Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

monkula
14. júl 2008

penelope, moja sestra je Andrea a ina ide s nami na dovču di IT a boal nešťastná, že kým naša malá zapadne, tak ona bude za chlapa 😀 😀 😀

lyongirl
14. júl 2008

mel, ja tak isto, nič si z toho nerob, ale ja som si dala priezvisko bez ová, tak je to o niečo lepšie....
krátke mená sa mi jednoduchšie vyslovujú a nemotá sa mi jazyk 😀 , čo sa mi pri zdrobneline môjho syna občas stane 😀 , inak má meno krátke

zuzana76
14. júl 2008

baby a co vravite na meno jerguš? maly sa narodil na jergusa a este v porodnici sme si robili srandu s MM ze ho tak pomenujeme a teraz sa mi aj celkom paci, poznam len jedneho Jergusa- Jergusa Lapina 😀

monkula
14. júl 2008

zuzka, aj ja... a ešte Baču 😀

zuzana76
14. júl 2008

baču? ten je Juraj , nie?

monkula
14. júl 2008

ja myslím hokejistu Jerguša baču...

zuzana76
14. júl 2008

jaj 😀 , no tak poznam dvoch 😀

erikasadek
14. júl 2008

nayah je dievcenske meno aspon takto sa volala hrdinka z filmu mission inpossible II nam sa strasne paci a ked budem mat dievcatko tak sa bude takto volat

melory
15. júl 2008

jergus? mne ked sa narodil hugo, moja mama mi na to povedala, ze ona si myslela, ze dam meno jergus....bola sklamana 😅 meno sme totizto tajili a kazdy si urobil vysnivanu predstavu. 😵

ukana
15. júl 2008

mne sa Jergus paci...... 😉

monkula
15. júl 2008

jerguš je také vyslovene slovenské meno.. ale mne pripadá strašne tvrdé

orinka
15. júl 2008

ja mám bratranca Luciána 😀 a sesternica má syna Damiána 😉 tak posúďte....

mirka
15. júl 2008

Damiána poznám aj ja, má 5 rokov

monkula
15. júl 2008

Damián je pekné meno... mne sa to páči

penelope10
15. júl 2008

Jerguša poznam take 12 - rocne chlapca staraaasne daco aky je neposedny, drzi.....

a pre neho by som svoje dieta Jergusom nenazvala 😀 😀

inak meno samo o sebe OK. 😉

lyongirl
15. júl 2008

Damián je pekné, Lucián ujde a Jerguš, nič na môj vkus 😀
A čo hovoríte na meno Aurora? Mne sa páči a všetci sa mi smejú, že podľa lodi, ale Eros Ramazoti má dcéru Auroru, aj pieseň o nej napísal....

gio
15. júl 2008

Aurora sa mi nepaci, radsej Eros 🙂 , videla som ho aj nazivo 😎

penelope10
15. júl 2008

Aurora je podla mna take posobive, ale veeeelmi seriozne meno, take velmi zenske pre dievcatko.
Inak kamoske sa velmi lubi pre chalana meno Javor 😎 .. no uznajte 😕 🤐

lyongirl
15. júl 2008

moja spolužiačka sa volala priezviskom Javorová....

lyongirl
15. júl 2008

a ešte ma napadlo, že niekde majú meno aj Jesus/Chesus/, alebo ako sa to píše a vlastne znamená to Ježiš a to u nás neexistuje, to by bolo dať také meno.... asi by sa ináč pozerali
A "hviezdy", čo dávajú mená deťom po mestách, alebo Gwyneth Paltrow/alebo ako sa píše/ má dcéru Aple, to mi príde čudné

penelope10
15. júl 2008

a Paris Hilton 😀

lyongirl
15. júl 2008

😀 😀 😀

zuzana76
15. júl 2008

toho Jesúsa som uz spominala, mne sa paci, ale nie u nas

skolara
15. júl 2008

ja osobne som chcela nezvycajne meno.Pacila sa mi Lesia ale uznajte bolo by to cudne keby ju volali Lesi. 😅
A este sa mi paci Taylor ale to by bolo tu na svk tiez cudne.
Tak sme nakoniec dali dcere meno Viona teda manzel to vymyslel ked som bola asi v 2hom mesiaci tehotenstva. 😀

monkula
15. júl 2008

to je ozaj zvláštne meno... nemali ste s tým problém na matrike?

skolara
15. júl 2008

Monkula nie nemali len sme museli na nete najst ze existuje a je to anglicke meno.
A este ma napadlo jedno meno. Lilly nie je to take skarede meno pre male dieta ale pre dosplu zenu si to fakt neviem predstavit take veeelmi detinske 😅

lyongirl
15. júl 2008

mne sa Lily páči, len vždy, keď ho začujem, tak si spomeniem nas jedného psíka, čo sa tak volal 😒 a tiež, neviem si predstaviť, že kričí dedko na babku "Lily"

dea
15. júl 2008

mne sa nepaci meno jolana 🤐 a muzske.......alfonz 😀 😀

no ale zase my sme dali dcerke meno po mne a to iste planujeme ked sa zadari aj pre chlapceka 😉 a nie preto ze sa tak volame my, ale ze sa nam nase mena pacia 😎 Tak dufam ze sa druhy chlapcek zadari a budeme mat doma Deanku a Danka 😀

skolara
15. júl 2008

Daniel a Deana? 🙂 mne sa to paci 😉

dea
15. júl 2008

skolara no ved aj nam 😵