takých mien,tak preto aj v budúcnosti budem rozmýšľať nad takým,čo sa tak často neskomoluje.

dreamy-čítaj poriadne,nik tu neuráža druhých mená.
a ked sme už pri tom,tak dianu by som nedala tiež,lebo ich je tu na okolí veľa a nepáči sa mi,že ich volajú Didi.(to ako prsia 😒 )

dorotaw
16. aug 2008

Denis-penis,Alica-palica,

olivova
16. aug 2008

no, ja si vzdy meno pripojim k dotycnemu, koho poznam a potom e-e 😀 Tak sme napr. nemali meno pre chlapca, lebo v nasom kalendari nebolo ziadne, co by sa nam pacilo a ak ano, jeho nositel nie 😅.
Ale skutocne mam dost, ked si daju zahranicne meno k cisto slovenskemu priezvisku - chuda dieta...

monkula
16. aug 2008

dreamy ,ty si sa cítial urazená a dotknutá?
A jja, keĎ si napísala ,že Chiara je meno o ničom.... píšeš, že si sa cítial dotknutá ,ale nikto tu nevymenoval toľko mien, ako ty... 😖 😖 😖

Dianka ,ej pekné meno, ale tiež nemusím skratku Didi, to ej fakt ako kozty ,ella

ella1
16. aug 2008

mne tiež napr. vadí ked veronike v škole povedia verča 😝 ale čo už.určite ked bude veľká,tak jej tak vravieť nebudú 😉
mon-no ved ide o to,že kto chce spotvorí každé meno.
denis sa mi tiež páči,ale odkedy niekto použil to prirovnanie denis-penis,tak by som ho len kvôli tomu nedala ☹

monkula
16. aug 2008

veru tak ellka, ja mám nervy, keď mi niekto povie Monča 😲 😲 😠 😠 😖
a moja sestra je alergická na oslovenie Aďa

lekno
16. aug 2008

No, Monča by som ešte možno zniesla, ale Moňa 😠 ... To sa mi zdá naozaj škaredé.

monkula
16. aug 2008

aj ty si Monika, lekníča? 😕 😕
Naša známa v Brne mi hovorí Móňo.... 😅 😅

lekno
16. aug 2008

Mony nie 🙂 To bola len taká reakcia 😉 Ja som Miroslava 🤐 Moc sa mi to nepáči, ale čo už. Mohla som dopadnúť aj horšie 😀 Veď vieš čo som písala, ako ma mal môj taťuldo zapísanú v občianskom preukaze 😀

ella1
16. aug 2008

mon-že ellka! 😲 😝 😠 😀 😀

lekno
16. aug 2008

Elka telka 😀 A už sme zasa tam 🙂

monkula
16. aug 2008

Ella, prepáč ,so msa preťukla, malá mi to hopsala na nohách 😀 😀 😀
Mirak ,pamätám, pamätám,sem sa zábavali ,že Pepičko.... 😀 😀 😀

ella1
16. aug 2008

ja som svojej sesterke nadávala-tekla alebo leningrad-Lenka a ona mne katastrofa,katakomba-Katka 😀

lekno
16. aug 2008

Že Mirak. 😀 Už nepi 😀

ella1
16. aug 2008

mon- 😀

lekno
16. aug 2008

Ja som ešte ku všetkému nosila okuliare so strieborným rámikom a tak ma v škole volali Mirko-Žbirko 🤐 😀

ella1
16. aug 2008

mirka-žbirka

lekno
16. aug 2008

Biely kvet, darujem Ti biely kvet...

lekno
16. aug 2008

A smajlík sa mi kde schoval, veď som ho tam dala

ella1
16. aug 2008

mirka,aj ty už piješ? 😀

monkula
16. aug 2008

No, niekedy píšem ako Tatár.... 😀

lekno
16. aug 2008

Hej Ella, vodu z vodovodu 😀

lekno
16. aug 2008

Nič si z toho nerob Mony, ja taky tak 😀

ella1
16. aug 2008

len aby! 😉

lekno
16. aug 2008

Neveríš? Uveríš! 😀

monkula
16. aug 2008

lekno, poĎ ku mne, som sama s deťmi a mám v chladničke ,citrónovú a jahodovú vodku, starú whiskey, tu vedľa compu mám Metaxu a ešte sa tam nájde aj ríbezľový likér a Sangria... 😀 😀

ella1
16. aug 2008

fíha,mon 😲 nieže sa nán spotvoríš 😀

lekno
16. aug 2008

Mony, keby som bola bližšie, už som u teba! 😀

lekno
16. aug 2008

Ja tu mám tiež nejaké vínko, vodku, fernet, Amareto... Ulejem vám? 😀