Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

zuzana76
28. nov 2008

asi mu uz zostanu modre, ved uz by sa asi bola vykristalizovala farba

majcik
28. nov 2008

Zuzana - to je teda nahoda, aj nase priezvisko sa zacina na P 😀

Patrika vybral moj muz ... ked uz teda nemohol byt maly Petko.

zuzana76
28. nov 2008

aj nasho Patrika vybral moj muz 😀 , mne sa to meno sice davno pacilo kvoli Patrikovi Swayzemu, ale kedze muz vedel,ze to bola kedysi moja platonicka laska, tak som nad tymto menom nerozmyslala, ale muzovi sa pacilo 😀

zuzana76
28. nov 2008

tolko nahod 😀

asi aj moj muz tajne snival o malom Petkovi, tak ma aspon patka 😵

majcik
28. nov 2008

Ktovie, nema velmi po kom zdedit modru farbu. Niektorym detom sa menia farby duhovky az do 2 rokov.
Ako hovoris Tvojmu Patrikovi? My Patko, Pato, Patulo, Patulko ...

... a este - myslim si, ze je fajn dat dietatu aj take meno, ktore sa nevyskytuje v blizkej rodine, ci v okoli ... tiez z praktickeho hladiska. My Patrika nemame v rodine a ked sa povie, ze "Patko", kazdy vie, ze sa jedna o nasho Patka ... kdezto Peto, Jozko, Janko a podobne - to uz nie je take jednoznacne, lebo osob s takymi menami je viac.

zuzana76
28. nov 2008

my mu hovorime tak isto, Patulko sa sice uz neskor nebude dat pouzivat, ako taky pubertak by sa isto cervenal od hanby ak by som na neho volala Patulko 😀 , tak teraz to musim vyuzit, ale najcastejsie Paťko, Paťo ho nevolam nikdy, este aj Paťušik ho volam obcas 😵

majcik
28. nov 2008

Ja uz idem spat, dobru noc ...

zuzana76
28. nov 2008

presne tak, ani my sme Paťka v blizkej ani vzdialenej rodine nemali

zuzana76
28. nov 2008

dobru idem aj ja

roberta...29
2. dec 2008

no mne sa nepaci ani jedno slovenske meno..v zivote by som ho svojmu dietatu nedala..pacia sa mi zahranicne mena ale nepacia sa mi ani Vanessa,Sophia,alebo Samuel ktorych je na slovensku uz plno a potom to vyzera tak ze je skolke pat deti s rovnakym menom...paci sa mi Nayla alebo Lara..a chlapcek Leon alebo Rocco 😉

tajo
2. dec 2008

no no.... 😉 roberta - 😉 vieš si pridať k niektorým priezviskám také meno aké si napísala trebárs Rocco????????

roberta...29
3. dec 2008

hey tajo viem napr. Rocco Nevethy alebo Hindi...ani ja nemam slovenske priezvisko tak nehrozi ze by som mala syna s menom Rocco Mrkvicka 😝

slnieckova
3. dec 2008

roberta myslim, ze tajo mala na mysli to, ak ma niekto typicke slovensky znejuce priezvisko 😉 Napr. Rocco Novak... dost divne, nemyslis?

a vobec, o com je vlastne tato tema? O skrytom urazani... pretoze, ak tu napisem, ze sa mi hnusi meno Anicka, ci Janko, tak sa to mamiciek, ktore maju deti s tymto menom moze dotknut alebo priamo nositelky/lov tohto mena....

a mimochodom roberta: ze by si v zivote nedala dietatu slovenske meno? Tvoj problem 🙂

za akym ucelom bola zakladana tato tema? Tak to by ma fakt zaujimalo.....

roberta...29
3. dec 2008

slnieckova..no hey ten Rocco Novak znie divne,ale ja nemam slovenske priezvisko tak mi to moze byt jedno ja len ze mne sa nepacia nase mena tak by som nedala slovenske meno ani keby som sa volala Novakova ale nasla by som nejake zahranicne meno ktore by sa ktomu priezvisku hodilo...a myslim ze ked som si len povedala svoj nazor tak som tym nikoho neurazila ved ja som nemenovala konkretne mena... 😖 ale ked hey tak sa ospravedlnujem 🙂

monkula
3. dec 2008

slniečková ,an ija nechápem ,prečo bola táto téma založená..
Ale aspoň so ms dozvedela, že keĎže mám Chiaru, tak som málo inteligentná, trápna a ešte nevie maká... fajn vedieť 😀 😀 😀 😀
slniečkova a Tvoje deti sa vlastne ako volajú? Aj do IP napíš ak chceš,
jeej a my sme sa zase zhodli 😀

slnieckova
3. dec 2008

hey 😀 roberta, kolko mas rokov? Ale ked nechces odpovedat, tak nemusis, hey? 😀 🙄 🙄 🙄

majka35
3. dec 2008

tiež nechápem túto tému, lebo človek sa tu dočíta iba hlúposti typu: v zivote by som ho svojmu dietatu nedala 🙄 🙄 🙄 tak nedaj ... a čo?

slnieckova ... čím ďalej, tým viac s tvojími názormi súhlasím ... 😉

monkula
3. dec 2008

majka, že? 😉

majka35
3. dec 2008

monkula ... tak je, či chcem, či nechcem ... 😀 😀 😀

elise
3. dec 2008

tuná je zakladateľka som to sem skopírovala:
huma3 • 4. apr 2008 o 15:54

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak

je to ako natruc že keď je to musí byť aj ono 😒 mne sa nepáčilo meno anička a ked mi to môj lukasko povedal že chce sestričku aničku tak z jeho pusinky to šlo tak krásne a sladúčko že som si to meno zamilovala 😵 😵
ale urážky tu nemajú čo robiť.
slniečková súhlas 😉

elise
3. dec 2008

a zakladateľka ma na fore iba 3 príspevky. 😉

roberta...29
3. dec 2008

preco sa pytas kolko mam rokov? nieje to snad jedno? 🙂 ale ked je to take dolezite tak 20 😀

majka35
3. dec 2008

až taaak veľa? ... som ti hádala menej ... 😀

roberta...29
3. dec 2008

preco majka? za to ze sa mi nepacia slovenske mena??

slnieckova
3. dec 2008

roberta mozno za to "hey" 😀

ale kasli na to.... odbocujeme 😀

pekny zvysok dna dievcence

roasha
3. dec 2008

slnieckova,som sa do teba zalubila 😵 .....aku mas krvnu skupinu? 😀

roberta...29
3. dec 2008

preco ved hey ako ano... 🙂 neviem vzdy som to tak pisala aj do smsiek no ale tak asi zacnem pisat normalne ANO..heh.. 😉 aj tebe pekny den ahoj

hiha
3. dec 2008

roberta-hej,hej,hej,hej 😀 😀 😀 😀 ,vsak sme na slovensku 😝 😝

roberta...29
3. dec 2008

hiha,no a co ked sme na slovensku zato nemusim dat dietatu slovenske opocuvane meno, ved predsa ani napr. oblecenie nexceme mat kazdy rovnake kazdy chce mat nieco originalne..tak preco by som mala dat mojmu dietatu meno ktore maju aj ine deti v mojom okoli...ved tie zahranicne su tiez pekne a este k tomu originalne...

a vobec nechapem preco ste sa tu do mna vsetky pustili, ved som si povedala len svoj nazor..podla mna je ovela viac detinske a trapne ak tu niekto vymenuje konkretne mena misko katka janko a potom za nimi napise bleeee alebo otras, ako ked ja som napisala ze sa mi nepacia slovenske mena a dala som do textu tri krat hey...este raz sa ospravedlnujem ak som niekoho urazila ale bol to len moj nazor...

hiha
3. dec 2008

roberta,ja som nereagovala na mena,ale na to,ze pises hey-nie hej a myslim,ze to skrelo aj babky